ROWENTA PURE AIR ESSENTIAL PU2530F0

PURE AIR ESSENTIAL PU2530F0
Ваш надійний захист від забрудненого повітря в приміщенні

Дихайте легко та захищайте свій будинок за допомогою очищувача повітря Pure Air Essential від Rowenta. Завдяки швидкому та ефективному очищенню повітря, високій продуктивності та зручному дизайну, три рівні фільтрації видаляють до 99,98% дрібних частинок *, виконуючи функцію захисту вашого будинку від забруднення повітря в приміщенні.

Номер для довідки : PU2530F0

* Випробувано на частинках 0,25-0,3UM згідно із зовнішнім лабораторним випробуванням відповідно до протоколу EN1822-5: 2009 у червні 2020 року

Pure Air Essential Air Purifier: Protect your home

Перевагитовару

Очищувач повітря Air Essentia: Захистіть свій будинок

Враховуючи, що 90% нашого життя ми проводимо вдома**, будинок - це більше, ніж просто місце для відпочинку. Але через рівень забруднення приміщень, що перевищує забруднення надворі майже в п’ять разів, ***, очищувач повітря є важливим доповненням до будь-якого будинку. За допомогою Pure Air Essential від Rowenta вдихайте чисте повітря та насолоджуйтесь цілковитим спокоєм завдяки швидкому, ефективному очищенню повітря та високоефективній CADR - ідеально підходить для приміщень площею до 90 м2. Його трирівнева система фільтрації оснащена попереднім фільтром та фільтром з активним вугіллям і частинками 2 в 1 для видалення до 99,98% дрібних частинок *, від диму, запахів, пилку, алергенів та цвілі тощо. Надзвичайно простий у використанні, цей домашній очищувач повітря має три адаптовані швидкості, включаючи безшумний режим для безперешкодного використання, індикатор зміни фільтра та зручний таймер. Отримуйте неймовірніі результати щодня разом з Rowenta!

Технічні характеристики / порівняння

Тип продукту Очищувач повітря  
Вид технологій Фільтрація  
Filtration levels 3 filtration levels  
Електронний тип управління
Нічний режим    
Сенсори Нет  
Інші функції
Number of filters 3  
Зручність використання
Панель керування Електронна  
Індикатор заміни фільтрів    
Ручка Вбудований, інтегрований  
Захист від дітей    
Тип розетки Євро  
Plug Shape Straight Plug  

Документація

Запитання та відповіді

Дезодораційні фільтри й фільтри HEPA не можна очищувати й використовувати повторно, їх треба замінювати. Фільтр попереднього очищення можна використовувати повторно (видаліть пил за допомогою пилососа або промийте його водою).
Фільтр HEPA треба замінювати раз на 6 місяців; дезодораційний фільтр треба замінювати раз на 3 місяці. Фільтр попереднього очищення треба очищувати кожні 2—4 тижня. Наведена періодичність стосується щоденного використання приладу протягом 8 годин на швидкості 1 і може відрізнятися залежно від умов роботи.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.