ROWENTA POWER STRAIGHT CF5820F0

POWER STRAIGHT CF5820F0
Швидший, ніж звичайний випрямляч, заощаджує до 33% часу!
Отримайте красиве, пряме волосся навіть у ранковому поспіху! Rowenta Power Straight - це перша щітка-випрямляч, яка призначена для неслухняного волосся. Завдяки спеціально розробленій системі тріо-щетинок, навіть найбільш неслухняне волосся випрямляється швидко і легко. Захоплюй, розчісуй і випрямляй - для красиво випрямленого волосся від коренів до кінчиків за кілька хвилин!

Номер для довідки : CF5820F0

* порівняно з випрямлячем волосся Rowenta SF4210. Тест, проведений у 2017 році зовнішньою лабораторією на 24 жінках, які відзначили швидше випрямлення. Загальна вибірка: 27 жінок, середня економія часу: 28%.

Перевагитовару

Щітка-випрямляч Rowenta Power Straight: швидке випрямлення для неслухняного та кучерявого волосся

Якщо зранку ви змушені витрачати багато зусиль на укладку, то Rowenta CF5820 — ваш вибір. Цей електричний прилад розроблено спеціально для зручного й швидкого вирівнювання неслухняних кучерів. Тепер не потрібно прокидатися на годину раніше, щоб зробити зачіску перед роботою. Щітка-випрямляч заощадить ваш час. Розглянемо її властивості докладно. Характеристики пристрою Покриття нагрівального елемента — кераміка. Кількість температурних режимів — 3. Швидкість нагрівання — 45 секунд. Огляд властивостей Зубчики потрійної дії. Пристрій має 140 зубчики. Під час першого дотику 40 крайніх щетинок захоплюють локони й підіймають їх біля самих коренів. Далі 100 інших зубчиків натягують їх. Водночас завдяки технології Thermo-control температура рівномірно розподіляється по всій поверхні волосся, забезпечуючи ефективне й швидке випрямлення від коренів до кінчиків. Іонізація. Щітка-випрямляч Rowenta CF5820F0 генерує частки з негативним зарядом. Вони нівелюють статичну електрику й роблять пасма слухнянішими. Додатково ця функція допомагає утримувати вологу й зберігати блиск і природний колір ваших кучерів. Електронне керування режимами. Ви можете задати температуру нагрівання щітки — 160, 180 або 200 °С. У такий спосіб можна хорошо вкласти будь-які кучері.  Надійність і довговічність. Завдяки керамічному покриттю щетинки завжди залишаються гладенькими. Локони легко ковзають між ними під час використання, волосинки не рвуться, не пристають і не спалюються. Зручність у користуванні. Пристрій має дещо вигнуту ручку, яка дає змогу надійно утримувати пристрій під будь-яким кутом. У проводу поворотне кріплення. Воно запобігає скручуванню й переломленню навіть у разі швидких і різких рухів. Завдяки довжині шнура 1,8 метра можна відходити далеко від розетки під час використання. Ті, хто вже скористався цією моделлю, залишають схвальні відгуки щодо роботи пристрою. Де купити? Зібравшись купити техніку Ровента, зверніться до наших офіційних представників в Україні, які вказані на нашому сайті. Ми надаємо 10 років гарантії з турботою про своїх покупців.

Документація

Запитання та відповіді

Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.