ROWENTA PURE AIR ESSENTIAL PU2530F0

PURE AIR ESSENTIAL PU2530F0
Ваш надійний захист від забрудненого повітря в приміщенні

Дихайте легко та захищайте свій будинок за допомогою очищувача повітря Pure Air Essential від Rowenta. Завдяки швидкому та ефективному очищенню повітря, високій продуктивності та зручному дизайну, три рівні фільтрації видаляють до 99,98% дрібних частинок *, виконуючи функцію захисту вашого будинку від забруднення повітря в приміщенні.

Номер для довідки : PU2530F0

* Випробувано на частинках 0,25-0,3UM згідно із зовнішнім лабораторним випробуванням відповідно до протоколу EN1822-5: 2009 у червні 2020 року

Pure Air Essential Air Purifier: Protect your home

Перевагитовару

Очищувач повітря Air Essentia: Захистіть свій будинок

Враховуючи, що 90% нашого життя ми проводимо вдома**, будинок - це більше, ніж просто місце для відпочинку. Але через рівень забруднення приміщень, що перевищує забруднення надворі майже в п’ять разів, ***, очищувач повітря є важливим доповненням до будь-якого будинку. За допомогою Pure Air Essential від Rowenta вдихайте чисте повітря та насолоджуйтесь цілковитим спокоєм завдяки швидкому, ефективному очищенню повітря та високоефективній CADR - ідеально підходить для приміщень площею до 90 м2. Його трирівнева система фільтрації оснащена попереднім фільтром та фільтром з активним вугіллям і частинками 2 в 1 для видалення до 99,98% дрібних частинок *, від диму, запахів, пилку, алергенів та цвілі тощо. Надзвичайно простий у використанні, цей домашній очищувач повітря має три адаптовані швидкості, включаючи безшумний режим для безперешкодного використання, індикатор зміни фільтра та зручний таймер. Отримуйте неймовірніі результати щодня разом з Rowenta!

Технічні характеристики / порівняння

Technology
Тип продукту Очищувач повітря  
Вид технологій Фільтрація  
Performance
Коефіцієнт подачі чистого повітря (дим) 230  
Кількість швидкостей 3  
Filtration levels 3 filtration levels  
Power max 50  W
Інші функції
Робочий радіус 90m2  
Розміри (...х...х...) 32*19,2*52  cm
Вага 5.3  kg
Кольори WHITE AND BLACK  
Number of filters 3  
Filters PREFILTER, ACTIVE CARBON, ALLERGY+  
Електронний тип управління
Нічний режим    
Сенсори Нет  
Зручність використання
Панель керування Електронна  
Таймер 1/2/4/8  h
Відкладений старт NO  
Індикатор заміни фільтрів    
Ручка Вбудований, інтегрований  
Захист від дітей    
Тип розетки Євро  
Shape Straight Plug  

Документація

Запитання та відповіді

Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.