ROWENTA PURE AIR FOR ME QU4030F0

PURE AIR FOR ME QU4030F0
Ваша власна бульбашка догляду за собою

Представляємо Pure Air for Me, персональний очищувач повітря з вентилятором, який подає чисте повітря, де б ви не були, створюючи бульбашку догляду за собою. Його надзвичайна фільтрація захоплює до 99,9% вірусів, що передаються повітрям*, і до 100%** алергенів — і все це поєднується з розумною безшумною конструкцією, яка створена для використання протягом усього року.

Номер для довідки : QU4030F0

*Тестовано на H1N1, на повному приладі на максимальній швидкості, 2021 **Тестовано на березових алергенах, на повному приладі на максимальній швидкості, 2021 ***Тестовано лише на фільтрі, на найважчих розмірах частинок – наприклад, 0,1 мікрона – з 99,95% є мінімальним порогом для класифікації HEPA

Перевагитовару

Персональний вентилятор-очищувач для використання протягом всього року

Краще повітря для кращого здлров'я! Завдяки Pure Air for Me відкрийте для себе персональний очищувач повітря, який буде завжди з вами, створюючи бульбашку догляду за собою навколо вас. Секрет полягає в найкращій у своєму класі фільтрації HEPA та контролі забруднення в реальному часі, який автоматично регулює рівень очищення. Дизайн 2-в-1 поєднує в собі очищувач повітря з освіжаючим вентилятором та  ідеально підходить для використання протягом всього року, щоб ви могли насолоджуватись прохолодою в теплі місяці. Використовуйте його будь-де — під час дистанційної роботи, відпочинку чи сну!

Технічні характеристики / порівняння

Тип продукту Combinated Fan-Purifier  
Вид технологій Фільтрація  
Filtration levels 2 filtration levels  
Електронний тип управління
Автоматичний режим    
Нічний режим    
Індикатор якості повітря    
Сенсори Частинки  
Intelligence (auto mode)    
Інші функції
Number of filters 1  
Зручність використання
Панель керування Електронна  
Індикатор заміни фільтрів    
Тип розетки Євро  

Запитання та відповіді

Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.