ROWENTA MINI GROOMING KIT TN3651F0

MINI GROOMING KIT TN3651F0
8 в 1 для ідеального стайлінгу волосся на обличчі

Завдяки гострому лезу з титановим покриттям і точним гребінцям високоточний тример Mini Grooming Kit забезпечує ідеальне укладання волосся на обличчі саме так, як ви бажаєте.

Номер для довідки : TN3651F0

Перевагитовару

ТОЧНА, ІДЕАЛЬНО ЗМОДЕЛЬОВАНА БОРОДА

Щоб завжди виглядати доглянутим, необов'язково регулярно відвідувати барбера. Використовуючи Rowenta TN3651F0, кожен чоловік зможе самостійно доглядати за бородою і вусами. Пристрій допоможе впоратися з різними завданнями — від повного видалення щетини до підрівнювання та окантування. Тривалість автономної роботи приладу — до трьох годин. Можливості та переваги: Функціонал і комплектація акумуляторного тримера для бороди дозволяє підрівнювати та видаляти волосся на обличчі, а також боротися з рослинністю у вухах і носі. Використовуйте TN3651F0 для нових форм та образів. Завдяки високоточній тонкій насадці стайлер для бороди допоможе зробити рівні контури. Прилади для стрижки Rowenta традиційно посідають найвищі місця у споживчих ТОП-рейтингах насамперед завдяки довговічним самозаточуючим  лезам. Наш тример для вусів та бороди оснащений нержавіючими лезами з титановим покриттям, які забезпечують точне та комфортне гоління волосся різної довжини та густоти. Догляд за тримером простий — достатньо лише очистити леза щіточкою. Де купити? Щоб вибрати та замовити відповідну модель тримера ROWENTA, звертайтесь до наших офіційних дистриб'юторів, які вказані на сайті. У партнерських онлайн-магазинах можна порівняти характеристики та ціни пристроїв, а також отримати додаткову консультацію. Оригінальні машинки ROWENTA поставляються з гарантійним талоном.

Технічні характеристики / порівняння

Точність
Індикатор довжини стрижки Направляючі, гребінь  
3 mm  
Зони Для бороди і волосся в носі і вухах  
Використання типи зачісок
Високоточна насадка для бороди    
Високоточне лезо для стрижки бороди    
Міні голівка для гоління    
Насадка для носа і вух    
3 day beard and long beard  
Живлення Бездротове функціонування  
Тип акумулятора Батарейка АА 1,5 В  
Зручність використання
Голівка для гоління, що знімається    
Очищення Дозволено мити без обмежень  
Зберігання Сумка + стійка для зберігання  
Особливості
Voltage 1 x 1.5  V
   
   
   
   
Технологія Wet&Dry    

Документація

Запитання та відповіді

Ні. Ми радимо не стригтися самостійно — як із міркувань безпеки, так і для отримання кращих результатів.
Ні. Машинка не може заряджатися й одночасно працювати.
Ми радимо стригти цією машинкою чисте, але при цьому сухе волосся.
Перед першим використанням прилад треба заряджати впродовж 14 годин. Протягом 3 наступних разів використання машинки треба дати їй повністю розрядитися. Після цього рекомендований час заряджання становить 8 годин. Якщо світиться червоний індикатор заряджання, ваш прилад заряджається.
Після кожного використання треба очистити леза за допомогою спеціальної щітки для чищення, що входить у комплект. За потреби можна скористатися ледь вологим шматком тканини. Для більш ретельного чищення лез у деяких моделях можна повністю знімати леза з машинки.
Щоб забезпечити високі робочі якості машинки, важливо змащувати леза після кожних 2-3 разів використання. Використовуйте для цього мастило, що постачається разом із машинкою, або високоякісне мастило, що не містить кислоти (наприклад, мастило для швейних машин). Нанесіть одну краплю мастила на кожний кінець леза, потім дозвольте машинці попрацювати кілька хвилин і витріть залишки мастила шматком тканини.
Наші машинки не вимагають частого очищення (за умови, що вони не використовуються для стриження різних людей). Очищайте леза після кожного використання за допомогою маленької щіточки. Тією ж маленькою щіткою можна вичищати волоски з гребінця.
Ні. В моделях, що перезаряджаються, слід використовувати тільки NiCd або NiMH акумулятори. Не вставляйте звичайні батарейки, оскільки вони можуть розплавитися.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ні. Наші машинки призначені тільки для стриження волосся. Інші варіанти використання можуть призвести до погіршення якості роботи приладу або травми.
Якщо в машинці встановлений акумулятор, що перезаряджається, його повного заряду вистачає на 40 хвилин роботи.
Коліщатко мікроналаштування допомагає точно відрегулювати довжину, забезпечуючи бездоганно акуратну стрижку волосся і бороди.
Можливі налаштування:
Положення 1 = 0,8 мм
Положення 2 = 1,1 мм
Положення 3 = 1,4 мм
Положення 4 = 1,7 мм
Положення 5 = 2,0 мм
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.