Прибирайтеся в тиші разом із Rowenta

Пилососи відіграють важливу роль у підтриманні порядку в оселі, і з часом ця техніка стає дедалі ефективнішою. Вони всмоктують пил, шерстинки й усі типи алергенів. День у день пилосос забезпечує вам здоровіший осередок. Але існують і мінуси: пилососи зазвичай дуже шумлять.

Шум — це головна незручність, від якої страждає людина, що прибирає за допомогою пилососа (згідно з даними дослідження про використання й ставлення, що проводилося у Франції, Італії й Німеччині в червні 2013 року). Рівень шуму звичайних моделей оцінюється у 80 дБ — це означає, що пилосос легко заглушає вашу улюблену телепередачу або радіостанцію. Однак у Rowenta спромоглися зменшити звук своїх приладів на 3 дБ, що означає зменшення звукового забруднення у два рази. Таким чином, разом із новою лінійкою пилососів від Rowenta більше не треба хвилюватися, що ви заважатимете сусідам, — тепер можна використовувати пилосос у будь-який час доби. Насправді споживачі часто вважають, що збільшення потужності пилососа нерозривно пов’язане зі збільшенням шуму. Але це не зовсім так: у Rowenta винайшли надзвичайно тихі пилососи без жодного погіршення робочих характеристик.

 • Rowenta опиняється в авангарді.
 • Зменшення вихідного рівня звуку на 3 децибели

Порівняйте різні рівні шуму

 • vacuuminsilence_icon1.png

  140 дБ(А)

  Літак, що злітає

 • vacuuminsilence_icon2.png

  90 дБ(А)

  Газонокосарка

 • vacuuminsilence_icon3.png

  70 дБ(А)

  Телевізор

 • vacuuminsilence_icon4.png

  60/65 дБ(А)

  Розмова

 • vacuuminsilence_icon5.png

  62 дБ(А)

  Пилосос Silence Force Extreme

Rowenta: 15 років дослідження тиші

За 15 років дослідження тиші в Rowenta спромоглися оптимізувати три ключові складові конструкції пилососа, що дозволяють забезпечити тиху роботу.

1.  Технологія Silence передбачає встановлення ізольованого двигуна на підвісці в подвійний корпус, завдяки чому можна звести до мінімуму вібрації, а також використання ланцюга аксесуарів із великими герметичними трубами, щоб зменшити шум від потоку повітря. Крім того, ця технологія гарантує ефективне й непомітне прибирання пилу й використання безшумної щітки.

2.  Також ми беремо до уваги форму головки й конструкцію труби.

3. Пристрої обладнано великими м’якими колесами з гуми. Таким чином, прилад може безшумно пересуватися навіть по плитці або паркеті.

SILENCE FORCE MULTI CYCLONIC RO8341

У порівнянні із середніми значеннями аналогічних виробів на ринку рівень звуку в моделях Silence Force Extreme зменшено в чотири рази.

SILENCE FORCE EXTREME UPGRADE RO5950

Те саме стосується пилососів із мішками: їхнє енергоспоживання зменшилося без жодного впливу на потужність роботи. Чудовим прикладом є модель Eco Silence Force Extreme. Вона має двигун потужністю лише 750 Вт, але ефективна так само, як прилад потужністю 2200 Вт. Усі складові приладу було спроектовано так, щоб отримати найкращий результат. Зокрема, це стосується головної щітки пилососа.

А наліпка з інформацією про енергозбереження?

З вересня 2014 року на пилососах обов’язково має бути наліпка з інформацією про виріб. ?На цій наліпці наводиться клас енергозбереження, розрахований для електричної потужності з врахуванням характеристик приладу, де енергоефективність складається з енергоспоживання та середньої ефективності пилососа (починаючи з класу A й до класу G; економія в середньому становить 6 євро на рік у залежності від країни, з урахуванням середньої вартості електричної енергії в Європі).

Не менш важливо, що на наліпці з інформацією про енергозбереження також наводиться рівень звуку в децибелах і середнє споживання електроенергії на рік у кіловат-годинах (з розрахунку, що пилосос працює одну годину на тиждень і прибирає площу 87 m²).

Аби вам простіше було зробити вибір, усі пилососи від Rowenta, які було спроектовано за принципами безпеки для довкілля, мають подвійну наліпку. ?Спочатку зазначається потужність пилососа в порівнянні зі звичайною моделлю, а потім зменшення енергоспоживання, що очікується за умови нормального використання приладу. Ці відомості ідеально доповнюють обов’язкову інформацію.

Filler