ROWENTA AIRFORCE PRECISION TN4800F0

AIRFORCE PRECISION TN4800F0
ІДЕАЛЬНА БОРОДА ПРОТЯГОМ 3-Х ДНІВ, БЕЗ ОЧИЩЕННЯ
Надзвичайно ефективний тример для бороди Rowenta Airforce Precision щоразу забезпечує ідеальний і точний результат. Попрощайтеся з очищенням назавжди за допомогою ексклюзивної вакуумної технології від Rowenta, яка гарантує прибирання волосся до 90% .Ультрагостре лезо з титановим покриттям і високошвидкісний мотор забезпечують легку стрижку без зайвих зусиль.

Номер для довідки : TN4800F0

Перевагитовару

РЕТЕЛЬНА БЕЗДОГАННА СТРИЖКА БЕЗ ОЧИЩЕННЯ

Тример для бороди Rowenta Airforce Precision забезпечує виняткову ефективність та зручність стрижки завдяки ексклюзивній вакуумній технології від Rowenta - ваша борода завжди ідеальної форми, без постійної необхідності очищення. Ультрагостре лезо з титановим покриттям і високошвидкісний мотор з частотою обертання 7500 об / хв забезпечують бездоганну стрижку без зайвих рухів. Економія часу досягається завдяки інноваційній вакуумній технології, в основі якої полягає потужна турбіна, яка збирає до 90% обрізаного волосся, а тому ця машинка для стрижки ідеально підходить для використання будь-де, будь-коли. Завдяки 20 налаштуванням і ультраточному налаштуванню 0,5 мм ваша борода завжди буде мати таку форму, яку Ви побажаєте, в той час як довговічна літій-іонна батарея гарантує, що тример Rowenta Airforce Precision буде завжди готовий до роботи.

Технічні характеристики / порівняння

Параметри стрижки
Матеріал леза Неіржавіюча сталь  
Покриття леза Титан  
Швидкість мотора (оборотів в хвилину) 7500  
Налаштування швидкості 1  
Технологія лез Технологія V-Sharp“  
Точність
Мінімальна довжина стрижки 0.5  mm
Високоточне налаштування 0.5  mm
Індикатор довжини стрижки Регулююче коліщатко  
Мікро-режим настройки довжини стрижки Мікрорежим настройки довжини  
Використання типи зачісок
Зони Для бороди  
Тип направляючих для бороди Регульований  
Опція триденної неголеності (щетини)    
Діапазон регулювання довжини стрижки бороди від 0.5 до 10 мм  
Позиції довжини стрижки бороди 20  
Beard type 3 day beard  
Autonomy level 45 min  
Battery type Powerful and long-lasting (Li-Ion)  
Gender Men  
Зручність використання
Живлення Бездротове + дротове функціонування  
Голівка для гоління, що знімається    
Індикатор зарядки LCD дисплей  
100% ваккуумна технологія від Rowenta    
Beard    
Vacuum technology    
Особливості
Кольори Білий  
Напруга 100-240  V
Тип акумулятора Літій-іонний  
Автономний режим 45 хв  
Час зарядки 1.40  h
Тип мотора Мотор постійного струму  

Документація

Запитання та відповіді

Ні. Ми радимо не стригтися самостійно — як із міркувань безпеки, так і для отримання кращих результатів.
Ні. Машинка не може заряджатися й одночасно працювати.
Ми радимо стригти цією машинкою чисте, але при цьому сухе волосся.
Перед першим використанням прилад треба заряджати впродовж 14 годин. Протягом 3 наступних разів використання машинки треба дати їй повністю розрядитися. Після цього рекомендований час заряджання становить 8 годин. Якщо світиться червоний індикатор заряджання, ваш прилад заряджається.
Після кожного використання треба очистити леза за допомогою спеціальної щітки для чищення, що входить у комплект. За потреби можна скористатися ледь вологим шматком тканини. Для більш ретельного чищення лез у деяких моделях можна повністю знімати леза з машинки.
Щоб забезпечити високі робочі якості машинки, важливо змащувати леза після кожних 2-3 разів використання. Використовуйте для цього мастило, що постачається разом із машинкою, або високоякісне мастило, що не містить кислоти (наприклад, мастило для швейних машин). Нанесіть одну краплю мастила на кожний кінець леза, потім дозвольте машинці попрацювати кілька хвилин і витріть залишки мастила шматком тканини.
Наші машинки не вимагають частого очищення (за умови, що вони не використовуються для стриження різних людей). Очищайте леза після кожного використання за допомогою маленької щіточки. Тією ж маленькою щіткою можна вичищати волоски з гребінця.
Ні. В моделях, що перезаряджаються, слід використовувати тільки NiCd або NiMH акумулятори. Не вставляйте звичайні батарейки, оскільки вони можуть розплавитися.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ні. Наші машинки призначені тільки для стриження волосся. Інші варіанти використання можуть призвести до погіршення якості роботи приладу або травми.
Якщо в машинці встановлений акумулятор, що перезаряджається, його повного заряду вистачає на 40 хвилин роботи.
Коліщатко мікроналаштування допомагає точно відрегулювати довжину, забезпечуючи бездоганно акуратну стрижку волосся і бороди.
Можливі налаштування:
Положення 1 = 0,8 мм
Положення 2 = 1,1 мм
Положення 3 = 1,4 мм
Положення 4 = 1,7 мм
Положення 5 = 2,0 мм
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.