ROWENTA PURE AIR NANOCAPTUR PU3040F0

PURE AIR NANOCAPTUR PU3040F0
Знищує до 99.99% алергенів і мікрочастинок *

Дихайте спокійно з Pure Air. Очищувач повітря від Rowenta знищує до 99.99% алергенів і мікрочастинок * і робить повітря абсолютно чистим завдяки високоефективній системі фільтрації з фільтром Allergy +. Вбудований датчик забрудненості і світловий індикатор рівня якості повітря допомагають очищувачу автоматично адаптуватися до повітря в кімнаті для максимальної фільтрації вдень і вночі.

Номер для довідки : PU3040F0

* у швидкості 2, зовнішній тест, здійснений у грудні 2019 року

* у швидкості 2, зовнішній тест, здійснений у грудні 2019 року

Перевагитовару

Очищувач повітря Rowenta Pure Air: знищує до 99.99% алергенів і мікрочастинок *

Ставтеся до повітря, яким ви дихаєте, так само, як до їжі, яку ви їсте, чи до води, яку ви п'єте! З очищувачем повітря Pure Air від  Rowenta ви можете дихати легко, знаючи, що повітря у вашому будинку безпечне і чисте, особливо якщо ви чутливі до алергенів. Чотири високоефективних рівня фільтрації гарантують видалення до 99,99% алергенів і мікрочастинок *, включаючи формальдегіди. Інтелектуальна система вбудованих датчиків частинок і світлових індикаторів виявляє забруднення і повідомляє про рівень якості повітря у вашому будинку, одночасно регулюючи швидкість фільтрації. Пропонуючи максимальну фільтрацію в автоматичному денному режимі і стабільну фільтрацію в автоматичному нічному режимі, Pure Air - це очисник повітря, який піклується про вас. А завдяки зручному таймеру з функціями автоматичного відключення і відкладеного запуску, індикатору зміни фільтра для довгої служби і компактному дизайну очищувач повітря від Rowenta приємно використовувати і зручно зберігати.

Технічні характеристики / порівняння

Тип продукту Очищувач повітря  
Вид технологій Фільтрація  
Технологія NanoCaptur    
Filtration levels 4 filtration levels  
Електронний тип управління
Автоматичний режим    
Нічний режим    
Індикатор якості повітря    
Сенсори Частинки  
Intelligence (auto mode)    
Інші функції
Number of filters 4  
Зручність використання
Панель керування Електронна  
Індикатор заміни фільтрів    
Ручка Вбудований, інтегрований  
Захист від дітей    
Тип розетки Євро  

Документація

Запитання та відповіді

Після оновлення, пов’язаного з посиленням безпеки даних, додаток більше не підтримує операційну систему Android версії 4.4.4 або нижче.

Якщо у вас є така можливість, ми рекомендуємо оновити операційну систему Android до нової версії або скористатись іншим сумісним пристроєм.

Оновивши операційну систему, ви зможете не лише із задоволенням користуватися новими функціями та технологіями, а й захистити пристрій від можливих вразливостей, які було усунуто в останніх версіях.
Не забудьте підключити шнур живлення до електричної розетки з рекомендованим рівнем напруги, а потім натисніть кнопку ввімкнення/вимкнення та виберіть потрібну функцію.
Виберіть відповідний режим роботи пристрою.
Частіше виконуйте очищення та заміну фільтрів. У разі потреби очищайте або заміняйте фільтри.
Дезодораційні фільтри й фільтри HEPA не можна очищувати й використовувати повторно, їх треба замінювати. Фільтр попереднього очищення можна використовувати повторно (видаліть пил за допомогою пилососа або промийте його водою).
Фільтр HEPA треба замінювати раз на 6 місяців; дезодораційний фільтр треба замінювати раз на 3 місяці. Фільтр попереднього очищення треба очищувати кожні 2—4 тижня. Наведена періодичність стосується щоденного використання приладу протягом 8 годин на швидкості 1 і може відрізнятися залежно від умов роботи.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Перевірте, коли востаннє чистили та замінювали фільтри, і за потреби зробіть це.
Можливо, лінза датчика покрилася пилом. Якщо справа в цьому, очистьте її.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.