Лінійка «дбайливий догляд» для здорового вкладеного волосся

Волосся часто страждає від різких змін температури, забруднення навколишнього середовища й сухості, яка виникає в умовах опалювання й кондиціонування приміщень.

Як наслідок, волоссю бракує життєвої сили, воно стає ламким і тьмяним. Упродовж довгого часу вважалося, що використання приладів для догляду за волоссям і випрямлячів погіршує стан волосся, особливо за умови частого вжитку. Утім, це не завжди вірно.

  • За нашими оцінками, волосяний стрижень починає втрачати вологу за температури понад 180° C.
  • Для тонкого й ламкого волосся

створено в rowenta

Що стосується стайлерів, ми розробили технологію, яка дозволяє оптимізувати випрямлення за температури 170° C, щоб отримати такий саме бездоганний результат, що й за температури 230° C.

Щоб обрати бажаний рівень нагріву, випрямлячі обладнуються термостатом на рукоятці, який дозволяє регулювати температуру. Можна обирати температуру в межах 130—230° C.

Також пластини випрямляча мають керамічне покриття. Кераміка — це матеріал, що дозволяє обережно й рівномірно розподіляти тепло, випрямляючи волосся будь-якого типу та гарантуючи бездоганний результат — м’яке й сяюче волосся.

Щоб забезпечити вашому волоссю той дбайливий догляд, на який воно заслуговує, ми пропонуємо вам у вільному продажі фен для волосся Respectissim із функцією Respect (щадний режим). Завдяки цій функції утворюється струмінь повітря 15 м/с з температурою 65° C. Гарантований результат і на 25% менша дегідратація!

Красиве волосся, на яке ви заслуговуєте, вимагає дотримання трьох простих правил.  

1. Випрямлячі для волосся й стайлери не повинні використовуватися на вологому волоссі, оскільки існує ризик довгострокової дегідратації волосяного стрижня.  

2. Аналогічним чином сушити волосся треба за середньої температури й швидкості. Це займає трохи більше часу, але результат того вартий. Збільшуйте температуру й швидкість повітря фена, лише коли вкладаєте волосся.  

3. І нарешті, найкращий спосіб «запечатати» кутикулу волосся й зберегти укладку на триваліший час — це скористатися кнопкою «холодне повітря».

 

Ефективні пристрої для дбайливого вкладання волосся. Чи не це ми шукаємо весь час?