Машинка для стрижки Rowenta TN1350F0

PERFECT LINE TN1350F0
НАДІЙНИЙ ТА ЕФЕКТИВНИЙ

Машинка для стрижки волосся Perfect Line з чудовими характеристиками призначена для найвимогливіших чоловіків. Високоефективна і довговічна, вона оснащена міцним мотором і лезами з титановим покриттям для ідеальної стрижки кожен раз.

Номер для довідки : TN1350F0

Перевагитовару

СТАБІЛЬНІСТЬ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ ДЛЯ ВИЩИХ РЕЗУЛЬТАТІВ

Машинка для стрижки волосся Perfect Line поєднує чудову ріжучу здатність з винятковою довговічністю для ідеальної стрижки та бороди. Створена для тривалої експлуатації, вона оснащена рухомим лезом з титановим покриттям і надзвичайно міцним двигуном змінного струму. Його провідна функція гарантує постійну потужність. Шість фіксованих гребінців пропонують різну довжину стрижки від 3 мм до 25 мм для ідеальних результатів, а гребінець для бороди також підтримує волосся на обличчі у відмінній формі. Три мікро-налаштування  можуть бути скориговані для додаткової точності і бездоганного контуру. Компактна і легко зберігається в практичному футлярі, вона стане ідеальним компаньйоном для подорожей.

Технічні характеристики / порівняння

Параметри стрижки
Матеріал леза Stainless steel  
Покриття леза Titanium  
Технологія лез Професійна якість  
Тип мотора Мотор змінного струму  
Швидкість мотора (оборотів в хвилину) 3000  
Налаштування швидкості 1  
Точність
Мінімальна довжина стрижки 0.6  mm
Індикатор довжини стрижки Направляючі, гребінь  
Зони Для волосся голови і бороди  
Мікро-режим настройки довжини стрижки Перемикач лез  
Використання типи зачісок
Напрямні для стрижки (різновид) Кріплення, фіксатор  
Напрямні для стрижки 6  
Діапазон регулювання довжини стрижки 0.6 to 25  mm
Позиція довжини стрижки 19  
Тип направляючих для бороди Мікроналаштування  
Опція триденної неголеності (щетини)    
Діапазон регулювання довжини стрижки бороди 1 to 5 mm  
Позиції довжини стрижки бороди 9  
1  
3 day beard  
Men  
0,6 to 25 mm  
Живлення Дротове функціонування  
Зручність використання
Зберігання Чохол  
Особливості
Кольори Black + Red  
Voltage 220-240  V
   
   

Документація

Запитання та відповіді

Ні. Ми радимо не стригтися самостійно — як із міркувань безпеки, так і для отримання кращих результатів.
Ні. Машинка не може заряджатися й одночасно працювати.
Ми радимо стригти цією машинкою чисте, але при цьому сухе волосся.
Перед першим використанням прилад треба заряджати впродовж 14 годин. Протягом 3 наступних разів використання машинки треба дати їй повністю розрядитися. Після цього рекомендований час заряджання становить 8 годин. Якщо світиться червоний індикатор заряджання, ваш прилад заряджається.
Щоб забезпечити високі робочі якості машинки, важливо змащувати леза після кожних 2-3 разів використання. Використовуйте для цього мастило, що постачається разом із машинкою, або високоякісне мастило, що не містить кислоти (наприклад, мастило для швейних машин). Нанесіть одну краплю мастила на кожний кінець леза, потім дозвольте машинці попрацювати кілька хвилин і витріть залишки мастила шматком тканини.
Наші машинки не вимагають частого очищення (за умови, що вони не використовуються для стриження різних людей). Очищайте леза після кожного використання за допомогою маленької щіточки. Тією ж маленькою щіткою можна вичищати волоски з гребінця.
Ні. В моделях, що перезаряджаються, слід використовувати тільки NiCd або NiMH акумулятори. Не вставляйте звичайні батарейки, оскільки вони можуть розплавитися.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ні. Наші машинки призначені тільки для стриження волосся. Інші варіанти використання можуть призвести до погіршення якості роботи приладу або травми.
Якщо в машинці встановлений акумулятор, що перезаряджається, його повного заряду вистачає на 40 хвилин роботи.
Коліщатко мікроналаштування допомагає точно відрегулювати довжину, забезпечуючи бездоганно акуратну стрижку волосся і бороди.
Можливі налаштування:
Положення 1 = 0,8 мм
Положення 2 = 1,1 мм
Положення 3 = 1,4 мм
Положення 4 = 1,7 мм
Положення 5 = 2,0 мм
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.