ROWENTA SILENCE FORCE MULTI-CYCLONIC ANIMAL CARE PRO

SILENCE FORCE MULTI-CYCLONIC ANIMAL CARE PRO
Єдиний пилосос, який поєднав у собі неймовірну ЕФЕКТИВНІСТЬ, що не впливає на потужність всмоктування та БЕЗПРЕЦЕДЕНТНИЙ рівень тиші*
Потужний прилад, створений для довговічної служби, пилосос Silence Force Multi-Cyclonic 4A забезпечує надзвичайну ефективність при мінімальному рівні шуму для спокійного та комфортного прибирання. Технологія Multicyclonic забезпечує оптимальні результати фільтрації під час тривалого використання.

Номер для довідки : RO8370EA

8 499,00 UAH1 UAH 8499.0
1. Рекомендована ціна (не мінімальна і не обов'язкова). Участь в екоакції враховано.

Перевагитовару

ВІДМІННІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА МІНІМАЛЬНИЙ РІВЕНЬ ШУМУ

Пилосос Silence Force Multi-Cyclonic стане для вас ідеальним рішенням найбільш складних проблем під час прибирання . Цей пилосос дозволяє отримати прекрасні результати прибирання при надзвичайно низькому рівні шуму та найновішій технології фільтрації. Потужний, з високою ефективністю всмоктування; видаляє складний бруд та розлиту рідину, в той час як насадка конічної форми є універсальною для прибирання будь-якого типу поверхонь. Чудовий функціонал доповнюють набір додаткових характеристик: гігієнічна фільтрація та зручне очищення контейнера однією рукою за допомогою системи Clean Express Ergo з пилозахисною кришкою та ергономічним компактним дизайном. Все це при надзвичайно низькому рівні шуму, що не перевищує рівня звичайної розмови.

* Жодного впливу на потужність всмоктування за результатами дослідження IEC 60312-1, у порівнянні із моноциклонною технологією / Безпрецедентний рівень тиші у порівнянні із мультициклонними контейнерними пилососами у Європі (грудень 2015).

* Жодного впливу на потужність всмоктування відповідно до міжнародного стандарту IEC 60312-1, у порівнянні із моноциклонною технологією

** в 4 рази тихіший у порівнянні з середнім рівнем шуму 10 найбільших виробників пилососів у 2013 році у Франції, Італії, Іспанії, Португалії, Бельгії, Німеччини, Австрії, Швейцарії, Туреччини, Нідерландів, Польщі та Чеської Республіки, що становить 81 дБ (А).

Технічні характеристики / порівняння

Тип пилососа Без мішка мультициклонний  
Рівень шуму 68  dB(A)
Потужність 750  W
Кількість рівнів фільтрації 2  
Контейнер для пилу 2 л  
Фільтрація Високоефективний + паролоновий фільтр  
Ручка Ручка Ergo Comfort Silence з вбудованою щіткою Easy Brush  
Тип розетки Євро  
Маневреність 1 коліщатко з поворотом на 360 ° + 2 великих задніх колеса  
Довжина шнура живлення 8.40  m
Робочий радіус 11  m
Система паркування 1  
Індикатор максимального рівня пилу    
Ручка для перенесення    
Захист Передній бампер і м'які гумові коліщатка  
Труба Телескопічна металева труба  
Насадки для підлоги Класична двохпозиційна  
Насадка для дбайливого прибирання паркету    
Міні турбо-щітка    
Максі турбо-щітка    
Розсувна щілинна насадка    
Насадка для м'яких меблів    
Кольори Фуксія  

Документація

Запитання та відповіді

Упевніться в тому, що аксесуари, трубки й гнучкі шланги не засмічені частково або повністю та що фільтри не закорковано.
Спрацював запобіжник захисту пилососа від перегрівання. Необхідно очистити фільтр електродвигуна, замінити мікроактивний фільтр (відповідно до моделі) і замінити мішок для пилу або випорожнити пилозбірник. Потім зачекайте 30 хвилин, перш ніж знову ввімкнути прилад.
Витягніть його повністю й натисніть перемикач змотування шнура. Якщо проблема не зникла, зверніться до авторизованого сервісного партнера.
Ці явища можуть пояснюватися кількома причинами:
• потік всмоктування заблоковано: перевірте трубу, сопло й шланг;
• контейнер або мішок заповнений, замініть його або випорожніть (залежно від моделі);
• систему фільтрації засмічено, очистьте або замініть її;
• регулятор-хрестовина знаходиться в повністю відкритій позиції, закрийте його.
Якщо проблема не зникає, зверніться до авторизованого сервісного центру.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Всмоктувальна електрична щітка — це вузол, що складається зі щітки, яка обертається, й електродвигуна. Вона забезпечує високу ефективність прибирання й здатна видаляти з килимів нитки, волосся людей і шерсть тварин тощо.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.