ROWENTA SKIN SPRIT EP2900F0

SKIN SPRIT EP2900F0
Простий спосіб мати гладеньку шкіру протягом багатьох тижнів 

Відкрийте для себе просте рішення для тривалої гладкості шкіри за допомогою епілятора Rowenta Skin Spirit. Його сучасна технологія епіляції забезпечує легкий процес та оптимальні результати, що зберігаються до 4 тижнів. Завдяки двом швидкостям та ергономічному дизайну, епілятор дозволяє обробити навіть найскладніші та найчутливіші ділянки шкіри.

Номер для довідки : EP2900F0

UAH 949,001 UAH 949.0
1. Рекомендована ціна (не мінімальна і не обов'язкова). Участь в екоакції враховано.

Перевагитовару

Епілятор Rowenta Skin Spirit: рішення для гладенької шкіри надовго

Видалення волосся ще ніколи не було таким простим. З епілятором Rowenta Skin Spirit насолоджуйтеся бездоганними результатами у вигляді ідеально гладенької шкіри до чотирьох тижнів. Його високоефективна інноваційна технологія епіляції у поєднанні із високоточними пінцетами видалять навіть найкоротші волосинки (0.5 мм) не обриваючи їх, функція розпізнавання волосинок забезпечить оптимальну ефективність, а велика робоча поверхня - видалення максимальної кількості волосся зодним рухом. І на довершення, компактний, ергономічний дизайн і дві швидкості для м'якішої та інтенсивнішої епіляції допоможуть вам легко дістатися навіть важкодоступних місць. Інноваційна масажна система зменшить чутливість шкіри для більш комфортного видалення волосся.

Технічні характеристики / порівняння

Експлуатаційні характеристики
Епіляція навіть самих короткого волосся (<0,5 мм)    
Високоточні пінцети 24  
Швидкісні режими 2  
Non-Stop power    
Large active surface    
Hair guiding system    
Технологія головки Класичний  
Зручність використання
Масажна система кульок для знеболювання / Заспокоює шкіру під час епіляції    
Дерматологічно протестовані високоточних пінцети    
Hygienic stainless steel tweezers    
Насадки/Аксесуари
Насадки 2  
Щітка    
Чохол    
Зручність
Зони Для ніг і тіла  
Голівка, що знімається    
Знімна голівка, що миється    
Особливості
Джерело живлення Мережа, джерело живлення  
Напруга 220-240  V
Потужність 4.8  
Довжина шнура живлення 2  m
Кольори Блідо-рожевий  

Запитання та відповіді

Видалення волосся із пахв вимагає обережності, оскільки шкіра на цих ділянках тонка й чутлива (після видалення волосся на цій ділянці нерідко можна побачити червоні цятки), до того ж ці ділянки не надто зручно обробляти епілятором. Обробляти епілятором поверхню ніг може бути легко, але обробляти пахви не так зручно, оскільки ці ділянки мають вигнуту форму й подекуди треба притискати головку епілятора до шкіри, щоб ефективно видалити волосся.

На рисунках нижче наводяться належні рухи, якими ви зможете зручно й легко видалити волосся з пахв.

Пам'ятайте, що для видалення волосся з пахв на головку епілятора треба встановити насадку «для чутливих зон».

Ні. Цей прилад не можна використовувати для обробки обличчя.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Після епіляції краще не знаходитися на сонці й не купатися в морі, оскільки шкіра стане дуже чутливою. Коли ви плануєте епіляцію, дотримуйтеся таких самих порад: не піддавайте шкіру впливу сонця або морської води перед процедурою, щоб не зробити шкіру занадто чутливою.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.