Універсальний тример ROWENTA TN8960F0

MULTISTYLE 9IN1 TN8960F0
ВАШ ТРИМЕР ДЛЯ ВОЛОССЯ, БОРОДИ ТА ОБЛИЧЧЯ
Міняйте свій імідж залежно від вашого настрою за допомогою тримера Multistyle для волосся та бороди. Він має спеціальне 44-міліметрове лезо для волосся, 32-мм лезо для бороди, точну бритву і, крім того, тример для вух та носа для створення ідеального стилю. Цей тример для чоловіків має леза, що миються, це робить його зручним і легким для чищення.

Номер для довідки : TN8960F0

Перевагитовару

ТРИМЕР ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ ROWENTA. ЗРУЧНИЙ ТА ЕФЕКТИВНИЙ ТРИМЕР

Multistyle - це задоволення усіх потреб під час стрижки бороди та волосся. Цей тример ефективно зрізає волосся за один раз і дозволяє отримати тривалі результати завдяки високошвидкісному мотору і самозагострювальним лезам із нержавіючої сталі. Дев'ять насадок для волосся та бороди гарантують прекрасні результати. Цей мульти-тример поставляється з 44-міліметровим лезом для швидкої та ефективної стрижки разом із 4-ма фіксованими гребенями для створення індивідуального стилю. Регульований гребінь для бороди має 5 позицій і поставляється разом із 32-міліметровим лезом та спеціальною бритвою, яка допомагає досягти точного результату. Додаткові функції у цьому чоловічому тримері включають головку леза, яка обертається, для безболісного зрізання непривабливого носового та вушного волосся. Прилад зручно використовувати завдяки можливості 60-хвилинної автономної роботи, більше того, ви також можете використовувати пристрій із шнуром або без нього.

Технічні характеристики / порівняння

Параметри стрижки
Матеріал леза Нержавіюча сталь  
Швидкість мотора (оборотів в хвилину) 6500  
Налаштування швидкості 1  
Точність
Мінімальна довжина стрижки 1  mm
Індикатор довжини стрижки Направляючі, гребінь  
Зони Для волосся на голові, в носі і вухах  
Використання типи зачісок
Лезо для волосся    
Розмір леза для волосся 44  mm
Напрямні для стрижки (різновид) Кріплення, фіксатор  
Напрямні для стрижки 4  
Напрямні для стрижки - високоточна налаштування 3  mm
Діапазон регулювання довжини стрижки 1 to 12  mm
Позиція довжини стрижки 5  
Насадка для бороди    
Розмір насадки для бороди 32  mm
Тип направляючих для бороди Регульований  
Опція триденної неголеності (щетини)    
Напрямні для стрижки бороди - високоточна налаштування 1  mm
Діапазон регулювання довжини стрижки бороди від 1 до 7 мм  
Позиції довжини стрижки бороди 6  
Міні голівка для гоління    
Розмір міні-головки для гоління 25  mm
Насадка для носа і вух    
Автономний режим 60  
Час зарядки 8  h
Живлення Бездротове + дротове функціонування  
Тип акумулятора Нікель-метал-гідридний  
Зручність використання
Голівка для гоління, що знімається    
Очищення Голівка, що миється  
Набір для чищення Масло + щіточка для чистки  
Індикатор зарядки Світловий дисплей  
Особливості
Кольори Чорний/червоний  
Напруга 100-240  V

Документація

Запитання та відповіді

Ні. Ми радимо не стригтися самостійно — як із міркувань безпеки, так і для отримання кращих результатів.
Ні. Машинка не може заряджатися й одночасно працювати.
Ми радимо стригти цією машинкою чисте, але при цьому сухе волосся.
Перед першим використанням прилад треба заряджати впродовж 14 годин. Протягом 3 наступних разів використання машинки треба дати їй повністю розрядитися. Після цього рекомендований час заряджання становить 8 годин. Якщо світиться червоний індикатор заряджання, ваш прилад заряджається.
Після кожного використання треба очистити леза за допомогою спеціальної щітки для чищення, що входить у комплект. За потреби можна скористатися ледь вологим шматком тканини. Для більш ретельного чищення лез у деяких моделях можна повністю знімати леза з машинки.
Щоб забезпечити високі робочі якості машинки, важливо змащувати леза після кожних 2-3 разів використання. Використовуйте для цього мастило, що постачається разом із машинкою, або високоякісне мастило, що не містить кислоти (наприклад, мастило для швейних машин). Нанесіть одну краплю мастила на кожний кінець леза, потім дозвольте машинці попрацювати кілька хвилин і витріть залишки мастила шматком тканини.
Наші машинки не вимагають частого очищення (за умови, що вони не використовуються для стриження різних людей). Очищайте леза після кожного використання за допомогою маленької щіточки. Тією ж маленькою щіткою можна вичищати волоски з гребінця.
Ні. В моделях, що перезаряджаються, слід використовувати тільки NiCd або NiMH акумулятори. Не вставляйте звичайні батарейки, оскільки вони можуть розплавитися.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ні. Наші машинки призначені тільки для стриження волосся. Інші варіанти використання можуть призвести до погіршення якості роботи приладу або травми.
Якщо в машинці встановлений акумулятор, що перезаряджається, його повного заряду вистачає на 40 хвилин роботи.
Коліщатко мікроналаштування допомагає точно відрегулювати довжину, забезпечуючи бездоганно акуратну стрижку волосся і бороди.
Можливі налаштування:
Положення 1 = 0,8 мм
Положення 2 = 1,1 мм
Положення 3 = 1,4 мм
Положення 4 = 1,7 мм
Положення 5 = 2,0 мм
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.