Виберіть тример, який буде завжди поруч у повсякденному житті.

Як деякі з вас встигли з'ясувати, не так уже й легко орієнтуватися у світі тримерів. Але не впадайте у відчай! Це чоловіче життя

Як вибрати тример, який буде завжди поруч у повсякденному житті, вдосвіта перед дзеркалом у ванній кімнаті (яке бачило багатьох інших) та перед вечірками? Жодних причин панікувати — декілька професійних порад швидко допоможуть вам знайти досконалий тример, саме той, що забезпечить зовнішній вигляд, про який ви завжди мріяли...

Чоловіча естетика стає все більш складною... Від печерних людей до метросексуального божевілля — місця вистачить усім стилям. Певна річ, волосся сучасного чоловіка необхідно приборкати, але не абияк!

  • Волосся, тіло, обличчя
  • Досконалий вигляд із голови до ніг!

Джокер: мультитримери

Для тих, хто хоче зробити своє життя простішим, Rowenta for Men пропонує тримери 2, 3 або навіть 4 в 1!

Є моделі

  • Борода + волосся

  • Борода + волосся + тіло

  • Борода + волосся + тіло + ніс та вуха

Дізнатися про прилади

Кожному свій тример

Для вимогливого денді

Ви відомі своєю ретельністю, завжди намагаєтесь виглядати якнайкраще? Вам ідеально підійдуть універсальні моделі для декількох зон. Переважно з титановим покриттям, вони надійні й довго зберігають гостроту та є надзвичайно ефективними.

І, нарешті, система регулювання довжини насадки дозволяє уникнути додаткового клопоту зі зміною приналежностей. Звичайно, вони забезпечують дуже широкий діапазон довжини зрізання.

Для врівноваженої ділової людини

Ви просто не хочете витрачати надто багато часу на це, вдома чи на відпочинку — вам потрібне практичне й просте рішення. До вашої уваги — леза з нержавіючої сталі з титановим покриттям для ультраточного зрізання, що служитимуть вам довго, і система швидкої заміни насадки. Моделі з технологією Wet&Dry можна використовувати у воді.

Моделі для однієї зони зроблені спеціально для вас. Легкі у використанні, вони мають функцію вакуумного видалення волосся, а це означає, що щітка для очищення вам більше не потрібна.

Для стильного чепуруна

Якщо вас приваблює триденна щетина або з любов'ю доглянута хіпстерська борода, вам сподобається спеціальний високоточний тример для бороди.

Бездротовий варіант означає повну свободу рухів та використання будь-де завдяки тривалому часу роботи від батареї. А ще в цього тримера гарний дизайн.

Ці товариМОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ ВАС