ROWENTA MULTISTYLE 9 in 1- EASY TN8961F4

MULTISTYLE 9 in 1- EASY TN8961F4
9 в 1 ДЛЯ ЛЕГКОЇ СТИЛІЗАЦІЇ

Персоналізуйте свій стиль залежно від вашого настрою за допомогою тримеру для волосся, бороди та обличчя Multistyle. Він має спеціальне лезо для волосся 44 мм, лезо для бороди 32 мм, високоточну бритву, а також, тример для вух та носа, які зроблять ваш стиль бездоганним. Цей тример для чоловіків має миючі леза, що робить його зручним та легким у використанні.

Номер для довідки : TN8961F4

Перевагитовару

ТРИМЕР MULTISTYLE ВІД ROWENTA. ЗРУЧНИЙ ТА ЕФЕКТИВНИЙ ТРИМЕР.

Домашній тример для вусів і бороди — чудове рішення у ситуаціях, коли немає можливості відвідати перукарню або барбершоп. Багатофункціональна модель Rowenta TN8961F4 допоможе чоловікам не тільки із голінням та корекцією бороди, її можна використовувати як машинку для стрижки волосся та видалення небажаної рослинності на тілі. Характеристики та переваги: Мультитример TN8961F4 комплектується набором насадок, серед яких — високоточна мінібритва та спеціальні леза для догляду за бородою та окремо для стрижки, що відрізняються за формою та шириною. На вибір користувача запропоновані насадки-гребінки з фіксованою довжиною: для волосся 44 мм, для бороди 32 мм. Тример для бороди дозволяє виконати чіткий зріз та акуратне окантування різних форм. Пристрій можна використовувати автономно завдяки вбудованому акумулятору, повного заряду якого вистачає на 1 годину роботи. Цей стайлер для бороди зміг потрапити до споживчого ТОП-рейтингу завдяки: •  надійності та практичності (термін експлуатації сталевих лез — до 15 років); •  універсальності; •  простому обслуговуванню; •  стильному та ергономічному дизайну. Як купити? Замовляйте товари Rowenta з доставкою по Украъны в перевірених торгових точках — у магазинах наших офіційних партнерів, які вказані на сайті. Там у будь-який час ви можете ознайомитись із асортиментом та цінами. При покупці завжди перевіряйте гарантійний талон, щоб у разі потреби скористатись гарантійним сервісом.   

Технічні характеристики / порівняння

Точність
Мінімальна довжина стрижки 1  mm
Індикатор довжини стрижки Направляючі, гребінь  
Зони Для волосся на голові, в носі і вухах  
Використання типи зачісок
Лезо для волосся    
Розмір леза для волосся 44  mm
Напрямні для стрижки (різновид) Кріплення, фіксатор  
Напрямні для стрижки 4  
Напрямні для стрижки - високоточна налаштування 3  mm
Діапазон регулювання довжини стрижки 1 to 12  mm
Позиція довжини стрижки 5  
Насадка для бороди    
Розмір насадки для бороди 32  mm
Тип направляючих для бороди Регульований  
Опція триденної неголеності (щетини)    
Напрямні для стрижки бороди - високоточна налаштування 1  mm
Діапазон регулювання довжини стрижки бороди 1 to 7 mm  
Позиції довжини стрижки бороди 7  
Міні голівка для гоління    
Розмір міні-головки для гоління 25  mm
Насадка для носа і вух    
3 to 7 mm  
1  
3 day beard  
60 min  
Standard (NiMH)  
Men  
Автономний режим up to 60  
Час зарядки 8  h
Живлення Бездротове + дротове функціонування  
Тип акумулятора Нікель-метал-гідридний  
Зручність використання
Голівка для гоління, що знімається    
Очищення Голівка, що миється  
Набір для чищення Масло + щіточка для чистки  
Індикатор зарядки Світловий дисплей  
Особливості
Кольори White & black  
Voltage 100-240  V
   
   
   
   
Тип розетки Євро  

Документація

Запитання та відповіді

Ні. Ми радимо не стригтися самостійно — як із міркувань безпеки, так і для отримання кращих результатів.
Ні. Машинка не може заряджатися й одночасно працювати.
Ми радимо стригти цією машинкою чисте, але при цьому сухе волосся.
Перед першим використанням прилад треба заряджати впродовж 14 годин. Протягом 3 наступних разів використання машинки треба дати їй повністю розрядитися. Після цього рекомендований час заряджання становить 8 годин. Якщо світиться червоний індикатор заряджання, ваш прилад заряджається.
Після кожного використання треба очистити леза за допомогою спеціальної щітки для чищення, що входить у комплект. За потреби можна скористатися ледь вологим шматком тканини. Для більш ретельного чищення лез у деяких моделях можна повністю знімати леза з машинки.
Щоб забезпечити високі робочі якості машинки, важливо змащувати леза після кожних 2-3 разів використання. Використовуйте для цього мастило, що постачається разом із машинкою, або високоякісне мастило, що не містить кислоти (наприклад, мастило для швейних машин). Нанесіть одну краплю мастила на кожний кінець леза, потім дозвольте машинці попрацювати кілька хвилин і витріть залишки мастила шматком тканини.
Наші машинки не вимагають частого очищення (за умови, що вони не використовуються для стриження різних людей). Очищайте леза після кожного використання за допомогою маленької щіточки. Тією ж маленькою щіткою можна вичищати волоски з гребінця.
Ні. В моделях, що перезаряджаються, слід використовувати тільки NiCd або NiMH акумулятори. Не вставляйте звичайні батарейки, оскільки вони можуть розплавитися.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ні. Наші машинки призначені тільки для стриження волосся. Інші варіанти використання можуть призвести до погіршення якості роботи приладу або травми.
Якщо в машинці встановлений акумулятор, що перезаряджається, його повного заряду вистачає на 40 хвилин роботи.
Коліщатко мікроналаштування допомагає точно відрегулювати довжину, забезпечуючи бездоганно акуратну стрижку волосся і бороди.
Можливі налаштування:
Положення 1 = 0,8 мм
Положення 2 = 1,1 мм
Положення 3 = 1,4 мм
Положення 4 = 1,7 мм
Положення 5 = 2,0 мм
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.