ROWENTA NOMAD TN2300F0

NOMAD TN2300F0
ЯКІСНИЙ ДОГЛЯД ЗА БОРОДОЮ

Rowenta представляє тример лінійки Nomad, який ідеально підійде для стрижки бороди. Зручний класичний корпус і компактні розміри забезпечать легке і просте використання приладу, не виходячи з дому. Знімна насадка має кілька рівнів і леза з нержавіючої сталі - для догляду за волоссям будь-якої довжини. Тример працює як від мережі, так і автономно, а після використання насадку можна легко промити під водою. 

Номер для довідки : TN2300F0

799,00 UAH1 UAH 799.0
1. Рекомендована ціна (не мінімальна і не обов'язкова). Участь в екоакції враховано.

Якісний догляд за бородою

Із високоякісним тримером NOMAD ваша борода виглядатиме доглянуто та стильно.

Він оснащений гострими лезами з нержавіючої сталі для точної стрижки.

П'ять налаштувань довжини від 3 мм до 7 мм з кроком у 1 мм дозволяють створювати класичну бороду або ж ефект 3-денної щетини.

Ємна перезарядна батарея, що витримує до 60-ти хвилин безперервної роботи, дає можливість використовувати ваш тример у будь-який час.

Технічні характеристики / порівняння

Параметри стрижки
Матеріал леза Нержавіюча сталь  
Тип мотора Мотор постійного струму  
Швидкість мотора (оборотів в хвилину) 7100  
Налаштування швидкості 1  
Точність
Мінімальна довжина стрижки 0.9  mm
Високоточне налаштування 1  mm
Індикатор довжини стрижки Направляючі, гребінь  
Зони Для бороди  
Використання типи зачісок
Тип направляючих для бороди Регульований  
Діапазон регулювання довжини стрижки бороди 0.9 до 7 мм  
Позиції довжини стрижки бороди 6  
Автономний режим 60  
Час зарядки 10  h
Живлення Бездротове + дротове функціонування  
Тип акумулятора Нікель-метал-гідридний  
Зручність використання
Голівка для гоління, що знімається    
Індикатор зарядки Світловий дисплей  
Особливості
Кольори Білий  
Напруга 100-240  V

Запитання та відповіді

Ні. Ми радимо не стригтися самостійно — як із міркувань безпеки, так і для отримання кращих результатів.
Ні. Машинка не може заряджатися й одночасно працювати.
Ми радимо стригти цією машинкою чисте, але при цьому сухе волосся.
Перед першим використанням прилад треба заряджати впродовж 14 годин. Протягом 3 наступних разів використання машинки треба дати їй повністю розрядитися. Після цього рекомендований час заряджання становить 8 годин. Якщо світиться червоний індикатор заряджання, ваш прилад заряджається.
Після кожного використання треба очистити леза за допомогою спеціальної щітки для чищення, що входить у комплект. За потреби можна скористатися ледь вологим шматком тканини. Для більш ретельного чищення лез у деяких моделях можна повністю знімати леза з машинки.
Щоб забезпечити високі робочі якості машинки, важливо змащувати леза після кожних 2-3 разів використання. Використовуйте для цього мастило, що постачається разом із машинкою, або високоякісне мастило, що не містить кислоти (наприклад, мастило для швейних машин). Нанесіть одну краплю мастила на кожний кінець леза, потім дозвольте машинці попрацювати кілька хвилин і витріть залишки мастила шматком тканини.
Наші машинки не вимагають частого очищення (за умови, що вони не використовуються для стриження різних людей). Очищайте леза після кожного використання за допомогою маленької щіточки. Тією ж маленькою щіткою можна вичищати волоски з гребінця.
Ні. В моделях, що перезаряджаються, слід використовувати тільки NiCd або NiMH акумулятори. Не вставляйте звичайні батарейки, оскільки вони можуть розплавитися.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ні. Наші машинки призначені тільки для стриження волосся. Інші варіанти використання можуть призвести до погіршення якості роботи приладу або травми.
Якщо в машинці встановлений акумулятор, що перезаряджається, його повного заряду вистачає на 40 хвилин роботи.
Коліщатко мікроналаштування допомагає точно відрегулювати довжину, забезпечуючи бездоганно акуратну стрижку волосся і бороди.
Можливі налаштування:
Положення 1 = 0,8 мм
Положення 2 = 1,1 мм
Положення 3 = 1,4 мм
Положення 4 = 1,7 мм
Положення 5 = 2,0 мм
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.