ROWENTA FIRST CLASS DA1511

FIRST CLASS DA1511
Бездоганно випрасуваний одяг де б ви не були

Дорожня праска First Class - ідеальний компаньйон у подорожах: перемикач напруги для використання у будь-якій країні, чохол для транспортування і компактний дизайн зі складаною ручкою забезпечують зручне використання приладу у дорозі. Ця парова праска - унікальне поєднання точності та ефективності - для ідеально випрасуваного одягу де б ви не були.

Номер для довідки : DA1511F1

ВАШ КОМПАНЬОЙН У ПОДОРОЖАХ - ДЛЯ ПРАСУВАННЯ НА 5 ЗІРОК

Дорожня праска Rowenta First Class оснащена всіма необхідними характеристиками для ідельних результатів прасування під час подорожей. Перемикач напруги дозволяє використовувати прилад у будь-якій країні, в той час як компактний дизайн зі складаною ручкою і дорожній чохол допомагає зручно спакувати праску у валізу. Розподіл пари забезпечує унікальна запатентована технологія підошви Microsteam200, а точний носик допомагає випрасувати тканину у найбільш важкодоступних місцях. Постійна подача пари 10 г/хв легко впорається зы складками за лічені хвилини, а паровий удар 45 г/хв допоможе у прасуванні грубих тканин і жорстких складок. Резервуар для води об'ємом 70 мл і зручне вертикальне відпарювання довершують ряд характеристик, які роблять дорожню праску Rowenta First Class ідеальним компаньойном у подорожах.

Технічні характеристики / порівняння

Потужність 1000  W
Постійна подача пари 10  g/min
Паровий удар 45  g/min
Вертикальне відпарювання    
Налаштування подачі пари і теператури Налаштування вручну  
Технологія підошви MICROSTEAM 200, НЕІРЖАВНА СТАЛЬ  
Показник ковзання підошви ***  
Довговічність підошви / стійкість до пошкоджень ***  
Постійний розподіл пари На носику, по боках і по центру  
Точний носик    
Зручна ручка    
Функція "Крапля-стоп" Ні  
Довжина шнура живлення 2  m
Об'єм резервуара для води 70  ml
Об'єм резервуара для води (в унціях) 2.4  oz
Кольори Білий та фіолетовий  

Документація

Запитання та відповіді

Треба вжити заходів, щоб зробити використання праски безпечним.
Найголовніше: ніколи не залишайте гарячу праску без догляду.
Таким чином ви не лише уникнете перегрівання праски або поверхні, на якій вона знаходиться, але також не дозволите нікому отримати опік. Якщо ви завжди в першу чергу думаєте про безпеку, обирайте праску, що має функцію автоматичного вимкнення.
І ніколи, ніколи…
У жодному разі не залишайте гарячу праску в межах досяжності дітей або тварин, що можуть перекинути праску й травмуватися.
Як і будь-який інший електроприлад, праску не можна занурювати у воду.
Не використовуйте праску, що падала або має пошкоджений шнур живлення. У випадку будь-яких сумнівів щодо стану праски негайно зв’яжіться із сервісним центром.
Обов’язково від’єднуйте праску від розетки, перш ніж очищувати її або заповнювати водою (за винятком моделей, які обладнано знімним резервуаром для води). Регулярно перевіряйте рівень води, що має бути достатнім.

• Тип підошви Durillium:
Регулярно очищуйте підошву вологою неметалевою губкою для миття. Щоб спростити чищення й не допустити появи іржі, очищуйте підошву вологою губкою, доки праска ще тепла.
Якщо відчистити бруд складно, скористайтеся спеціальним противапняним стрижнем для очищення підошов Durillium.
• Підошва з нержавіючої сталі:
Очищуйте підошву праски, коли вона вже охолола, за допомогою вологої серветки або неабразивної губки.
• Підошва з функцією автоматичного очищення:
Щоб не пошкодити поверхню, радимо застосовувати м’яку вологу тканину й очищувати підошву, коли вона ще тепла.
Попередження. Засіб для чищення прасок пошкодить покриття підошви вашої праски з функцією автоматичного чищення.
Три можливі причини:
• відсутнє живлення з мережі: переконайтеся, що шнур живлення належним чином вставлено в розетку або спробуйте підключити праску до іншої розетки;
• встановлено надто низьку температуру: переведіть регулятор температури в позицію, що відповідає вищій температурі;
• спрацював електронний запобіжник*: пересуньте праску
* залежно від моделі
В усіх прасках передбачено світловий індикатор термостата. Термостат може постійно вмикатися й вимикатися, це нормально. Це означає, що термостат працює і температура підошви підтримується на заданому рівні. Якщо блимає індикатор автоматичного вимикання, треба відключити функцію автоматичного вимикання. Для цього обережно потрясіть праску, після чого вона знову нагріється.
Установіть на термостаті правильну температуру, що відповідає виду тканини. Також причиною прилипання може бути крохмаль. Якщо ви хочете накрохмалити білизну, просто розпиліть крохмаль з іншого боку білизни, аби частинки крохмалю не контактували з підошвою. Очистьте підошву від слідів друку на тканині (подібну тканину треба прасувати зі зворотного боку, а не з того, де нанесено друк).
Чим більше потужність, тим швидше праска набирає потрібну температуру.