ROWENTA AIRFORCE PRECISION TN4800F0

AIRFORCE PRECISION TN4800F0
ІДЕАЛЬНА БОРОДА ПРОТЯГОМ 3-Х ДНІВ, БЕЗ ОЧИЩЕННЯ
Надзвичайно ефективний тример для бороди Rowenta Airforce Precision щоразу забезпечує ідеальний і точний результат. Попрощайтеся з очищенням назавжди за допомогою ексклюзивної вакуумної технології від Rowenta, яка гарантує прибирання волосся до 90% .Ультрагостре лезо з титановим покриттям і високошвидкісний мотор забезпечують легку стрижку без зайвих зусиль.

Номер для довідки : TN4800F0

Перевагитовару

Тример Rowenta TN4800F0

Цей комбінований прилад, здатний працювати як від електромережі, так і автономно, дозволить доглядати за своєю зовнішністю в будь-який час і в будь-якому місці. Заряду акумулятора Rowenta TN4800F0 Airforce Precision вистачає до 45 хвилин інтенсивної роботи, тому пристрій можна сміливо брати з собою в далеку подорож. Забудьте про стомлююче прибирання у ванній: вбудована вакуумна система вловлює всі гострі стрижені волосинки ще під час гоління.   6 причин, щоб вибрати саме цю модель   1)    Продуманий ергономічний корпус тримера Airforce Precision забезпечує хорошу посадку в руці, а завдяки м'яким контурам сеанс видалення волосся завжди буде максимально комфортним. 2)    Висока якість стрижки забезпечується завдяки підвищеній швидкості електромотора, а також V-образній формі лез і їх надміцному титановому покриттю. Приємний бонус: надгострі леза не потребують регулярної заточки. 3)    Висока швидкість і точність налаштувань дозволяють використовувати пристрій як стайлер для бороди: створюйте нові образи або змінюйте свою зовнішність, експериментуючи з формами й окантовкою. 4)    Це варіант для тих, хто любить експериментувати. Щоб отримати оптимальну довжину бороди — від брутальної триденної щетини до елегантного варіанта «Бальбо», користувачам доступний вибір із 20 налаштувань (крок налаштування довжини дорівнює 0,5 мм). 5)    Щоб прибрати стрижені волосинки, досить акуратно витрусити вбудований контейнер тримера. 6)    Контролювати стан заряду приладу дозволяє інформативний індикатор з трьома світлодіодами.   Потужний, економічний і функціональний тример для бороди і вусів дає можливість кожному чоловікові мати доглянутий і респектабельний вигляд без походу в барбершоп. Проста система управління приладом не викличе труднощів навіть у користувачів з маленьким досвідом самостійної стрижки. Надійність, функціональність та конкурентна ціна дозволяють техніці Rowenta з року в рік потрапляти в список лідерів експертних рейтингів у своєму класі.   Купуйте правильно   Щоб оцінити всі переваги оригінальних приладів Rowenta, замовляйте прилади у наших офіційних партнерів, які вказані на сайті. Уточнюйте перед покупкою всі характеристики вподобаного пристрою.  

Технічні характеристики / порівняння

Параметри стрижки
Матеріал леза Неіржавіюча сталь  
Покриття леза Титан  
Технологія лез Технологія V-Sharp“  
Тип мотора Мотор постійного струму  
Швидкість мотора (оборотів в хвилину) 7500  
Налаштування швидкості 1  
Точність
Індикатор довжини стрижки Регулююче коліщатко  
Precision setting 0,5 mm  
Зони Для бороди  
Мікро-режим настройки довжини стрижки Мікрорежим настройки довжини  
Використання типи зачісок
Тип направляючих для бороди Регульований  
Опція триденної неголеності (щетини)    
Діапазон регулювання довжини стрижки бороди від 0.5 до 10 мм  
Позиції довжини стрижки бороди 20  
Beard type 3 day beard  
Autonomy level 45 min  
Battery type Powerful and long-lasting (Li-Ion)  
Gender Men  
Автономний режим 45 хв  
Живлення Бездротове + дротове функціонування  
Тип акумулятора Літій-іонний  
Зручність використання
Голівка для гоління, що знімається    
Індикатор зарядки LCD дисплей  
100% ваккуумна технологія від Rowenta    
Особливості
Кольори Білий  
Напруга 100-240  V
Beard    
Vacuum technology    

Документація

Запитання та відповіді

Ні. Ми радимо не стригтися самостійно — як із міркувань безпеки, так і для отримання кращих результатів.
Ні. Машинка не може заряджатися й одночасно працювати.
Ми радимо стригти цією машинкою чисте, але при цьому сухе волосся.
Перед першим використанням прилад треба заряджати впродовж 14 годин. Протягом 3 наступних разів використання машинки треба дати їй повністю розрядитися. Після цього рекомендований час заряджання становить 8 годин. Якщо світиться червоний індикатор заряджання, ваш прилад заряджається.
Після кожного використання треба очистити леза за допомогою спеціальної щітки для чищення, що входить у комплект. За потреби можна скористатися ледь вологим шматком тканини. Для більш ретельного чищення лез у деяких моделях можна повністю знімати леза з машинки.
Щоб забезпечити високі робочі якості машинки, важливо змащувати леза після кожних 2-3 разів використання. Використовуйте для цього мастило, що постачається разом із машинкою, або високоякісне мастило, що не містить кислоти (наприклад, мастило для швейних машин). Нанесіть одну краплю мастила на кожний кінець леза, потім дозвольте машинці попрацювати кілька хвилин і витріть залишки мастила шматком тканини.
Наші машинки не вимагають частого очищення (за умови, що вони не використовуються для стриження різних людей). Очищайте леза після кожного використання за допомогою маленької щіточки. Тією ж маленькою щіткою можна вичищати волоски з гребінця.
Ні. В моделях, що перезаряджаються, слід використовувати тільки NiCd або NiMH акумулятори. Не вставляйте звичайні батарейки, оскільки вони можуть розплавитися.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ні. Наші машинки призначені тільки для стриження волосся. Інші варіанти використання можуть призвести до погіршення якості роботи приладу або травми.
Якщо в машинці встановлений акумулятор, що перезаряджається, його повного заряду вистачає на 40 хвилин роботи.
Коліщатко мікроналаштування допомагає точно відрегулювати довжину, забезпечуючи бездоганно акуратну стрижку волосся і бороди.
Можливі налаштування:
Положення 1 = 0,8 мм
Положення 2 = 1,1 мм
Положення 3 = 1,4 мм
Положення 4 = 1,7 мм
Положення 5 = 2,0 мм
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.