ROWENTA AIRFORCE ULTIMATE TN9300F5

AIRFORCE ULTIMATE TN9300F5
Ідеальна стрижка і ніякої чистки

Машинка для стрижки волосся AIRFORCE Ultimate від Rowenta допоможе створити ідеальну зачіску всього за один рух. Вбудована вакуумна технологія дозволяє машинці засмоктувати більше 99% зрізаного волосся і не залишає їм жодного шансу впасти на підлогу. Унікальне поєднання 3 в 1 гарантує неперевершену якість стрижки без зайвого прибирання, знімна насадка для бриття завершить вашу стрижку, а все волосся до останнього потраплять в спеціальний відсік машинки. Завдяки 17 рівнями довжини з регулюванням кроком 1 мм ви створите ідеальну стрижку, яку ви завжди хотіли.

Номер для довідки : TN9300F5

Перевагитовару

Машинка для стрижки волосся AIRFORCE Ultimate: чудова стрижка без зайвого клопоту

Забудьте про прибирання волосся з машинкою для стрижки волосся AIRFORCE Ultimate від Rowenta. Завдяки потужній вакуумної технології з окремим мотором машинка збирає понад 99% зрізаниго волосся, не залишаючи йому жодного шансу впасти. Неймовірно гострі і міцні леза з титановим покриттям прослужать довго і допоможуть створити ідеальну стрижку всього одним рухом. Використовуйте машинку на 100% без перерви завдяки стабільній роботі від мережі. Створюйте унікальні стрижки з 17 рівнями регулювання довжини стрижки і кроком 1 мм. Знімна насадка для бриття завершить вашу стрижку, а все волосся до останнього потрапить в спеціальний відсік машинки. Після використання відсік і спеціальний фільтр легко чистити, а леза можна швидко промити під водою.

Технічні характеристики / порівняння

Параметри стрижки
Матеріал леза Stainless steel  
Покриття леза Titanium  
Технологія лез Неймовірно гострі, технологія “Ultra-sharp“  
Використання типи зачісок
Напрямні для стрижки 2  
Зони Для волосся голови  
Лезо для волосся    
Розмір леза для волосся 42  mm
Напрямні для стрижки (різновид) Регульований  
Напрямні для стрижки - високоточна налаштування 1  mm
Діапазон регулювання довжини стрижки 0.5 to 18  mm
Позиція довжини стрижки 17  
Gender Men  
Точність
Мінімальна довжина стрижки 0.5  mm
Високоточне налаштування 1  mm
Індикатор довжини стрижки Направляючі, гребінь  
Зручність використання
Живлення Дротове функціонування  
Голівка для гоління, що знімається    
Очищення Голівка, що миється  
Набір для чищення Масло + щіточка для чистки  
100% ваккуумна технологія від Rowenta    
Особливості
Напруга 100-240  V
Довжина шнура живлення 2  m
Тип мотора Мотор постійного струму  
Hair    
Vacuum technology    

Документація

Запитання та відповіді

Ні. Ми радимо не стригтися самостійно — як із міркувань безпеки, так і для отримання кращих результатів.
Ні. Машинка не може заряджатися й одночасно працювати.
Ми радимо стригти цією машинкою чисте, але при цьому сухе волосся.
Перед першим використанням прилад треба заряджати впродовж 14 годин. Протягом 3 наступних разів використання машинки треба дати їй повністю розрядитися. Після цього рекомендований час заряджання становить 8 годин. Якщо світиться червоний індикатор заряджання, ваш прилад заряджається.
Після кожного використання треба очистити леза за допомогою спеціальної щітки для чищення, що входить у комплект. За потреби можна скористатися ледь вологим шматком тканини. Для більш ретельного чищення лез у деяких моделях можна повністю знімати леза з машинки.
Щоб забезпечити високі робочі якості машинки, важливо змащувати леза після кожних 2-3 разів використання. Використовуйте для цього мастило, що постачається разом із машинкою, або високоякісне мастило, що не містить кислоти (наприклад, мастило для швейних машин). Нанесіть одну краплю мастила на кожний кінець леза, потім дозвольте машинці попрацювати кілька хвилин і витріть залишки мастила шматком тканини.
Наші машинки не вимагають частого очищення (за умови, що вони не використовуються для стриження різних людей). Очищайте леза після кожного використання за допомогою маленької щіточки. Тією ж маленькою щіткою можна вичищати волоски з гребінця.
Ні. В моделях, що перезаряджаються, слід використовувати тільки NiCd або NiMH акумулятори. Не вставляйте звичайні батарейки, оскільки вони можуть розплавитися.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ні. Наші машинки призначені тільки для стриження волосся. Інші варіанти використання можуть призвести до погіршення якості роботи приладу або травми.
Якщо в машинці встановлений акумулятор, що перезаряджається, його повного заряду вистачає на 40 хвилин роботи.
Коліщатко мікроналаштування допомагає точно відрегулювати довжину, забезпечуючи бездоганно акуратну стрижку волосся і бороди.
Можливі налаштування:
Положення 1 = 0,8 мм
Положення 2 = 1,1 мм
Положення 3 = 1,4 мм
Положення 4 = 1,7 мм
Положення 5 = 2,0 мм
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.