Відпустити бороду ЗАЛИШТЕ ВОЛОССЯ НА ОБЛИЧЧІ!

Секрет того, як не витрачати занадто багато часу: РЕГУЛЯРНІСТЬ! Якщо за бородою не доглядати, вона швидко перетвориться на неохайну плутанину.

Отож, приблизно кожні 2 дні приводьте її до ладу перед дзеркалом. Це робиться за допомогою електричного тримера (в ідеальному випадку — тримера для бороди) і гребінця. Спокійно й обережно розчешіть бороду, а потім акуратно підстрижіть. На це потрібно 5 хвилин, не більше.

Уся справа в цьому регулярному догляді! А ще більшого комфорту ви, безперечно, досягнете, якщо будете зволожувати шкіру (і бороду), щодня наносячи крем.

Ви впевнені, що у вас є ідеальна електробритва або тример?

Поради для професійного користування тримером

Будь напоготові!

 

Перш ніж почати, переконайтеся, що у вас є все необхідне обладнання: електричний тример, який потрібно заряджати впродовж принаймні 8 або 12 годин перед першим використанням, і приналежності до нього — ножиці, гребінець, рушник і дзеркало. Усе готово? Перед тим як увімкнути тример, прочитайте інструкцію до свого пристрою та дотримуйтеся цих порад.

Вибір насадки

Насадка — це деталь, яка кріпиться на лезо тримера й використовується для установки довжини зрізання. Яку саме вибрати? Оскільки ви перукар-новачок, не ризикуйте — почніть із найбільшого розміру.

Після цього можна спробувати іншу насадку, аби поступово знайти довжину зрізання, яка вам до вподоби. Є тримери з насадками, що регулюються. Це дуже зручно: для регулювання довжини зрізання використовується лише одна кнопка — насадку змінювати не треба.

Залежно від моделі, довжина зрізання регулюється від 3 до 45 мм у тримерів для волосся та від 0,5 до 25 мм у тримерів для бороди.

 • Grow-a-beard-5min-ua-2.png
 • Оскільки ви перукар-новачок
 • 1.5 мм

  Налаштування

  1

 • 3.3 мм

  Налаштування

  2

 • 5.5 мм

  Налаштування

  3

 • 7.5 мм

  Налаштування

  4

 • 9.5 мм

  Налаштування

  5

 • 11.5 мм

  Налаштування

  6

 • 14 мм

  Налаштування

  7

Існують моделі тримерів із технологією Wet&Dry або водонепроникних тримерів — їх можна використовувати в душі. Основні принципи такі ж, як і для волосся. Точність, неквапливість та плавність рухів!

Рухайте електричний тример у напрямку проти росту волосся. Виберіть насадку, яка забезпечить потрібну довжину, і спробуйте на непомітній ділянці. Повторюйте, поступово зменшуючи довжину насадки за необхідності.

На завершення підрівняйте форму бороди маленькими тонкими ножицями навколо вух та баків. Встановіть довжину насадки на 3 мм, щоб отримати знаменитий ефект «триденної щетини». Якщо ви хочете повністю видалити волосся на будь-якій ділянці тіла, не використовуйте насадку, аби зрізати волосся ближче до шкіри. Водонепроникні тримери здебільшого також можна використовувати для тіла.

Електричні тримери для волосся й бороди та електробритви потребують мінімального обслуговування

Не забувайте чергувати цикли «заряд — розряд» для модулів акумуляторів. Маленькою щіткою очищайте ріжучу головку тримера після кожного використання, аби запобігти накопиченню волосся, яке призводить до зниження ефективності приладу. Після кожного використання змащуйте лезо мастилом, яке постачається в комплекті.

Борода корисна для вашого здоров'я

Згідно з результатами дослідження, проведеного журналом Radiation Protection Dosymetry («Дозиметрія на захисті від радіації»), борода затримує 90—95% сонячного ультрафіолетового випромінювання.

Хто б міг подумати, що борода може захистити обличчя від сонячних опіків і старіння шкіри? Але це ще не все: бакенбарди також утворюють бар'єр проти застуди та різних мікробів...

Зрештою, вони зігрівають вас взимку. Шарфи більше не потрібні!

Борода, передусім, питання вигляду й стилю, але ми часто забуваємо, що вона також захищає від деяких чинників несприятливого впливу зовнішнього середовища.

Ці товариМОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ ВАС