ROWENTA VIRTUO XPERT TN3840F4

VIRTUO XPERT TN3840F4
Безпечна та максимальна продуктивність гоління

З тримером для бороди Rowenta Virtuo насолоджуйтесь довготривалою продуктивністю та ідеальним зрізом за один раз - навіть на щільному волоссі на обличчі. Тример ідеально пристосовується до будь-якої довжини бороди, легко опануйте свій стиль завдяки точному циферблату тримера, який пропонує 39 довжин гоління. Леза з нержавіючої сталі з титановим покриттям забезпечують оптимальну чіткість з кожним днем, тоді як 180 хвилин неперевершеної автономності та цифрового моніторингу батареї забезпечують безперебійне використання пристрою без напруги. 

Номер для довідки : TN3840F4

Перевагитовару

Тример для бороди Rowenta Virtuo: Максимальна продуктивність

Завжди виглядайте якнайкраще, з тримером для бороди Rowenta Virtuo для чоловіків. Леза з нержавіючої сталі з титановим покриттям обіцяють тривалу чіткість та ідеальний зріз за один раз - навіть на найщільнішому волоссі на обличчі. Він підходить як для довгої, так і для короткої бороди завдяки точному циферблату, який пропонує в цілому 39 довжин гоління з точним налаштуванням до 0,5 мм - для бездоганного стилю. У той же час його супер довговічний літій-іонний акумулятор забезпечує автономність до 180 хвилин, а також швидку зарядку протягом 90 хвилин. Оснащений цифровим індикатором автономності для повного спокою, вас ніколи не збентежить розрядження батареї! Крім того, його опція як для дротового, так і для бездротового використання забезпечує додаткову зручність. Цей електричний тример для бороди із сучасним дизайном та миючими лезами забезпечує ідеальну гігієну, він оснащений USB-кабелем для зарядки та високоякісним протиударним футляром для надійного зберігання та транспортування.

Технічні характеристики / порівняння

Параметри стрижки
Матеріал леза Stainless Steel  
Покриття леза Titanium  
Швидкість мотора (оборотів в хвилину) 6500 rpm  
Налаштування швидкості 1  
Точність
Мінімальна довжина стрижки 0.5  mm
Індикатор довжини стрижки Регулююче коліщатко  
Зони Для бороди  
Використання типи зачісок
Насадка для бороди    
Розмір насадки для бороди 39  mm
Тип направляючих для бороди Регульований  
Опція триденної неголеності (щетини)    
Напрямні для стрижки бороди - високоточна налаштування 0.5  mm
Діапазон регулювання довжини стрижки бороди 0.5 to 20 mm  
Позиції довжини стрижки бороди 39  
2  
3 day beard and long beard  
Автономний режим 180 min  
Час зарядки 1.30  h
Батарея, що швидко заряджається    
Живлення Бездротове + дротове функціонування  
Тип акумулятора Літій-іонний  
Зручність використання
Голівка для гоління, що знімається    
Очищення Голівка, що миється  
Набір для чищення Масло + щіточка для чистки  
Індикатор зарядки LCD дисплей  
Зберігання Дамська сумочка  
Особливості
Кольори DEEP DIVE BLUE  
Voltage 100-240  V
Інші Automatic beard comb locking system  
Тип розетки Євро  

Документація

Запитання та відповіді

Ні. Ми радимо не стригтися самостійно — як із міркувань безпеки, так і для отримання кращих результатів.
Ні. Машинка не може заряджатися й одночасно працювати.
Ми радимо стригти цією машинкою чисте, але при цьому сухе волосся.
Перед першим використанням прилад треба заряджати впродовж 14 годин. Протягом 3 наступних разів використання машинки треба дати їй повністю розрядитися. Після цього рекомендований час заряджання становить 8 годин. Якщо світиться червоний індикатор заряджання, ваш прилад заряджається.
Після кожного використання треба очистити леза за допомогою спеціальної щітки для чищення, що входить у комплект. За потреби можна скористатися ледь вологим шматком тканини. Для більш ретельного чищення лез у деяких моделях можна повністю знімати леза з машинки.
Щоб забезпечити високі робочі якості машинки, важливо змащувати леза після кожних 2-3 разів використання. Використовуйте для цього мастило, що постачається разом із машинкою, або високоякісне мастило, що не містить кислоти (наприклад, мастило для швейних машин). Нанесіть одну краплю мастила на кожний кінець леза, потім дозвольте машинці попрацювати кілька хвилин і витріть залишки мастила шматком тканини.
Наші машинки не вимагають частого очищення (за умови, що вони не використовуються для стриження різних людей). Очищайте леза після кожного використання за допомогою маленької щіточки. Тією ж маленькою щіткою можна вичищати волоски з гребінця.
Ні. В моделях, що перезаряджаються, слід використовувати тільки NiCd або NiMH акумулятори. Не вставляйте звичайні батарейки, оскільки вони можуть розплавитися.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ні. Наші машинки призначені тільки для стриження волосся. Інші варіанти використання можуть призвести до погіршення якості роботи приладу або травми.
Якщо в машинці встановлений акумулятор, що перезаряджається, його повного заряду вистачає на 40 хвилин роботи.
Коліщатко мікроналаштування допомагає точно відрегулювати довжину, забезпечуючи бездоганно акуратну стрижку волосся і бороди.
Можливі налаштування:
Положення 1 = 0,8 мм
Положення 2 = 1,1 мм
Положення 3 = 1,4 мм
Положення 4 = 1,7 мм
Положення 5 = 2,0 мм
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.