ROWENTA MULTISTYLE 9IN1 TN8960F1

MULTISTYLE 9IN1 TN8960F1
Ваш універсальний триммер

Персоналізуйте свій стиль залежно від вашого настрою за допомогою тримеру для волосся та бороди Multistyle. Він має спеціальне лезо для волосся 44 мм, лезо бороди 32 мм, точну бритву та, крім того, тример для вух та носа. Цей тример для чоловіків має миючі леза, що робить його зручним і легким у використанні

Номер для довідки : TN8960F1

Перевагитовару

Зручний та ефективний триммер для чоловіків від Rowenta

Швидка стрижка волосся, делікатне гоління, чітка окантовка — з тримером Rowenta TN8960F1 все це можна робити в домашніх умовах. Ця акумуляторна модель оснащена потужним двигуном і набором знімних насадок. Характеристики та переваги: Всі прилади для чоловіків від Rowenta традиційно характеризуються надійністю, практичністю та широким функціоналом, що дає їм змогу очолювати ТОП-рейтинги. Новий тример для вусів і бороди оснащений сучасною ємною батареєю і лезами з нержавіючої сталі, які не вимагають особливого догляду, оскільки є самозаточуваними. За допомогою машинки можна зробити ефектну зачіску, надати потрібну довжину та форму бороді, видалити волосся у важкодоступних місцях. На вибір користувача — тримери для волосся та бороди з регулюванням довжини від 1 до 12 мм. Триденна щетина, вишукана еспаньйолка, бакенбарди або бальбо — цей тример для бороди дозволяє реалізувати різні образи. Повний заряд акумулятора забезпечує 60 хвилин автономної роботи, чого достатньо для повноцінного догляду за усім тілом. Як купити? Щоб замовити стайлер для бороди з доставкою по всій Україні, звертайтесь до звичайних та інтернет-магазинів наших офіційних партнерів, які представлені на сайті. Зверніть увагу, що товари Rowenta забезпечені розширеними сервісними гарантіями, тому завжди перевіряйте та зберігайте гарантійні документи.  

Технічні характеристики / порівняння

Точність
Мінімальна довжина стрижки 1  mm
Індикатор довжини стрижки Направляючі, гребінь  
Зони Для волосся на голові, в носі і вухах  
Використання типи зачісок
Лезо для волосся    
Розмір леза для волосся 44  mm
Напрямні для стрижки (різновид) Кріплення, фіксатор  
Напрямні для стрижки 4  
Напрямні для стрижки - високоточна налаштування 3  mm
Діапазон регулювання довжини стрижки 1 to 12  mm
Позиція довжини стрижки 5  
Насадка для бороди    
Розмір насадки для бороди 32  mm
Тип направляючих для бороди Регульований  
Опція триденної неголеності (щетини)    
Напрямні для стрижки бороди - високоточна налаштування 1  mm
Діапазон регулювання довжини стрижки бороди 1 to 7 mm  
Позиції довжини стрижки бороди 6  
Міні голівка для гоління    
Розмір міні-головки для гоління 25  mm
Насадка для носа і вух    
3 to 7 mm  
1  
3 day beard  
60 min  
Standard (NiMH)  
Men  
Автономний режим 60  
Час зарядки 8  h
Живлення Бездротове + дротове функціонування  
Тип акумулятора Нікель-метал-гідридний  
Зручність використання
Голівка для гоління, що знімається    
Очищення Голівка, що миється  
Набір для чищення Масло + щіточка для чистки  
Індикатор зарядки Світловий дисплей  
Особливості
Кольори Black / red  
Voltage 100-240  V
   
   
   
   
Тип розетки Євро  

Документація

Запитання та відповіді

Ні. Ми радимо не стригтися самостійно — як із міркувань безпеки, так і для отримання кращих результатів.
Ні. Машинка не може заряджатися й одночасно працювати.
Ми радимо стригти цією машинкою чисте, але при цьому сухе волосся.
Перед першим використанням прилад треба заряджати впродовж 14 годин. Протягом 3 наступних разів використання машинки треба дати їй повністю розрядитися. Після цього рекомендований час заряджання становить 8 годин. Якщо світиться червоний індикатор заряджання, ваш прилад заряджається.
Після кожного використання треба очистити леза за допомогою спеціальної щітки для чищення, що входить у комплект. За потреби можна скористатися ледь вологим шматком тканини. Для більш ретельного чищення лез у деяких моделях можна повністю знімати леза з машинки.
Щоб забезпечити високі робочі якості машинки, важливо змащувати леза після кожних 2-3 разів використання. Використовуйте для цього мастило, що постачається разом із машинкою, або високоякісне мастило, що не містить кислоти (наприклад, мастило для швейних машин). Нанесіть одну краплю мастила на кожний кінець леза, потім дозвольте машинці попрацювати кілька хвилин і витріть залишки мастила шматком тканини.
Наші машинки не вимагають частого очищення (за умови, що вони не використовуються для стриження різних людей). Очищайте леза після кожного використання за допомогою маленької щіточки. Тією ж маленькою щіткою можна вичищати волоски з гребінця.
Ні. В моделях, що перезаряджаються, слід використовувати тільки NiCd або NiMH акумулятори. Не вставляйте звичайні батарейки, оскільки вони можуть розплавитися.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ні. Наші машинки призначені тільки для стриження волосся. Інші варіанти використання можуть призвести до погіршення якості роботи приладу або травми.
Якщо в машинці встановлений акумулятор, що перезаряджається, його повного заряду вистачає на 40 хвилин роботи.
Коліщатко мікроналаштування допомагає точно відрегулювати довжину, забезпечуючи бездоганно акуратну стрижку волосся і бороди.
Можливі налаштування:
Положення 1 = 0,8 мм
Положення 2 = 1,1 мм
Положення 3 = 1,4 мм
Положення 4 = 1,7 мм
Положення 5 = 2,0 мм
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.