SILENCE AC

SILENCE AC CV7920F0
УЛЬТРАТИХИЙ ФЕН

 

Ультратихий фен для волосся Silence AC з ефективністю рівня A, Silence AC зберігає до +25% більше вологи всередині волосся завдяки технології Hydra Protect. Ексклюзивне покриття з кашеміровим кератином та аргановою олією й іонізація роблять волосся гладеньким та блискучим, а професійний AC-мотор та потужність 2300 Вт гарантують надшвидкий результат та неймовірно тихе використання!

 

Номер для довідки : CV7920F0

* У порівнянні зі стандартним феном з AC-мотором того ж бренду

** Випробувано на цьому ж продукті в порівнянні з сушінням на максимальних налаштуваннях.

Перевагитовару

Надзвичайно тихе та потужне сушіння з феном Silence AC

Ультратиха модель Rowenta CV7920F0 має високу ефективність в дії. Технологія Hydra Protect забезпечить вашому волоссю природну красу, вбереже від пересушування і псування. Неперевершені плюси Фен оснащений надпотужним двигуном (2300 Вт). Це дає змогу швидко зробити будь-яку професійну укладку навіть вдома. Відмінно лежить в руці під час використання і має зручне регулювання: температурного режиму – 3 позиції; повітряного потоку для вибору оптимального режиму роботи (плюс турборежим); доступна функція іонізації, яка усуне закручування та статичність волосся; подача холодного повітря сприяє швидкому закріпленню створеної укладки; активний дифузор (насадка) додасть зачісці додаткового об’єму; захисна решітка, що легко знімається, дозволяє швидко очистити прилад, запобігти його перегріву; вузька конструкція концентратора допомагає створити щільний потік для сушки (досконала укладка за декілька хвилин); спеціальна форма вентилятора, конусоподібний отвір для забору повітря сприяють ефективній роботі приладу при зниженому рівні гучності. Обирай найкраще Спеціальний режим дбайливого сушіння забезпечує влучне поєднання в Rowenta CV7920F0 ідеальних параметрів – температури та сили подачі потоку. Це сприяє майстерній сушці навіть в домашніх умовах без шкоди для волосся. Купити фен для волосся високої якості з гарантійним обслуговуванням по вигідній ціні можливо лише в офіційних дистриб’юторів Rowenta в Україні, які вказані на нашому сайті. Бездоганна якість, новітні технології, зручність, надійність та ергономічність – це переваги побутової техніки Rowenta.

Технічні характеристики / порівняння

Professional motor (AC)  
Генератор іонів    
Кольори Чорний та рожевий  
Voltage 220-240  V
Довжина шнура живлення 1.8  m
Потужність 2300  
Швидкість потоку повітря (км/год) 120  
Налаштування швидкості 2  
Налаштування температури 3  
Обдув холодним повітрям    
Режим "Турбо"    
Покриття Кашемір-кератинове  
Насадка-концентратор 1  
Розмір насадки-концентратора 8  mm
Тип насадки-дифузора Стандартний  
   
Дбайливий режим температури    
Безшумна робота 75  dB(A)
Знімна решітка    
Петля для підвішування    

Документація

Запитання та відповіді

Для сушіння волосся обирайте максимальну швидкість, щоб прискорити цей процес. Проте для вкладання волосся радимо використовувати меншу швидкість, щоб не куйовдити волосся.
Спрямуйте потік повітря (високої температури) на ділянку, що її треба вкласти, а потім активуйте режим холодного повітря, щоб швидко остудити волосся. Подібний метод швидкої зміни температури допомагає ефективніше вкладати волосся.
Концентратор дозволяє висушувати конкретну ділянку волосся. За допомогою концентратора спрямуйте гаряче повітря на пасмо волосся, яке треба висушити.
Дифузор служить для надання волоссю об’єму.
Ця функція автоматично обирає найкраще співвідношення температури й потоку повітря, щоб запобігти сухості волосся.
Ця функція автоматично зупиняє фен для волосся, якщо він не рухається, та вмикає його, коли ви знову почнете ним користуватися.
Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Фени для волосся майже не потребують догляду. Їх можна очищувати за допомогою аксесуарів для чищення або видаляти волосся й інше сміття, що потрапило в задню захисну решітку, за допомогою ледь вологого шматка тканини. У жодному разі не чистьте свій прилад спиртом і не занурюйте його у воду. (Пам’ятайте, що перед чищенням треба від’єднати фен від розетки.)
Це нормально, захисний запобіжник автоматично зупиняє прилад у разі перегрівання (наприклад, у задню захисну решітку потрапило волосся або сміття). Дочекайтеся, доки фен для волосся охолоне (20 хвилин).
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
За допомогою кнопки холодного повітря (залежно від моделі) можна як слід укласти волосся в зачіску й зафіксувати його.
Якщо у вашому фені для волосся передбачено відповідну функцію, скористуйтеся насадкою-дифузором із пальчиками, що рухаються. Ця насадка підіймає волосся від коренів до кінчиків.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.