ROWENTA CLASSIC VU1950F2

CLASSIC VU1950F2
Абсолютна свіжість

Насолоджуйся абсолютною свіжістю будь-де у своєму будинку разом з вентилятором Rowenta Classic. Завдяки його зручному дизайну 2-в-1 з регульованою висотою, його зручно використовувати як настільний або підлоговий міні-вентилятор. Ідеальна орієнтація, автоматичне коливання та великий діаметр забезпечують оптимальну дифузію по всій кімнаті, а три швидкості потоку повітря за допомогою зручної панелі керування ідеально адаптуються до ваших потреб. 

Номер для довідки : VU1950F2

Вентилятор Rowenta Classic: абсолютна свіжість

Насолоджуйся абсолютною свіжістю будь-де у своєму будинку разом з вентилятором Rowenta Classic. Завдяки його зручному дизайну 2-в-1 з регульованою висотою, його зручно використовувати як настільний або підлоговий міні-вентилятор. Ідеальна орієнтація, автоматичне коливання та великий діаметр забезпечують оптимальну дифузію та інтенсивне освіження по всій кімнаті, а три швидкості потоку повітря за допомогою зручної панелі керування ідеально адаптуються до ваших потреб. До того ж, його компактний розмір розрахований для зручного транспортування. Всі ці переваги доповнює міцність та надійність решітки для повного спокою та конструкція, яку легко зібрати.

Технічні характеристики / порівняння

ТИП ПРИЛАДУ
Тип Класичний  
Модель Висувний  
Діаметр 40  cm
Діаметр (в дюймах) 16  
Максимальна висота 0,95  m
Мінімальна висота 0,80  m
Розмір (Довжина х Висота х Ширина) 0,45x0,78x0,39  m
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Автоматичне обертання вентилятора    
Напрямок    
Кількість лопастей 3  
ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Панель керування Механічна  
Кількість налаштувань 3  
Дисплей ВІДСУТНІЙ  

Документація

Запитання та відповіді

Обов’язково перевірте стан приладу, мережевої розетки й шнура живлення. Тримайте прилад на відстані 50 см від будь-яких предметів (фіранок, стін, аерозолів тощо). Не допускайте потрапляння води всередину приладу. Не торкайтеся приладу вологими руками. Перед початком роботи переконайтеся, що прилад знаходиться на твердій рівній поверхні й в правильній позиції для роботи (вертикально, на ніжках).
Перш ніж пересувати вентилятор, обов’язково вимкніть його й від’єднайте від розетки.
Цей прилад має знаходитись на відстані більше 50 см від будь-яких об’єктів (стін, фіранок, аерозолів тощо). Пам’ятайте, що пропонуються горизонтальні й вертикальні моделі приладу, більшість з яких дозволяє регулювання, тож обирайте вентилятор з урахуванням вільного місця й оздоблення інтер’єру.
Так, систему спроектовано для використання будь-яких інсектицидних пластин.
Перед виконанням будь-яких робіт з обслуговування обов’язково від’єднайте вентилятор від розетки. Очистити прилад можна ледь вологим шматком тканини. Не допускайте потрапляння води всередину приладу. Очистьте передню решітку за допомогою пилососа. У жодному разі не використовуйте абразивні засоби для чищення, що здатні пошкодити поверхні приладу.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Якщо цю функцію ввімкнено, вентилятор починає автоматично повертатися зліва направо, а потім справа наліво, рівномірно розподіляючи потік повітря в кімнаті. Якщо потрібно, щоб потік повітря був спрямований в одне місце, слід вимкнути цю функцію.
Ця система використовує рух повітря, що створюється вентилятором, щоб розповсюджувати засіб від комарів.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.