ROWENTA ТРИМЕР-СТАЙЛЕР-БРИТВА FOREVER SHARP TN6010

ТРИМЕР-СТАЙЛЕР-БРИТВА FOREVER SHARP TN6010
Завжди гострий, завжди на стилі

Тример-стайлер-бритва Rowenta Forever Sharp подбає про те, аби ваша борода завжди мала бездоганний вигляд. Універсальний водонепроникний прилад 3-в-1 дозволяє підстригати, моделювати і голити бороду.* Замозагострювальні леза зі 100% неіржавної сталі, які не потрібно замінювати, гарантують вийняткову ефективність і точність зрізання одним рухом. Автономна робота 1,5 місяці без підзарядки** - ключ до ідеального вигляду вашої бороди щодня.

*Леза не перебувають у такого тісному контакті зі шкірою, як традиційні бритви - захист від порізів та подразнень.

* У розрахунку з 5-хвилинних сеансів гоління тричі на тиждень 

Номер для довідки : TN6010F4

Перевагитовару

Тример-стайлер-бритва Rowenta Forever Sharp

Якщо леза вашої бритви завжди залишаються гострими, ваша борода завжди матиме охайний та доглянутий вигляд. Завдяки універсальному приладу 3-в-1 Rowenta Forever Sharp ви можете підстригати, моделювати та голити* бороду, експериментуючи зі стилями хоч щодня - це гарантують самозагострювальні леза зі 100% неіржавної сталі, які не потрібно замінювати. Точне підстригання супроводжує вийнятковий час автономної роботи - 90 хвилин - а це 1,5 місяці роботи без підзарядки**. Натомість, швидкої 4-хвилинної підзарядки вистачить на повноцінний сеанс гоління**. Бездротовий прилад має розумний індикатор низького заряду батареї і USB-кабель для зручності використання. Компактний, легкий, 100% водонепроникний корпус, що зручно лежить у руці, робить Forever Sharp ідеальною альтернативою особистому барберу. Гігієнічність та зручне очищення забезпечують знімні леза.   *Леза не перебувають у такого тісному контакті зі шкірою, як традиційні бритви - захист від порізів та подразнень. * У розрахунку з 5-хвилинних сеансів гоління тричі на тиждень 

Технічні характеристики / порівняння

Параметри стрижки
Матеріал леза Неіржавна сталь  
Налаштування швидкості 1  
Точність
Мінімальна довжина стрижки 0.4  mm
Індикатор довжини стрижки Направляючі, гребінь  
Використання типи зачісок
Зони Для бороди  
Насадка для бороди    
Розмір насадки для бороди 32  mm
Тип направляючих для бороди Кріплення, фіксатор  
Опція триденної неголеності (щетини)    
Напрямні для стрижки бороди - високоточна налаштування 2  mm
Діапазон регулювання довжини стрижки бороди від 0.4 до 5 мм  
Позиції довжини стрижки бороди 4  
Зручність використання
Батарея, що швидко заряджається    
Живлення Бездротове функціонування  
Голівка для гоління, що знімається    
Очищення Дозволено мити без обмежень  
Набір для чищення Масло + щіточка для чистки  
Індикатор зарядки Світловий дисплей  
Технологія Wet&Dry    
Особливості
Кольори Білий / чорний  
Напруга 100-240  V
Тип акумулятора Літій-іонний  
Автономний режим 90 хв  
Час зарядки 1 год 30 хв  h

Документація

Запитання та відповіді

Ні. Ми радимо не стригтися самостійно — як із міркувань безпеки, так і для отримання кращих результатів.
Ні. Машинка не може заряджатися й одночасно працювати.
Ми радимо стригти цією машинкою чисте, але при цьому сухе волосся.
Перед першим використанням прилад треба заряджати впродовж 14 годин. Протягом 3 наступних разів використання машинки треба дати їй повністю розрядитися. Після цього рекомендований час заряджання становить 8 годин. Якщо світиться червоний індикатор заряджання, ваш прилад заряджається.
Після кожного використання треба очистити леза за допомогою спеціальної щітки для чищення, що входить у комплект. За потреби можна скористатися ледь вологим шматком тканини. Для більш ретельного чищення лез у деяких моделях можна повністю знімати леза з машинки.
Щоб забезпечити високі робочі якості машинки, важливо змащувати леза після кожних 2-3 разів використання. Використовуйте для цього мастило, що постачається разом із машинкою, або високоякісне мастило, що не містить кислоти (наприклад, мастило для швейних машин). Нанесіть одну краплю мастила на кожний кінець леза, потім дозвольте машинці попрацювати кілька хвилин і витріть залишки мастила шматком тканини.
Наші машинки не вимагають частого очищення (за умови, що вони не використовуються для стриження різних людей). Очищайте леза після кожного використання за допомогою маленької щіточки. Тією ж маленькою щіткою можна вичищати волоски з гребінця.
Ні. В моделях, що перезаряджаються, слід використовувати тільки NiCd або NiMH акумулятори. Не вставляйте звичайні батарейки, оскільки вони можуть розплавитися.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ні. Наші машинки призначені тільки для стриження волосся. Інші варіанти використання можуть призвести до погіршення якості роботи приладу або травми.
Якщо в машинці встановлений акумулятор, що перезаряджається, його повного заряду вистачає на 40 хвилин роботи.
Коліщатко мікроналаштування допомагає точно відрегулювати довжину, забезпечуючи бездоганно акуратну стрижку волосся і бороди.
Можливі налаштування:
Положення 1 = 0,8 мм
Положення 2 = 1,1 мм
Положення 3 = 1,4 мм
Положення 4 = 1,7 мм
Положення 5 = 2,0 мм