ROWENTA SELECTIUM TN9460F4 XPERT

SELECTIUM TN9460F4 XPERT
14-в-1 для повного контролю вашого стилю

З тримерами Rowenta Selectium для чоловіків 14-в-1 ви завжди будете виглядати стильно. Від бездоганно сформованої бороди до гладкості на обличчі та тілі - це високотехнологічний тример, який втілить всі ваші стильні задумки, щоб ви завжди виглядали ідеально - з голови до п'ят.

Номер для довідки : TN9460F4

Перевагитовару

Мультитример Rowenta Selectium: 14-в-1 для повного контролю вашого стилю

Багатофункціональний прилад, що дає змогу чоловікам у домашніх умовах вирішувати будь-які перукарські завдання — від комплексного догляду за бородою до стрижки волосся на голові. Ви самі можете вирішувати, як використовувати акумуляторну модель Rowenta TN9460F4 сьогодні — як стайлер для бороди чи бритву для всього тіла. Характеристики та переваги: Автономний час роботи пристрою при повній зарядці — до двох годин, а контролювати стан приладу допомагає цифровий індикатор. Як машинка для стрижки волосся ця модель підійде тим, хто любить короткі зачіски: насадки, що входять до набору, дають змогу стригти волосся на довжину до 17 мм. Леза з нержавіючої сталі з титановим покриттям гарантують чіткий зріз на волоссі будь-якої жорсткості. Знімна голівка спрощує догляд за приладом, а місткий міцний чохол гарантує, що весь інвентар, необхідний сучасному чоловікові для створення привабливого образу, завжди буде під рукою. Як купити? Мультитример Rowenta — один із лідерів споживчого топ-рейтингу. Щоб гарантовано придбати оригінальну побутову техніку бренду, звертайтесь до магазинів наших офіційних дистриб'юторів в Україні, які вказані на сайті. Зробити вибір оптимальної за ціною та комплектацією моделі можна через електронний каталог.  

Технічні характеристики / порівняння

Точність
Індикатор довжини стрижки Направляючі, гребінь  
Precision setting 1 mm  
Зони Для волосся на голові, тілі, в носі і вухах  
Використання типи зачісок
Лезо для волосся    
Напрямні для стрижки (різновид) Регульований  
Насадка для бороди    
Тип направляючих для бороди Регульований  
Опція триденної неголеності (щетини)    
Високоточна насадка для бороди    
Міні голівка для гоління    
Машинка для стрижки волосся та догляду за всім тілом    
Насадка для носа і вух    
Beard type 3 day beard  
Autonomy level 120 min  
Battery type Powerful and long-lasting (Li-Ion)  
Gender Men  
Батарея, що швидко заряджається    
Живлення Бездротове функціонування  
Тип акумулятора Літій-іонний  
Зручність використання
Голівка для гоління, що знімається    
Очищення Дозволено мити без обмежень  
Набір для чищення Масло + щіточка для чистки  
Індикатор зарядки LCD дисплей  
Зберігання Дамська сумочка  
Особливості
Напруга 100-240  V
Beard    
Hair    
Body    
Nose-ear    
Precision    
Shaving    
Quick charge    
Технологія Wet&Dry    

Документація

Запитання та відповіді

Ні. Ми радимо не стригтися самостійно — як із міркувань безпеки, так і для отримання кращих результатів.
Ні. Машинка не може заряджатися й одночасно працювати.
Ми радимо стригти цією машинкою чисте, але при цьому сухе волосся.
Перед першим використанням прилад треба заряджати впродовж 14 годин. Протягом 3 наступних разів використання машинки треба дати їй повністю розрядитися. Після цього рекомендований час заряджання становить 8 годин. Якщо світиться червоний індикатор заряджання, ваш прилад заряджається.
Після кожного використання треба очистити леза за допомогою спеціальної щітки для чищення, що входить у комплект. За потреби можна скористатися ледь вологим шматком тканини. Для більш ретельного чищення лез у деяких моделях можна повністю знімати леза з машинки.
Щоб забезпечити високі робочі якості машинки, важливо змащувати леза після кожних 2-3 разів використання. Використовуйте для цього мастило, що постачається разом із машинкою, або високоякісне мастило, що не містить кислоти (наприклад, мастило для швейних машин). Нанесіть одну краплю мастила на кожний кінець леза, потім дозвольте машинці попрацювати кілька хвилин і витріть залишки мастила шматком тканини.
Наші машинки не вимагають частого очищення (за умови, що вони не використовуються для стриження різних людей). Очищайте леза після кожного використання за допомогою маленької щіточки. Тією ж маленькою щіткою можна вичищати волоски з гребінця.
Ні. В моделях, що перезаряджаються, слід використовувати тільки NiCd або NiMH акумулятори. Не вставляйте звичайні батарейки, оскільки вони можуть розплавитися.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ні. Наші машинки призначені тільки для стриження волосся. Інші варіанти використання можуть призвести до погіршення якості роботи приладу або травми.
Якщо в машинці встановлений акумулятор, що перезаряджається, його повного заряду вистачає на 40 хвилин роботи.
Коліщатко мікроналаштування допомагає точно відрегулювати довжину, забезпечуючи бездоганно акуратну стрижку волосся і бороди.
Можливі налаштування:
Положення 1 = 0,8 мм
Положення 2 = 1,1 мм
Положення 3 = 1,4 мм
Положення 4 = 1,7 мм
Положення 5 = 2,0 мм
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.