ROWENTA MULTISTYLE 9IN1

MULTISTYLE 9IN1
Ваш універсальний триммер

Персоналізуйте свій стиль залежно від вашого настрою за допомогою тримеру для волосся та бороди Multistyle. Він має спеціальне лезо для волосся 44 мм, лезо бороди 32 мм, точну бритву та, крім того, тример для вух та носа. Цей тример для чоловіків має миючі леза, що робить його зручним і легким у використанні

Номер для довідки : TN8960F1

Перевагитовару

Зручний та ефективний триммер для чоловіків від Rowenta

Мультистиль - це відповідь на всі ваші потреби в моделюванні волосся та бороди. Цей тример ефективно стриже волосся за один раз, забезпечуючи тривалі результати завдяки високошвидкісному двигуну та самозаточувальним лезам з нержавіючої сталі, тоді як дев'ять насадок для волосся та бороди забезпечують ідеально стильні результати. Цей мультитример оснащений лезом 44 мм для швидкої та ефективної стрижки, а також 4 фіксованими гребінцями для індивідуального стилю волосся. Регульований гребінець для бороди має 5 позицій, а також лезо 32 мм і спеціальну точну бритву, що сприяє акуратним результатам. Додаткові функції цього чоловічого тримера включають поворотну головку леза для безболісного підстригання непривабливого волосся на носі та вухах. Це, безумовно, зручно завдяки 60-хвилинній автономності, крім того, ви також можете використовувати пристрій зі шнуром або без нього.

Технічні характеристики / порівняння

Точність
Індикатор довжини стрижки Направляючі, гребінь  
Зони Для волосся на голові, в носі і вухах  
Використання типи зачісок
Лезо для волосся    
Напрямні для стрижки (різновид) Кріплення, фіксатор  
Насадка для бороди    
Тип направляючих для бороди Регульований  
Опція триденної неголеності (щетини)    
Міні голівка для гоління    
Насадка для носа і вух    
Cutting length positions 3 to 7 mm  
Beard type 3 day beard  
Autonomy level 60 min  
Battery type Standard (NiMH)  
Gender Men  
Живлення Бездротове + дротове функціонування  
Тип акумулятора Нікель-метал-гідридний  
Зручність використання
Голівка для гоління, що знімається    
Очищення Голівка, що миється  
Набір для чищення Масло + щіточка для чистки  
Індикатор зарядки Світловий дисплей  
Особливості
Напруга 100-240  V
Beard    
Hair    
Nose-ear    
Shaving    
Тип розетки Євро  

Документація

Запитання та відповіді

Ні. Ми радимо не стригтися самостійно — як із міркувань безпеки, так і для отримання кращих результатів.
Ні. Машинка не може заряджатися й одночасно працювати.
Ми радимо стригти цією машинкою чисте, але при цьому сухе волосся.
Перед першим використанням прилад треба заряджати впродовж 14 годин. Протягом 3 наступних разів використання машинки треба дати їй повністю розрядитися. Після цього рекомендований час заряджання становить 8 годин. Якщо світиться червоний індикатор заряджання, ваш прилад заряджається.
Після кожного використання треба очистити леза за допомогою спеціальної щітки для чищення, що входить у комплект. За потреби можна скористатися ледь вологим шматком тканини. Для більш ретельного чищення лез у деяких моделях можна повністю знімати леза з машинки.
Щоб забезпечити високі робочі якості машинки, важливо змащувати леза після кожних 2-3 разів використання. Використовуйте для цього мастило, що постачається разом із машинкою, або високоякісне мастило, що не містить кислоти (наприклад, мастило для швейних машин). Нанесіть одну краплю мастила на кожний кінець леза, потім дозвольте машинці попрацювати кілька хвилин і витріть залишки мастила шматком тканини.
Наші машинки не вимагають частого очищення (за умови, що вони не використовуються для стриження різних людей). Очищайте леза після кожного використання за допомогою маленької щіточки. Тією ж маленькою щіткою можна вичищати волоски з гребінця.
Ні. В моделях, що перезаряджаються, слід використовувати тільки NiCd або NiMH акумулятори. Не вставляйте звичайні батарейки, оскільки вони можуть розплавитися.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ні. Наші машинки призначені тільки для стриження волосся. Інші варіанти використання можуть призвести до погіршення якості роботи приладу або травми.
Якщо в машинці встановлений акумулятор, що перезаряджається, його повного заряду вистачає на 40 хвилин роботи.
Коліщатко мікроналаштування допомагає точно відрегулювати довжину, забезпечуючи бездоганно акуратну стрижку волосся і бороди.
Можливі налаштування:
Положення 1 = 0,8 мм
Положення 2 = 1,1 мм
Положення 3 = 1,4 мм
Положення 4 = 1,7 мм
Положення 5 = 2,0 мм
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.