ROWENTA ТРИМЕР ДЛЯ НОСУ І ВУХ

ТРИМЕР ДЛЯ НОСУ І ВУХ
ІДЕАЛЬНЕ ВИДАЛЕННЯ ВОЛОССЯ В НОСІ ТА ВУХАХ

Тример Wet & Dry Vision легко видалить небажане волосся в носі та вухах. Завдяки системі лез, що обертаються на 360 ° та унікальній технології Vision, навіть найтонші непривабливі волоски можна видалити безпечно, безболісно і ефективно. 

Номер для довідки : TN3010F1

ПОЗБАВТЕСЯ НЕБАЖАНОГО ВОЛОССЯ В НОСІ ТА ВУХАХ РАЗ І НАЗАВЖДИ

Покінчіть з небажаним волоссям в носі та вухах за допомогою тримера Wet & Dry Vision. Завдяки системі лез, що обертаються на 360 °, стрижка стає безпечною і безболісною, і ви завжди отримаєте чудовий результат. Навіть найтонші волоски не проблема: технологія Ingenious Vision підсвічує зону стрижки і ви не пропустите жодної волосинки.100% водонепроникний для легкого очищення. Неймовірні три години автономної роботи. Тример Wet & Dry Vision готовий до використання будь-де і будь-коли.

Технічні характеристики / порівняння

Параметри стрижки
Налаштування швидкості 1  
Використання типи зачісок
Зони Для волосся в носі і вухах  
Насадка для носа і вух    
Зручність використання
Живлення Бездротове функціонування  
Очищення Дозволено мити без обмежень  
Технологія Wet&Dry    
Особливості
Кольори Синій  
Напруга Батарея  V
Тип акумулятора Батарейка АА 1,5 В  

Документація

Запитання та відповіді

Ні. Ми радимо не стригтися самостійно — як із міркувань безпеки, так і для отримання кращих результатів.
Ні. Машинка не може заряджатися й одночасно працювати.
Ми радимо стригти цією машинкою чисте, але при цьому сухе волосся.
Перед першим використанням прилад треба заряджати впродовж 14 годин. Протягом 3 наступних разів використання машинки треба дати їй повністю розрядитися. Після цього рекомендований час заряджання становить 8 годин. Якщо світиться червоний індикатор заряджання, ваш прилад заряджається.
Після кожного використання треба очистити леза за допомогою спеціальної щітки для чищення, що входить у комплект. За потреби можна скористатися ледь вологим шматком тканини. Для більш ретельного чищення лез у деяких моделях можна повністю знімати леза з машинки.
Щоб забезпечити високі робочі якості машинки, важливо змащувати леза після кожних 2-3 разів використання. Використовуйте для цього мастило, що постачається разом із машинкою, або високоякісне мастило, що не містить кислоти (наприклад, мастило для швейних машин). Нанесіть одну краплю мастила на кожний кінець леза, потім дозвольте машинці попрацювати кілька хвилин і витріть залишки мастила шматком тканини.
Наші машинки не вимагають частого очищення (за умови, що вони не використовуються для стриження різних людей). Очищайте леза після кожного використання за допомогою маленької щіточки. Тією ж маленькою щіткою можна вичищати волоски з гребінця.
Ні. В моделях, що перезаряджаються, слід використовувати тільки NiCd або NiMH акумулятори. Не вставляйте звичайні батарейки, оскільки вони можуть розплавитися.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ні. Наші машинки призначені тільки для стриження волосся. Інші варіанти використання можуть призвести до погіршення якості роботи приладу або травми.
Якщо в машинці встановлений акумулятор, що перезаряджається, його повного заряду вистачає на 40 хвилин роботи.
Коліщатко мікроналаштування допомагає точно відрегулювати довжину, забезпечуючи бездоганно акуратну стрижку волосся і бороди.
Можливі налаштування:
Положення 1 = 0,8 мм
Положення 2 = 1,1 мм
Положення 3 = 1,4 мм
Положення 4 = 1,7 мм
Положення 5 = 2,0 мм