ПилососиНизьке енергоспоживання,
високі характеристики

Пилососи не є основними побутовими споживачами електричної енергії.

Проте, за даними Європейського союзу, в 2005 році вони загалом «спалили» 18 ТВт-год по всій Європі. У 2020 році їхнє сукупне енергоспоживання може сягнути 34 ТВт-год. Саме тому Директива ЄС з екологічного проектування вимагає від виробників пилососів виготовляти нову продукцію, що потребує менше енергії і є більш безпечною для довкілля.

Для Rowenta стандарт із захисту довкілля не лише становить інженерну задачу, але й слугує джерелом натхнення. Бренд вирішив випередити загальний тренд.

  • У 2014 році на пилососи випало приблизно 3% від загального енергоспоживання у Франції.
  • Вимоги стандартів передбачають зменшення енергоспоживання пилососів до 1600 Вт

технологія Rowenta

Уся лінійка пилососів Rowenta, як із мішками, так і без них, споживає від 700 до 900 Вт, забезпечуючи зменшення рахунку за споживання електричної енергії на 50% у порівнянні з більш традиційними пилососами. alt

SILENCE FORCE MULTI CYCLONIC RO8341

Наприклад, безмішкові пилососи Silence Force MultiCyclonic споживають 750 Вт, однак разом із тим вони забезпечують таку саму ефективність чищення, що й модель на 2200 Вт. Технологія Multi-Cyclonic також пропонує величезне зменшення енергоспоживання. Завдяки багатоступеневій фільтрації пилу можна зробити споживання енергії більш однорідним і врешті-решт зменшити його.

SILENCE FORCE EXTREME UPGRADE RO5950

Те саме стосується пилососів із мішками: їхнє енергоспоживання зменшилося без жодного впливу на потужність роботи. Чудовим прикладом є модель Eco Silence Force Extreme. Вона має двигун потужністю лише 750 Вт, але ефективна так само, як прилад потужністю 2200 Вт. Усі складові приладу було спроектовано так, щоб отримати найкращий результат. Зокрема, це стосується головної щітки пилососа.

А наліпка з інформацією про енергозбереження?

З вересня 2014 року на пилососах обов’язково має бути наліпка з інформацією про виріб. ?На цій наліпці наводиться клас енергозбереження, розрахований для електричної потужності з врахуванням характеристик приладу, де енергоефективність складається з енергоспоживання та середньої ефективності пилососа (починаючи з класу A й до класу G; економія в середньому становить 6 євро на рік у залежності від країни, з урахуванням середньої вартості електричної енергії в Європі).

Не менш важливо, що на наліпці з інформацією про енергозбереження також наводиться рівень звуку в децибелах і середнє споживання електроенергії на рік у кіловат-годинах (з розрахунку, що пилосос працює одну годину на тиждень і прибирає площу 87 m²).

Аби вам простіше було зробити вибір, усі пилососи від Rowenta, які було спроектовано за принципами безпеки для довкілля, мають подвійну наліпку. ?Спочатку зазначається потужність пилососа в порівнянні зі звичайною моделлю, а потім зменшення енергоспоживання, що очікується за умови нормального використання приладу. Ці відомості ідеально доповнюють обов’язкову інформацію.

Filler