Найкращий догляд ЗА ВАШОЮ БІЛИЗНОЮ

Декілька досліджень довели, що, коли йдеться про товари для дому, люди шукають інноваційні рішення. Прилади, що полегшують хатню роботу й разом із тим забезпечують професійні результати.

Особливо це стосується догляду за білизною: як зручніше випрасувати речі й отримати бездоганний результат.

  • У 2000 році 16% французів мали лише один прилад, але в останні роки ця цифра подвоїлася.
  • Парогенератори, що забезпечують

СТВОРЕНО В ROWENTA

Щоб створити ефективне рішення для догляду за білизною, яке підійде будь-якому споживачеві, у Rowenta зосередилися на кількох аспектах нашої продукції.

Перш за все, це підошва праски. Якщо забезпечити бездоганне ковзання, можна швидко отримати чудовий результат і водночас захистити тканину. Цей підхід було застосовано в підошві Micro Steam, що встановлюється на парогенератори й на праски. Концентрована пара перед праскою зволожує білизну, а тепло в задній частині підошви висушує тканину, значно зменшуючи час прасування. Як результат, можна швидко та якісно випрасувати річ. Прецизійний кінчик приладу з легкістю оброблює найдрібніші шви та зморшки.

Коли йдеться про прасування, потужність пари — це синонім якості. Що стосується прасок, то для отримання найкращих результатів паровий удар має сягати 50 г на хвилину — саме такий удар пропонує модель Rowenta Steam Force. У ній також передбачено функцію потужного парового удару з витратою пари 200 г на хвилину, що дозволяє позбутися випадкових складок і легко прасувати товсті тканини. ?Щодо парогенераторів, можна розраховувати на паровий удар, що дозволяє швидко випрасувати білизну навіть для великої родини: 120 г/хв в режимі звичайного прасування, до 260 г/хв в режимі потужного парового удару.

Не всі тканини потребують однакового догляду: наприклад, бавовняна й льняна тканина потребує сильнішого парового удару, щоб пом’якшити волокна, а шовк, навпаки, не потребує пари. Таким чином, можна регулювати струмінь пари в залежності від типу матеріалу, який треба прасувати.

У цьому випадку технології також полегшують життя. Наприклад, функція автоматичного регулювання пари для парової праски AutoSteam Améthyste DW4020 дозволяє автоматично налаштовувати рекомендовані рівні парового удару й температури. Таким чином, можна прасувати делікатні синтетичні або шовкові речі без жодної загрози пошкодження — і для цього не треба бути фахівцем із прасування!

Ще одна дійсно корисна особливість — це функція вертикальної пари. Ця функція, якою оснащуються як праски, так і парогенератори, дозволяє ефективно позбавитися випадкових складок на сітчастій тканині або привести до ладу одяг, який уже вдягали.

Якщо підсумувати сказане вище, то, що б ви не обрали — звичайну праску або парогенератор, — із Rowenta ви можете братися до прасування на повну пару!