ROWENTA Eclipse 3in1 White QU5060F0

Eclipse 3in1 White QU5060F0
Найефективніший очищувач 3 в 1 від Rowenta

З Eclipse 3in1 відкрийте для себе комплексне рішення для вашого дому! Цей багатофункціональний пристрій поєднує в собі очищувач повітря, нагрівач і вентилятор вежового типу, щоб забезпечити вам комфорт протягом усього року, забезпечуючи постійний потік чистого повітря. Від непомітного, але потужного тепла взимку до неперевершеного тихого освіження влітку, його зручні денний і нічний режими автоматично регулюють потужність для вас. Або виберіть із діапазону швидкостей, режимів і кутів коливань для персоналізованого використання! Усе це разом з нескінченним потоком очищеного повітря, що не містить до 99,95%* частинок розміром до 0,1 мікрона, включаючи пил, алергени, бактерії, і 99% вірусу H1N1. *Зовнішній лабораторний тест, 99,95% фільтрації ≥ 0,1 мікрона через 2 години, на максимальній швидкості, 2022

Номер для довідки : QU5060F0

Перевагитовару

Пристрій 3 в 1, який очищає, нагріває та охолоджує

Почувайте себе добре завжди і захищайте свій дім від забруднення за допомогою одного пристрою. Eclipse 3in1 — це зручне рішення, що поєднує в собі очищувач повітря, обігрівач і вентилятор та очищає повітря від дрібних частинок, таких як вірус H1N1, водночас забезпечуючи вам комфорт. Відкрийте для себе надзвичайно тихий прилад, який забезпечує неперевершене опалення взимку та неперевершене освіження влітку. Його денний і нічний режими автоматично регулюють потужність: просто сядьте зручніше і розслабтеся!

Технічні характеристики / порівняння

Technology
Тип продукту Очищувач повітря  
Вид технологій Фільтрація  
Режим нагрівання повітря    
Performance
Filtration levels 2 filtration levels  
Електронний тип управління
Автоматичний режим    
Нічний режим    
Зручність використання
Автоматичне вимкнення    
Панель керування Електронна  
РК-дисплей    
Індикатор заміни фільтрів    
Підсвічування для релаксації    
Тип розетки Євро  
Інші функції
Number of filters 2  
Legal notices
Regulation (EU) 2015/1188 : Ecodesign Regulation This product is only suitable for well insulated spaces or occasional use.  

Документація

Запитання та відповіді

Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.