ROWENTA STYLIS BEARD TRIMMER TN2800F4

STYLIS BEARD TRIMMER TN2800F4
БЕЗДОГАННА БОРОДА ЩОДНЯ

Тример Rowenta Stylis для створення неповторного стилю вашої бороди. Гострі леза з нержавіючої сталі з технологією самозагострення, титанове покриття і різні налаштування довжини допоможуть підтримувати ідеальну форму бороди кожен день. Простий у використанні, цей тример працює автономно до 90 хвилин - для зручності будь-де, будь-коли. 

Номер для довідки : TN2800F4

Перевагитовару

АКУМУЛЯТОРНИЙ ТРИМЕР ДЛЯ БОРОДИ ДЛЯ ДОВГОТРИВАЛОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ

Високоефективний тример Stylis допоможе підтримувати ідеальну форму бороди кожен день. Оснащений гострими лезами з нержавіючої сталі з титановим покриттям. Зрізає волосся точно і ефективно. Одинадцять налаштувань довжини від 0,5 мм до 10 мм з точністю до 1 мм забезпечують ідеальні результати. Надійна 90-хвилинна батарея, що заряжається протягом 2 годин USB-кабелем, гарантує, що ваш тример завжди готовий до використання.

Технічні характеристики / порівняння

Параметри стрижки
Матеріал леза Нержавіюча сталь  
Тип мотора Мотор постійного струму  
Швидкість мотора (оборотів в хвилину) 7500 об/хв  
Налаштування швидкості 1  
Точність
Індикатор довжини стрижки Направляючі, гребінь  
Зони Для бороди  
Використання типи зачісок
Насадка для бороди    
Тип направляючих для бороди Регульований  
Опція триденної неголеності (щетини)    
Діапазон регулювання довжини стрижки бороди 0.5 до 10 мм  
Позиції довжини стрижки бороди 11  
Автономний режим 90 хв  
Тип акумулятора Нікель-метал-гідридний  
Зручність використання
Голівка для гоління, що знімається    
Очищення Голівка, що миється  
Набір для чищення Масло + щіточка для чистки  
Індикатор зарядки Світловий дисплей  
Особливості
Кольори Чорний / синій  
Напруга 100-240  V
Інші Класичний або USB-шнур для підзарядки, система блокування насадки-гребінця  

Документація

Запитання та відповіді

Ні. Ми радимо не стригтися самостійно — як із міркувань безпеки, так і для отримання кращих результатів.
Ні. Машинка не може заряджатися й одночасно працювати.
Ми радимо стригти цією машинкою чисте, але при цьому сухе волосся.
Перед першим використанням прилад треба заряджати впродовж 14 годин. Протягом 3 наступних разів використання машинки треба дати їй повністю розрядитися. Після цього рекомендований час заряджання становить 8 годин. Якщо світиться червоний індикатор заряджання, ваш прилад заряджається.
Після кожного використання треба очистити леза за допомогою спеціальної щітки для чищення, що входить у комплект. За потреби можна скористатися ледь вологим шматком тканини. Для більш ретельного чищення лез у деяких моделях можна повністю знімати леза з машинки.
Щоб забезпечити високі робочі якості машинки, важливо змащувати леза після кожних 2-3 разів використання. Використовуйте для цього мастило, що постачається разом із машинкою, або високоякісне мастило, що не містить кислоти (наприклад, мастило для швейних машин). Нанесіть одну краплю мастила на кожний кінець леза, потім дозвольте машинці попрацювати кілька хвилин і витріть залишки мастила шматком тканини.
Наші машинки не вимагають частого очищення (за умови, що вони не використовуються для стриження різних людей). Очищайте леза після кожного використання за допомогою маленької щіточки. Тією ж маленькою щіткою можна вичищати волоски з гребінця.
Ні. В моделях, що перезаряджаються, слід використовувати тільки NiCd або NiMH акумулятори. Не вставляйте звичайні батарейки, оскільки вони можуть розплавитися.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ні. Наші машинки призначені тільки для стриження волосся. Інші варіанти використання можуть призвести до погіршення якості роботи приладу або травми.
Якщо в машинці встановлений акумулятор, що перезаряджається, його повного заряду вистачає на 40 хвилин роботи.
Коліщатко мікроналаштування допомагає точно відрегулювати довжину, забезпечуючи бездоганно акуратну стрижку волосся і бороди.
Можливі налаштування:
Положення 1 = 0,8 мм
Положення 2 = 1,1 мм
Положення 3 = 1,4 мм
Положення 4 = 1,7 мм
Положення 5 = 2,0 мм
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.