ROWENTA Фен-щітка ACTIV' ULTIMATE CARE CF9720F0

Фен-щітка ACTIV' ULTIMATE CARE CF9720F0
Об'єм та стиль у поєднанні з турботою

Фен-щітка Rowenta Activ’ Ultimate Care пропонує ідеальний баланс салонної якості та повного догляду за допомогою технології Careful Heat, яка контролює, щоб температура повітряного потоку не перевищувала 80°C для того, щоб ваше волосся було здоровим і захищеним. Відкрийте для себе надзвичайний досвід укладання від підсушування волосся до створення фінальних штрихів: керамічне покриття з кварцу та генератор іонів для сяяння волосся, налаштування об’єму, інноваційний ергономічний дизайн, універсальність приладу для укладання та багато іншого.

Номер для довідки : CF9720F0

*зовнішній лабораторний тест під клінічним контролем, % у середньому, проти природного сухого волосся, Франція 2021

Перевагитовару

Фен-щітка, яка обертається, та забезпечує приголомшливий об’єм із дбайливим доглядом

Прорив у стайлінгу, на який ви так довго чекали: фен-щітка Rowenta The Ultimate Care  переосмислює досвід укладання волосся завдяки дбайливому догляду та приголомшливим варіантам укладання. Відкрийте для себе ідеальне укладання від підсушування волосся до створення фінальних штрихів: технологія дбайливого нагрівання забезпечує повний захист і здоров’я вашого волосся, кварцове керамічне покриття поєднується з натуральними щетинками та іонним ефектом для потрійного посилення блиску, а налаштування об’єму надає неймовірну форму вашій зачісці. 

Технічні характеристики / порівняння

Shape Straight Plug  
Тип розетки Євро  
Тип нагрівального елементу Алюмінієвий  
Шнур з можливістю обертання на 360°    
Voltage 220-240  V
Обдув холодним повітрям    
Режим дбайливого сушіння    
Покриття Керамічне  
Функції Нагрівання, сушіння, обертання  
Тип щетинок Натуральні  
Форма Кругла  
Автоматичне обертання    
Генератор іонів    
Холодний кінчик    
Знімна решітка    
Ковпак для щітки    
   
   
   
   
   
   
   
   
Wet hair  

Документація

Запитання та відповіді

Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.