ROWENTA AIR FORCE INTENSE 2-IN-1 HQ7152F0

AIR FORCE INTENSE 2-IN-1 HQ7152F0
Найпотужніший вентилятор та обігрівач*

Air Force Intense поєднує в собі вентилятор і обігрівач в одному потужному пристрої для оптимального комфорту незалежно від пори року. Найпотужніший вентилятор і обігрівач Rowenta поєднує в собі чудову продуктивність, завдяки технології циркуляції повітря 2 в 1, а також зручним та енергозберігаючим функціям, що робить його ідеальним помічником цілий рік.

Номер для довідки : HQ7152F0

*серед лінійки Rowenta 2-в-1, на максимальній швидкості

Powerful 2-in-1 fan and heater

Перевагитовару

Вентилятор і обігрівач 2-в-1, який гарантує комфорт цілий рік — незалежно від пори року!

Відкрийте для себе вентилятор та обігрівач в одному зручному пристрої! Air Force Intense 2-in-1 забезпечує комфорт протягом всього року завдяки потужному нагріванню та інтенсивному освіженню, та ідеально підходить як для особистого використання, так і для цілих кімнат. Секрет полягає в запатентованій технології Air Circulator, яка забезпечує широку циркуляцію повітря та швидкі результати. Насолоджуйтеся повним комфортом і енергозбереженням завдяки спеціальному екорежиму. Крім того, безшумний режим вентилятора та зручні функції забезпечують додатковий комфорт використання.

Технічні характеристики / порівняння

ТИП ПРИЛАДУ
Тип 2 in 1 : обігрівач + вентилятор  
Кольори WHITE/SILVER  
Варіанти обробки GLOSSY/SATINY  
Висота 0.6  m
Технічні характеристики
Frequency of use Daily  
Room coverage >40 m2  
Timer / Auto-off    
Delayer start    
Еко-режим    
Напруга 220-240  V
Частота обертання 50  Hz
Робочі характеристики
Потужність 2600  W
Поворот    
Кулер    
Площа обігріву (м2) 45  
Безпека
Автоматичне вимкнення    
Індикатор ввімкнення    
Ступінь захисту оболонки 20  
Простота і легкість використання
Довжина шнура живлення 1.85  m
Термостат Електронний  
Ручка    
Пульт дистанційного керування    
Кріплення для зберігання пульта дистанційного керування    
Дисплей Світлодіодний  
Електронний тип управління
Таймер    
Незамерзаючий    

Документація

Запитання та відповіді

У разі перегрівання активується сигнал тривоги, вмикається світловий сигнал і нагрівальний елемент відключається від електроживлення. Пристрій увімкнеться відразу, як охолоне й повернеться до нормального стану.
Щоб захистити труби взимку, наприклад якщо термостат не розташовано в положенні запобігання замерзанню, а температура в приміщенні становить 5 °С, пристрій увімкнеться автоматично. У цьому положенні підтримуватиметься кімнатна температура близько 7 °C (за умови, що потужність приладу відповідає розмірам приміщення).
Перш ніж намотувати шнур, зачекайте, поки прилад охолоне. Коли ви не використовуєте прилад, зберігайте його в сухому місці.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Установіть усі перемикачі у вимкнене положення й вийміть вилку з розетки.
Ні, споживання електроенергії залежить виключно від потужності обігрівача.
Співвідношення рівня потужності й площі обігріву залежить від бажаної температури, зовнішньої температури й ступеня ізоляції будинку. Середнє співвідношення становить 100 Вт/м².
Двигун вентиляторного обігрівача працює без нагрівального елемента.
Ні. Потрібно дотримуватися правил безпеки, що стосуються використання обігрівачів у ванній кімнаті. Слід перевірити, чи призначено прилад для використання в будь-якій кімнаті будинку, зокрема в таких кімнатах, де є ризик розбризкування води: на кухні, у ванній тощо. Див. обмеження з використання в посібнику.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.