ROWENTA ESSENTIAL VU2110F2

ESSENTIAL VU2110F2
Високоякісний, на 100% безпечний, компаткний

Високоякісний, на 100% безпечний, ультракомпактний Essential Compact забезпечує потужне відчуття прохолодного повітря в компактному ергономічному дизайні, який ідеально розміщується на столі, заощаджуючи простір без втрати продуктивності. Його надбезпечна посилена сітка має більшу щільність, забезпечуючи абсолютний спокій.

Номер для довідки : VU2110F2

*Безпечніша решітка порівняно з європейським стандартом безпеки n°EN60335-1 (2012)

*Airflow can vary +/- 10% depending on the model

Перевагитовару

Освіження в поєднанні з ультракомпактним розміром і надзвичайною безпекою.

Essential Compact поєднує компактний дизайн із щільно розташованою посиленою сіткою* для оптимальної безпеки та безтурботного використання. Потужний повітряний потік цієї ергономічної, зручної для транспортування моделі забезпечує миттєве відчуття освіження до 20 м³/хв**. Його зручно розташувати на столі, тумбочці чи на іншій поверхні у вашому помешканні, також пристрій зручно зберігати, в той самий час це не шкодить продуктивності вентилятора. Маючи два різних налаштування потоку повітря, його можна легко налаштувати відповідно до ваших потреб.

Технічні характеристики / порівняння

ТИП ПРИЛАДУ
Тип Класичний  
Модель Настільний  
Діаметр 25  cm
Діаметр (в дюймах) 10''  
Максимальна висота 0.45  m
Розмір (Довжина х Висота х Ширина) 0.38x0.45x0.13  m
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Автоматичне обертання вентилятора    
Напрямок    
Кількість лопастей 3  
ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Панель керування Механічна  
Кількість налаштувань 3 speeds  
Ручка    
Дисплей ВІДСУТНІЙ  
РОЗУМНІ ФУНКЦІЇ
Інше SAFETY GRIDS - EXTREME SAFETY EVEN FOR YOUR CHILD  

Документація

Запитання та відповіді

Обов’язково перевірте стан приладу, мережевої розетки й шнура живлення. Тримайте прилад на відстані 50 см від будь-яких предметів (фіранок, стін, аерозолів тощо). Не допускайте потрапляння води всередину приладу. Не торкайтеся приладу вологими руками. Перед початком роботи переконайтеся, що прилад знаходиться на твердій рівній поверхні й в правильній позиції для роботи (вертикально, на ніжках).
Перш ніж пересувати вентилятор, обов’язково вимкніть його й від’єднайте від розетки.
Цей прилад має знаходитись на відстані більше 50 см від будь-яких об’єктів (стін, фіранок, аерозолів тощо). Пам’ятайте, що пропонуються горизонтальні й вертикальні моделі приладу, більшість з яких дозволяє регулювання, тож обирайте вентилятор з урахуванням вільного місця й оздоблення інтер’єру.
Так, систему спроектовано для використання будь-яких інсектицидних пластин.
Перед виконанням будь-яких робіт з обслуговування обов’язково від’єднайте вентилятор від розетки. Очистити прилад можна ледь вологим шматком тканини. Не допускайте потрапляння води всередину приладу. Очистьте передню решітку за допомогою пилососа. У жодному разі не використовуйте абразивні засоби для чищення, що здатні пошкодити поверхні приладу.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Якщо цю функцію ввімкнено, вентилятор починає автоматично повертатися зліва направо, а потім справа наліво, рівномірно розподіляючи потік повітря в кімнаті. Якщо потрібно, щоб потік повітря був спрямований в одне місце, слід вимкнути цю функцію.
Ця система використовує рух повітря, що створюється вентилятором, щоб розповсюджувати засіб від комарів.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.