ROWENTA Volumizer CV6130F0

Volumizer CV6130F0
Відкрийте для себе новий вимір 3D-об’єму

Фен для волосся Rowenta Volumizer — це інноваційне рішення для укладання, яке підкреслить ваш образ за допомогою чудового об’єму, створюючи зовнішній вигляд і стиль, який зачаровує. Відчуйте переваги потрійної дії системи 3D Volume Booster: гібридна технологія для збільшення повітряного потоку на 40%*, який піднімається біля коріння, з 8-міліметровим концентратором для формування форми та дифузором для збільшення об'єму. Відкрийте для себе цей неперевершений фен з багатьма зручними функціями.

Номер для довідки : CV6130F0

Перевагитовару

Фен Rowenta Volumizer: сушіння потрійної дії

Продукт, який змінює гру, та переносить укладання в абсолютно новий вимір: фен Rowenta Volumizer забезпечує сушіння потрійної дії, забезпечуючи потужний потік повітря, який піднімає коріння, надаючи форму та додаючи більший об’єм. Система 3D Volume Booster оснащена гібридною технологією, яка пропонує всі переваги двигуна постійного та змінного струму в одному, що забезпечує до 40% більший потік повітря*, який ідеально піднімає коріння. Концентратор діаметром 8 мм формує укладку під час висихання, а дифузор для об’єму додає вашому волоссю природного вигляду та об'єму. Результатом є сушіння з додатковим збільшенням розкішного, привабливого об’єму, а також сушіння, яке завжди дає результат. Потужність сушіння 2400 Вт забезпечує високоефективну роботу завдяки налаштуванню Advanced Care та іонному генератору, що робить ваше волосся гладким і наповненим сяючим блиском. Преміальний дизайн підкреслює компактний, легкий та тихий фен, що забезпечує ідеальні результати день за днем.

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРКТЕРИСТИКИ
Обдув холодним повітрям    
Насадка-концентратор 1  
Тип насадки-дифузора Стандартний  
   
Concentrator + Diffuser  
ТУРБОТА ПРО ВОЛОССЯ ТА ЕРГОНОМІЧНІСТЬ
Генератор іонів    
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Тип мотора Hybrid motor  
Знімна решітка    
Петля для підвішування    
Технологія енергозбереження    
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Voltage 230  V
   
   
   
   
Boost volume  

Документація

Запитання та відповіді

Для сушіння волосся обирайте максимальну швидкість, щоб прискорити цей процес. Проте для вкладання волосся радимо використовувати меншу швидкість, щоб не куйовдити волосся.
Спрямуйте потік повітря (високої температури) на ділянку, що її треба вкласти, а потім активуйте режим холодного повітря, щоб швидко остудити волосся. Подібний метод швидкої зміни температури допомагає ефективніше вкладати волосся.
Концентратор дозволяє висушувати конкретну ділянку волосся. За допомогою концентратора спрямуйте гаряче повітря на пасмо волосся, яке треба висушити.
Дифузор служить для надання волоссю об’єму.
Ця функція автоматично обирає найкраще співвідношення температури й потоку повітря, щоб запобігти сухості волосся.
Ця функція автоматично зупиняє фен для волосся, якщо він не рухається, та вмикає його, коли ви знову почнете ним користуватися.
Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Фени для волосся майже не потребують догляду. Їх можна очищувати за допомогою аксесуарів для чищення або видаляти волосся й інше сміття, що потрапило в задню захисну решітку, за допомогою ледь вологого шматка тканини. У жодному разі не чистьте свій прилад спиртом і не занурюйте його у воду. (Пам’ятайте, що перед чищенням треба від’єднати фен від розетки.)
Це нормально, захисний запобіжник автоматично зупиняє прилад у разі перегрівання (наприклад, у задню захисну решітку потрапило волосся або сміття). Дочекайтеся, доки фен для волосся охолоне (20 хвилин).
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
За допомогою кнопки холодного повітря (залежно від моделі) можна як слід укласти волосся в зачіску й зафіксувати його.
Якщо у вашому фені для волосся передбачено відповідну функцію, скористуйтеся насадкою-дифузором із пальчиками, що рухаються. Ця насадка підіймає волосся від коренів до кінчиків.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.