ROWENTA PURE AIR NANOCAPTUR PU3040F0

PURE AIR NANOCAPTUR PU3040F0
Знищує до 99.99% алергенів і мікрочастинок *

Дихайте спокійно з Pure Air. Очищувач повітря від Rowenta знищує до 99.99% алергенів і мікрочастинок * і робить повітря абсолютно чистим завдяки високоефективній системі фільтрації з фільтром Allergy +. Вбудований датчик забрудненості і світловий індикатор рівня якості повітря допомагають очищувачу автоматично адаптуватися до повітря в кімнаті для максимальної фільтрації вдень і вночі.

Номер для довідки : PU3040F0

8 999,00 UAH1 UAH 8999.0
1. Рекомендована ціна (не мінімальна і не обов'язкова). Участь в екоакції враховано.

* у швидкості 2, зовнішній тест, здійснений у грудні 2019 року

in Speed 2 on birch allergen, external test realized in December 2019

* у швидкості 2, зовнішній тест, здійснений у грудні 2019 року

Перевагитовару

Очищувач повітря Rowenta Pure Air: знищує до 99.99% алергенів і мікрочастинок *

Ставтеся до повітря, яким ви дихаєте, так само, як до їжі, яку ви їсте, чи до води, яку ви п'єте! З очищувачем повітря Pure Air від  Rowenta ви можете дихати легко, знаючи, що повітря у вашому будинку безпечне і чисте, особливо якщо ви чутливі до алергенів. Чотири високоефективних рівня фільтрації гарантують видалення до 99,99% алергенів і мікрочастинок *, включаючи формальдегіди. Інтелектуальна система вбудованих датчиків частинок і світлових індикаторів виявляє забруднення і повідомляє про рівень якості повітря у вашому будинку, одночасно регулюючи швидкість фільтрації. Пропонуючи максимальну фільтрацію в автоматичному денному режимі і стабільну фільтрацію в автоматичному нічному режимі, Pure Air - це очисник повітря, який піклується про вас. А завдяки зручному таймеру з функціями автоматичного відключення і відкладеного запуску, індикатору зміни фільтра для довгої служби і компактному дизайну очищувач повітря від Rowenta приємно використовувати і зручно зберігати.

Технічні характеристики / порівняння

Тип продукту Очищувач повітря  
Вид технологій Фільтрація  
Кількість швидкостей 4  
Електронний тип управління
Автоматичний режим    
Нічний режим    
Індикатор якості повітря    
Сенсори Частинки  
Зручність використання
Панель керування Електронна  
Таймер 1-2-4-8  h
Індикатор заміни фільтрів    
Ручка Вбудований, інтегрований  
Захист від дітей    

Документація

Запитання та відповіді

Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.