ROWENTA тример-стайлер-бритва FOREVER SHARP TN6000

тример-стайлер-бритва FOREVER SHARP TN6000
Завжди гострий тример-стайлер-бритва

Доглядайте за бездоганним виглядом вашої бороди за допомогою тримера-стайлера-бритви для бороди Rowenta Forever Sharp. Універсальний, водонепроникний інструмент 3-в-1 для підстригання бороди, надавання форми та гоління *, його леза, що самостійно загострюються, з 100% нержавіючої сталі ніколи не потрібно замінювати - це гарантує виняткову ефективність і точність зрізання за один раз. Неперевершена автономність роботи до 2 місяців без підзарядки **. Завжди ідеальна борода. * Не голить так близько, як традиційна бритва, тому ваша шкіра завжди почувається комфортно. ** Перевірено під час 5-хвилинного сеансу гоління 3 рази на тиждень

Номер для довідки : TN6000F4

1 449,00 UAH1 UAH 1449.0
1. Рекомендована ціна (не мінімальна і не обов'язкова). Участь в екоакції враховано.

Перевагитовару

Тример-стайлер-бритва для бороди Rowenta Forever Sharp

Тример-стайлер-бритва для бороди Rowenta Forever Sharp Доки леза залишаються гострими, ваша борода має доглянутий вигляд. Завдяки універсальному тримеру для бороди 3-в-1 Forever Sharp, ви можете підстригати бороду, надавати їй форму і голитися * для створення індивідуального стилю щодня, завдяки лезам, що самостійно загострюються, з 100% нержавіючої сталі, які не потрібно замінювати. Три насадки (1-3-5 мм) роблять його ідеальним для будь-якої довжини бороди, включаючи довгу бороду. Цей чоловічий тример для бороди пропонує точне зрізання за один раз, забезпечує неперевершену автономність до 120 хвилин - це означає до 2 місяців без підзарядки. Крім того, 4-хвилинний швидкий заряд забезпечить достатньо енергії для повного сеансу стрижки *, тому він ніколи не підведе вас! Цей акумуляторний тример також оснащений інтелектуальним індикатором низького рівня заряду для повного спокою і кабелем USB для додаткової зручності. Компактний, легкий і зручний, Forever Sharp є водонепроникним, має знімні леза, що забезпечує легке чищення та ідеальну гігієну. * Не голить так близько, як традиційна бритва, тому ваша шкіра завжди почувається комфортно. ** Перевірено під час 5-хвилинного сеансу гоління 3 рази на тиждень

Технічні характеристики / порівняння

Параметри стрижки
Матеріал леза Stainless steel  
Швидкість мотора (оборотів в хвилину) 8000  
Налаштування швидкості 1  
Точність
Мінімальна довжина стрижки 0.4  mm
Індикатор довжини стрижки Направляючі, гребінь  
Зони Для бороди  
Використання типи зачісок
Насадка для бороди    
Розмір насадки для бороди 32  mm
Тип направляючих для бороди Кріплення, фіксатор  
Опція триденної неголеності (щетини)    
Напрямні для стрижки бороди - високоточна налаштування 2  mm
Діапазон регулювання довжини стрижки бороди 0.4 to 5 mm  
Позиції довжини стрижки бороди 4  
Number of beard combs 3  
Beard type 3 day beard  
Autonomy level 120 min  
Battery type Powerful and long-lasting (Li-Ion)  
Кількість батарейок 1  
Gender Men  
Автономний режим 120 min  
Час зарядки 1h30  h
Батарея, що швидко заряджається    
Живлення Бездротове функціонування  
Тип акумулятора Літій-іонний  
Зручність використання
Голівка для гоління, що знімається    
Очищення Дозволено мити без обмежень  
Набір для чищення Масло + щіточка для чистки  
Індикатор зарядки Світловий дисплей  
Особливості
Кольори Black / silver  
Напруга 100-240  V
Beard    
Quick charge    
Технологія Wet&Dry    

Документація

Запитання та відповіді

Ні. Ми радимо не стригтися самостійно — як із міркувань безпеки, так і для отримання кращих результатів.
Ні. Машинка не може заряджатися й одночасно працювати.
Ми радимо стригти цією машинкою чисте, але при цьому сухе волосся.
Перед першим використанням прилад треба заряджати впродовж 14 годин. Протягом 3 наступних разів використання машинки треба дати їй повністю розрядитися. Після цього рекомендований час заряджання становить 8 годин. Якщо світиться червоний індикатор заряджання, ваш прилад заряджається.
Щоб забезпечити високі робочі якості машинки, важливо змащувати леза після кожних 2-3 разів використання. Використовуйте для цього мастило, що постачається разом із машинкою, або високоякісне мастило, що не містить кислоти (наприклад, мастило для швейних машин). Нанесіть одну краплю мастила на кожний кінець леза, потім дозвольте машинці попрацювати кілька хвилин і витріть залишки мастила шматком тканини.
Наші машинки не вимагають частого очищення (за умови, що вони не використовуються для стриження різних людей). Очищайте леза після кожного використання за допомогою маленької щіточки. Тією ж маленькою щіткою можна вичищати волоски з гребінця.
Ні. В моделях, що перезаряджаються, слід використовувати тільки NiCd або NiMH акумулятори. Не вставляйте звичайні батарейки, оскільки вони можуть розплавитися.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ні. Наші машинки призначені тільки для стриження волосся. Інші варіанти використання можуть призвести до погіршення якості роботи приладу або травми.
Якщо в машинці встановлений акумулятор, що перезаряджається, його повного заряду вистачає на 40 хвилин роботи.
Коліщатко мікроналаштування допомагає точно відрегулювати довжину, забезпечуючи бездоганно акуратну стрижку волосся і бороди.
Можливі налаштування:
Положення 1 = 0,8 мм
Положення 2 = 1,1 мм
Положення 3 = 1,4 мм
Положення 4 = 1,7 мм
Положення 5 = 2,0 мм
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.