ROWENTA EOLE COMPACT VU6210F0

EOLE COMPACT VU6210F0
Потік повітря завжди на потрібному рівні

Ідеальний повітряний потік поєднується з елегантним дизайном у вентиляторі Rowenta Eole Compact. Завдяки технологіям триметрового повітряного потоку для вдосконаленого розподілу та широких коливань, він забезпечує повний контроль, легке транспортування та безліч зручних функцій, при цьому ідеально вписуючись у будь-який будинок.

Номер для довідки : VU6210F0

Rowenta Eole Compact: Fully customizable 3D airflow

Перевагитовару

Компактний Rowenta Eole: повністю придатний для налаштування 3D-потік повітря

Коли справа доходить до особистого освіження, не потрібно обирати між потужністю та дизайном. З міні-вентилятором Rowenta Eole Compact повітряний потік і елегантність ідеально доповнюють один одного. Завдяки технології 3D-потоку повітря, повітряний потік завжди ідеальний, а регульована вертикальна орієнтація решітки і широкі горизонтальні коливання забезпечують кращий розподіл повітря. Він забезпечує всю швидкість польоту класичного трилопатевого настільного вентилятора*. У той же час, сучасний, тонкий і компактний невеликий вентилятор ідеально підходить для будь-якого будинку. Його 3 швидкості повітряного потоку забезпечують повний контроль відповідно до ваших потреб, велика решітка забезпечує поліпшену дифузію повітря, а безшумне налаштування забезпечує спокійне освіження. Завершують все це легка конструкція з вбудованою ручкою для зручного транспортування, а також безліч зручних функцій для додаткового комфорту, включаючи практичне сховище для шнура, 8-годинний таймер, автоматичне налаштування і автоматичне відключення через 12 годин.

Технічні характеристики / порівняння

КОМФОРТ ВИКОРИСТАННЯ
Довжина шнура живлення 1,35  m
Панель керування Електронна  
Кількість налаштувань 3  
Ручка    
Таймер    
Таймер 8  h
Дисплей Світлодіодний  
РІВЕНЬ ШУМУ
Мінімальний рівень шуму 45  dB(A)
Максимальний рівень шуму 60  dB(A)
СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ
Автоматичне вимкнення    
Світловий індикатор    
Ступінь захисту оболонки 20  
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Напруга 220-240  V
Частота обертання 50/60  Hz
Режим для екстремально спекотної погоди    
Потужність 30  W
Sound level Very quiet (<45 db(A))  
Number of settings 3 speeds  
Timer / Auto-off    

Документація

Запитання та відповіді

Обов’язково перевірте стан приладу, мережевої розетки й шнура живлення. Тримайте прилад на відстані 50 см від будь-яких предметів (фіранок, стін, аерозолів тощо). Не допускайте потрапляння води всередину приладу. Не торкайтеся приладу вологими руками. Перед початком роботи переконайтеся, що прилад знаходиться на твердій рівній поверхні й в правильній позиції для роботи (вертикально, на ніжках).
Перш ніж пересувати вентилятор, обов’язково вимкніть його й від’єднайте від розетки.
Цей прилад має знаходитись на відстані більше 50 см від будь-яких об’єктів (стін, фіранок, аерозолів тощо). Пам’ятайте, що пропонуються горизонтальні й вертикальні моделі приладу, більшість з яких дозволяє регулювання, тож обирайте вентилятор з урахуванням вільного місця й оздоблення інтер’єру.
Так, систему спроектовано для використання будь-яких інсектицидних пластин.
Перед виконанням будь-яких робіт з обслуговування обов’язково від’єднайте вентилятор від розетки. Очистити прилад можна ледь вологим шматком тканини. Не допускайте потрапляння води всередину приладу. Очистьте передню решітку за допомогою пилососа. У жодному разі не використовуйте абразивні засоби для чищення, що здатні пошкодити поверхні приладу.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Якщо цю функцію ввімкнено, вентилятор починає автоматично повертатися зліва направо, а потім справа наліво, рівномірно розподіляючи потік повітря в кімнаті. Якщо потрібно, щоб потік повітря був спрямований в одне місце, слід вимкнути цю функцію.
Ця система використовує рух повітря, що створюється вентилятором, щоб розповсюджувати засіб від комарів.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.