ROWENTA Turbo Silence Extreme VU5640F2

Turbo Silence Extreme VU5640F2
Найбільш популярний вентилятор від Rowenta

Підлоговий вентилятор Turbo Silence Extreme забезпечує миттєве відчуття інтенсивного свіжого повітря завдяки надзвичайно тихій технології — для потужності, яку не чути. Налаштування варіюються від режиму Silent Night до надзвичайно потужної функції Turbo Boost для оптимального комфорту, адаптованого до ваших потреб.

Номер для довідки : VU5640F2

Перевагитовару

Отримайте прохолоду в надзвичайній тиші завдяки потужному вентилятору, якого ви не чуєте

Відкрийте для себе потужний підлоговий вентилятор, який долає спеку з надзвичайно тихим рівнем звуку. Turbo Silence Extreme миттєво забезпечує потужне відчуття свіжого повітря з рівнем тиші до 45 дБ(A)* для покращеного самопочуття та безперешкодного використання — ідеально під час сну, перегляду телевізора, роботи чи навчання. Насолоджуйтеся освіженням відповідно до ваших потреб завдяки режиму Silent Night і функції Turbo Boost, а також автоматичним коливанням і регульованій орієнтації — і все це в привабливому дизайні.

Технічні характеристики / порівняння

ТИП ПРИЛАДУ
Тип Класичний  
Модель Підлоговий  
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Турбо-режим    
Автоматичне обертання вентилятора    
Напрямок    
ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Панель керування Механічна  
Ручка    
Дисплей ВІДСУТНІЙ  
Тип розетки Євро  
БЕЗШУМНА РОБОТА
Нічний режим    

Документація

Запитання та відповіді

Обов’язково перевірте стан приладу, мережевої розетки й шнура живлення. Тримайте прилад на відстані 50 см від будь-яких предметів (фіранок, стін, аерозолів тощо). Не допускайте потрапляння води всередину приладу. Не торкайтеся приладу вологими руками. Перед початком роботи переконайтеся, що прилад знаходиться на твердій рівній поверхні й в правильній позиції для роботи (вертикально, на ніжках).
Перш ніж пересувати вентилятор, обов’язково вимкніть його й від’єднайте від розетки.
Цей прилад має знаходитись на відстані більше 50 см від будь-яких об’єктів (стін, фіранок, аерозолів тощо). Пам’ятайте, що пропонуються горизонтальні й вертикальні моделі приладу, більшість з яких дозволяє регулювання, тож обирайте вентилятор з урахуванням вільного місця й оздоблення інтер’єру.
Так, систему спроектовано для використання будь-яких інсектицидних пластин.
Перед виконанням будь-яких робіт з обслуговування обов’язково від’єднайте вентилятор від розетки. Очистити прилад можна ледь вологим шматком тканини. Не допускайте потрапляння води всередину приладу. Очистьте передню решітку за допомогою пилососа. У жодному разі не використовуйте абразивні засоби для чищення, що здатні пошкодити поверхні приладу.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Якщо цю функцію ввімкнено, вентилятор починає автоматично повертатися зліва направо, а потім справа наліво, рівномірно розподіляючи потік повітря в кімнаті. Якщо потрібно, щоб потік повітря був спрямований в одне місце, слід вимкнути цю функцію.
Ця система використовує рух повітря, що створюється вентилятором, щоб розповсюджувати засіб від комарів.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.