ROWENTA FOR ELITE CURLING TONG CF2132F0

CURLING TONG CF2132F0
ІДЕАЛЬНІ ПРУЖНІ КУЧЕРІ

ІДЕАЛЬНІ ПРУЖНІ КУЧЕРІ

Щипці для завивки Rowenta Curling Tong допоможуть створити натуральні пружні кучері завдяки діаметру 16 мм і керамічному покриттю. Створюйте безліч неповторних образів завдяки одному приладу.

Номер для довідки : CF2132F0

ВИСОКА ТЕМПЕРАТУРА ДЛЯ СТВОРЕННЯ ІДЕАЛЬНИХ КУЧЕРІВ

Щипці для завивки Rowenta Сurling Tong - це простий у використанні прилад, який допоможе створити бездоганні натуральні пружні кучері. Оптимальна температура 180 °C гарантує швидкі та ефективні результати. Керамічне покриття робить волосся гладеньким, слухняним та сяючим. Діаметр 16 мм ідеально підходить для створення будь-яких зачісок, а холодний кінчик гарантує безпечне використання. Зберігати прилад легко завдяки петлі для підвішування. Лише 1 хвилина - і щипці для завивки Rowenta Curling Tong готові створити неперевершений образ!

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Потужність 0025  
Налаштування температури 1  
Покриття Керамічне  
Функції Завивка  
Діаметр конічного циліндру 16  mm
Форма Кругла  
Налаштування температури 180  °C
ДОГЛЯД ЗА ВОЛОССЯМ ТА ЕРГОНОМІКА
Холодний кінчик    
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Безшумна робота Не підлягає використанню  
Індикатор нагрівання    
Час нагрівання 60  s
Петля для підвішування    
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Напруга 110-240  V
Довжина шнура живлення 1,8  m
Шнур з можливістю обертання на 360°    
Тип нагрівального елементу Алюмінієвий  
Кольори Чорний  

Документація

Запитання та відповіді

Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Найкраще дочекатися, доки прилад охолоне, щоб уникнути опіків. Натисніть на «язички» збоку пластин і зніміть їх. Установлюючи нові пластини, вставте їх до упора й переконайтеся, що вони надійно зафіксовані на місці.
При намотуванні пасма волосся на прилад використовуйте ту саму ділянку приладу, не намагайтеся захопити всю довжину приладу. Вільною рукою притримуйте холодний кінчик приладу.
Упродовж використання секція циліндра щипців для завивки дуже сильно нагрівається, тож будьте обережні й не торкайтеся нею до шкіри. Не дозволяйте шнуру живлення торкатися гарячих частин приладу.
Вибравши потрібний режим, потрібно зачекати 1–2 хвилини, щоб прилад нагрівся до потрібної температури.
Використовуйте щітку великого діаметру для загального укладання і маленького діаметру для фінішних штрихів (створення виразних завитків всередину або назовні).
Волосся має бути чистим, розпрямленим і сухим, щоб не допустити його ушкодження.
Обов’язково витягніть шнур живлення приладу з розетки й залиште прилад для охолодження на захисній стійці. Коли прилад повністю охолоне, протріть його циліндр вологою ганчіркою. В жодному разі не допускайте потрапляння води або іншої рідини всередину рукоятки.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Ні. Не наносьте на волосся хімічні засоби для догляду за волоссям упродовж використання приладу. Ці засоби треба наносити, коли волосся охолоне й щипці більше не використовуватимуться. Також не застосовуйте прилад на синтетичному волоссі, наприклад на нарощеному волоссі або на перуках.
Так. Уложіть пасмо волосся біля коренів між затиском і циліндром, потім закрийте затиск, щоб зафіксувати волосся. Обережно проведіть вирівнювачем до кінчиків волосся, утворюючи пряме гладке волосся.
Так. Треба намотати волосся навколо приладу, зачекати приблизно 20 с і відпустити локон. Повторіть цю процедуру кілька разів і для всього волосся. Не розчісуйте волосся одразу після охолодження, щоб отримати більш природний хвилястий вигляд волосся.
Радимо використовувати пасма не більше 2-3 см завширшки.