ROWENTA TURBO SILENCE EXTREME+ STAND VU5870F0

TURBO SILENCE EXTREME+ STAND VU5870F0
Потужність, яку ви не чуєте!

Насолоджуйтеся неймовірним освіженням у тиші з підлоговим вентилятором Rowenta Turbo Silence Extreme+. Ідеальний для спокійного використання під час сну, перегляду телевізора, роботи чи навчання, цей потужний, високопродуктивний підлоговий вентилятор із дистанційним керуванням є найпотужнішою та найтихішою моделлю, яку коли-небудь створювала Rowenta!*

Номер для довідки : VU5870F0

*Серед електронних підлогових вентиляторів Rowenta. **Швидкість може змінюватись на +/- 10% залежно від моделі.

Перевагитовару

Поєднання чудового освіження та тиші в потужному підлоговому вентиляторі

Відкрийте для себе потужність, яку ви не чуєте, завдяки електронному підлоговому вентилятору, який поєднує в собі надзвичайну потужність (75 м3/хв) із повною тишею. Лише 35 дБ(А) на хв. на мінімальній швидкості, він ідеально підходить для безтурботного використання. Насолоджуйтесь повним комфортом, адаптованим до ваших потреб. Легко керуйте його 5 швидкостями та комфортними функціями віддалено за допомогою зручного пульта дистанційного керування, включно з режимом природного бризу, який імітує органічний потік повітря, та інтелектуальним режимом decrescendo, який економить енергію. І все це в привабливому сучасному дизайні.

Технічні характеристики / порівняння

ТИП ПРИЛАДУ
Тип Класичний  
Модель Підлоговий  
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Турбо-режим    
Автоматичне обертання вентилятора    
Напрямок    
ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Панель керування Електронна  
Пульт дистанційного керування    
Кріплення для зберігання пульта дистанційного керування    
Таймер    
Дисплей ВІДСУТНІЙ  
Тип розетки Євро  
БЕЗШУМНА РОБОТА
Нічний режим    

Документація

Запитання та відповіді

Обов’язково перевірте стан приладу, мережевої розетки й шнура живлення. Тримайте прилад на відстані 50 см від будь-яких предметів (фіранок, стін, аерозолів тощо). Не допускайте потрапляння води всередину приладу. Не торкайтеся приладу вологими руками. Перед початком роботи переконайтеся, що прилад знаходиться на твердій рівній поверхні й в правильній позиції для роботи (вертикально, на ніжках).
Перш ніж пересувати вентилятор, обов’язково вимкніть його й від’єднайте від розетки.
Цей прилад має знаходитись на відстані більше 50 см від будь-яких об’єктів (стін, фіранок, аерозолів тощо). Пам’ятайте, що пропонуються горизонтальні й вертикальні моделі приладу, більшість з яких дозволяє регулювання, тож обирайте вентилятор з урахуванням вільного місця й оздоблення інтер’єру.
Так, систему спроектовано для використання будь-яких інсектицидних пластин.
Перед виконанням будь-яких робіт з обслуговування обов’язково від’єднайте вентилятор від розетки. Очистити прилад можна ледь вологим шматком тканини. Не допускайте потрапляння води всередину приладу. Очистьте передню решітку за допомогою пилососа. У жодному разі не використовуйте абразивні засоби для чищення, що здатні пошкодити поверхні приладу.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Якщо цю функцію ввімкнено, вентилятор починає автоматично повертатися зліва направо, а потім справа наліво, рівномірно розподіляючи потік повітря в кімнаті. Якщо потрібно, щоб потік повітря був спрямований в одне місце, слід вимкнути цю функцію.
Ця система використовує рух повітря, що створюється вентилятором, щоб розповсюджувати засіб від комарів.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.