ПРО НАС

Про Rowenta

Починаючи з 1909 року німецький бренд Rowenta приваблює найвибагливіших споживачів високоякісною продукцією, що гарантує бездоганний результат.

Rowenta пропонує великий вибір продукції, що поєднує в собі незрівнянні технічні характеристики, витончений дизайн і високу зручність у використанні.

Наша місія — забезпечити нашим покупцям повсякденний комфорт і полегшити побут, пропонуючи до їхньої уваги інтелектуальні рішення у вигляді пилососів, прасок, парогенераторів, фенів для волосся й епіляторів. Rowenta, як завжди, на крок попереду: у компанії уже більше 10 років розробляють продукцію за принципами екологічного проектування. Поважаючи власні цінності, бренд Rowenta утворив партнерство із Всесвітнім фондом дикої природи й вивів на перший план екологічні аспекти інноваційних розробок.

Фінансова звітність: https://www.facebook.com/groupesebukraine/

Інноватори

Щороку Groupe SEB виводить на ринок більше 250 нових продуктів.

Подібна швидкість інноваційного розвитку забезпечується завдяки нашим групам із дослідницької діяльності й розробок, а також завдяки нашому підходу «відкритих інновацій». Якщо хочете приєднатися до цієї спільноти, перейдіть на спеціальний веб-сайт.

www.innovate-with-groupeseb.com

Groupe SEB

Дізнайтеся про Groupe SEB, світового лідера з виробництва невеликих побутових приладів.

Компанія Groupe SEB присутня приблизно в 150 країнах світу й досягла лідерських позицій на всіх континентах завдяки розгалуженому й різноманітному асортименту продукції і своєму визначному портфелю світових брендів.

www.groupeseb.com