ROWENTA AIR CARE CURLER ULTIMATE EXPERIENCE CF4310F0

AIR CARE CURLER ULTIMATE EXPERIENCE CF4310F0
Новітні технології завивки з турботою про волосся

Стайлер Rowenta Ultimate Experience Air Care розроблено, щоб змінити ваші уявлення про моделювання зачіски, з інноваційною Г-формою для максимального комфорту та технологією Fresh Flow для захисту вашого волосся та шкіри голови від перегріву, завдяки ніжному повітряному потоку *. Змінюйте ваші уявлення про моделювання зачіски, з повним набором вдосконалених функцій. Це 8 температурних налаштувань, кварцово-керамічне покриття, температура догляду за волоссям за замовчуванням та багато іншого. Надайте вашому волоссю більш блискучий та здоровий вигляд у будь-якій зачісці, від хвиль до локонів.

Номер для довідки : CF4310F0

*Independent laboratory test, vs Natural hair. France 2020

*Scientifically proven. Independent laboratory test, vs. Natural hair, France 2020

Перевагитовару

Стайлер Ultimate Experience: змінюйте ваші уявлення про моделювання зачіски

Стайлер Ultimate Experience Air Care від Rowenta, поєднав інноваційний дизайн із вдосконаленими функціями захисту волосся, для щоденного моделювання зачіски з турботою про волосся. Насолоджуйтесь інноваційним підходом, який поєднує в собі догляд, комфорт та ефективність, аби легко забезпечити вас блискучими та здоровими локонами. Нова смілива Г-форма цього унікального стайлеру дозволяє створювати зачіски простим, та інтуїтивно зрозумілим рухом. А інноваційна технологія Fresh Flow від компанії Rowenta забезпечує дбайливу і комфортну завивку завдяки повітряному потоку, який захищає волосся та шкіру голови від перегріву. Комфорт і захист поєднуються з вражаючим набором функцій: 8 температурних режимів від 130 °C до 200 °C, дбайлива температура 170 °C за замовчуванням, функція автоматичного збереження останніх налаштувань Smart Memory та багато іншого. Це новий рівень моделювання зачіски.

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Режим дбайливого сушіння    
Обдув холодним повітрям    
Покриття Керамічне  
Функції Завивка  
Форма Кругла  
ДОГЛЯД ЗА ВОЛОССЯМ ТА ЕРГОНОМІКА
Ефективність за низької температури Не підлягає використанню  
Холодний кінчик    
Дбайливий режим температури    
Генератор іонів    
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Дисплей РК-дисплей  
Індикатор нагрівання    
Ковпак для щітки Не підлягає використанню  
Блокування налаштувань    
Premium gift box    
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Напруга 220-240  V
Шнур з можливістю обертання на 360°    
Тип нагрівального елементу Алюмінієвий  
Curling    
Tight curl    
Curl    
Loose curl    
Wave    

Документація

Запитання та відповіді

Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.