ROWENTA NOMAD BEARD STYLISATION TN3620F0

NOMAD BEARD STYLISATION TN3620F0
ІДЕАЛЬНИЙ ТРИМЕР ДЛЯ ІДЕАЛЬНОЇ БОРОДИ

Завдяки титановому покриттю лез та точним насадкам-гребінцям, тример Nomad допоможе вам підтримувати ідеальну форму бороди відповідно до ваших вподобань. 

Номер для довідки : TN3620F0

649,00 UAH1 UAH 649.0
1. Рекомендована ціна (не мінімальна і не обов'язкова). Участь в екоакції враховано.

Перевагитовару

ІДЕАЛЬНА БОРОДА, ЩО ПІДКРЕСЛИТЬ ВАШУ ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ

Тример Nomad поєднав у собі точність та відмінну результативність, що допоможе підкреслити вашу індивідуальність. Завдяки двом точним насадкам-гребінцям та лезам довжиною 20 мм, ваша борода буде професійно підстрижена, матиме гарну форму та доглянутий вигляд навіть у важкодоступних місцях. Додаткове лезо 25 мм довершить ваш охайний вигляд. Неймовірно гострі леза із титановим покриттям прослужать вам надзвичайно довго, а ще тример Nomad на 100% водонепроникний, що забезпечує легке очищення. І на довершення, до комплекту входить батарея яка забезпечить вам до 3-х годин безперервної роботи, а компактний чохол допоможе із легкістю транспортувати прилад, щоб ваша борода була доглянутою завжди, де б ви не знаходились.

Технічні характеристики / порівняння

Параметри стрижки
Матеріал леза Нержавіюча сталь  
Покриття леза Титанове  
Налаштування швидкості 1  
Точність
Мінімальна довжина стрижки 0.5  mm
Індикатор довжини стрижки Направляючі, гребінь  
Зони Для бороди  
Використання типи зачісок
Тип направляючих для бороди Кріплення, фіксатор  
Високоточна насадка для бороди    
Високоточна насадка для бороди, мм. 20  mm
Міні голівка для гоління    
Розмір міні-головки для гоління 25  mm
Живлення Бездротове функціонування  
Тип акумулятора Батарейка АА 1,5 В  
Зручність використання
Голівка для гоління, що знімається    
Очищення Дозволено мити без обмежень  
Зберігання Чохол  
Особливості
Кольори Чорний /срібний  
Напруга 1 x 1.5  V
Інші Масло + щітка  
Технологія Wet&Dry    

Документація

Запитання та відповіді

Ні. Ми радимо не стригтися самостійно — як із міркувань безпеки, так і для отримання кращих результатів.
Ні. Машинка не може заряджатися й одночасно працювати.
Ми радимо стригти цією машинкою чисте, але при цьому сухе волосся.
Перед першим використанням прилад треба заряджати впродовж 14 годин. Протягом 3 наступних разів використання машинки треба дати їй повністю розрядитися. Після цього рекомендований час заряджання становить 8 годин. Якщо світиться червоний індикатор заряджання, ваш прилад заряджається.
Після кожного використання треба очистити леза за допомогою спеціальної щітки для чищення, що входить у комплект. За потреби можна скористатися ледь вологим шматком тканини. Для більш ретельного чищення лез у деяких моделях можна повністю знімати леза з машинки.
Щоб забезпечити високі робочі якості машинки, важливо змащувати леза після кожних 2-3 разів використання. Використовуйте для цього мастило, що постачається разом із машинкою, або високоякісне мастило, що не містить кислоти (наприклад, мастило для швейних машин). Нанесіть одну краплю мастила на кожний кінець леза, потім дозвольте машинці попрацювати кілька хвилин і витріть залишки мастила шматком тканини.
Наші машинки не вимагають частого очищення (за умови, що вони не використовуються для стриження різних людей). Очищайте леза після кожного використання за допомогою маленької щіточки. Тією ж маленькою щіткою можна вичищати волоски з гребінця.
Ні. В моделях, що перезаряджаються, слід використовувати тільки NiCd або NiMH акумулятори. Не вставляйте звичайні батарейки, оскільки вони можуть розплавитися.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ні. Наші машинки призначені тільки для стриження волосся. Інші варіанти використання можуть призвести до погіршення якості роботи приладу або травми.
Якщо в машинці встановлений акумулятор, що перезаряджається, його повного заряду вистачає на 40 хвилин роботи.
Коліщатко мікроналаштування допомагає точно відрегулювати довжину, забезпечуючи бездоганно акуратну стрижку волосся і бороди.
Можливі налаштування:
Положення 1 = 0,8 мм
Положення 2 = 1,1 мм
Положення 3 = 1,4 мм
Положення 4 = 1,7 мм
Положення 5 = 2,0 мм
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.