ROWENTA SKIN SPIRIT EP2910F0

SKIN SPIRIT EP2910F0
Приємний спосіб отримати гладеньку шкіру на цілий тиждень!

Тепер процедура епіляції стає надзвичайно легкою, швидкою та безболісною з епілятором Rowenta Skin Spirit. Запатентована система знеболювання, поєднана з сучасною технологією епіляції, забезпечує приємний процес епіляції, який дозволяє зробити вашу шкіру надзвичайно м'якою та гладенькою до 4 тижнів. Завдяки двом швидкостям та ергономічному дизайну, епілятор дозволяє обробити навіть важкодоступні та надчутливі ділянки шкіри.

Номер для довідки : EP2910F0

1 299,00 UAH1 UAH 1299.0
1. Рекомендована ціна (не мінімальна і не обов'язкова). Участь в екоакції враховано.

Перевагитовару

Епілятор Rowenta Skin Spirit: довготривала гладкість без болю

Видалення волосся ще ніколи не було таким швидким, легким та безболісним. Насолоджуйтеся гладенькими та довготривалими результатами до чотирьох тижнів разом з епілятором Rowenta Skin Spirit . Його високоефективна інноваційна технологія епіляції у поєднанні із високоточними пінцетами видалять навіть найкоротші волосинки (0.5 мм) не обриваючи їх. Функція розпізнавання волосинок забезпечить оптимальну ефективність, а велика робоча поверхня - видалення максимальної кількості волосся за один раз комфортно та максимально ефективно. Приємну та безболісну епіляцію забезпечує запатентована технологія знеболення та система заморожування, а також інноваційна масажна система, яка зменшує чутливість шкіри. І на довершення, компактний, ергономічний дизайн і дві швидкості для м'якішої та інтенсивнішої епіляції допоможуть вам легко дістатися навіть важкодоступних місць. Знімна насадка та аксесуари, які можна мити, забезпечують кращу гігієнічність та легке очищення, в той час як щітка для очищення та зручний футляр роблять зберігання та транспортування надзвичайно зручним. Плюс, насадки для чутливої шкіри забезпечують легке видалення волосся навіть із найбільш делікатних зон.

Технічні характеристики / порівняння

Експлуатаційні характеристики
Епіляція навіть самих короткого волосся (<0,5 мм)    
Плаваюча голівка    
Високоточні пінцети 24  
Швидкісні режими 2  
Non-Stop power    
Патенти 2  
Large active surface    
Hair guiding system    
Технологія головки Технологія знеболювання "Painfree"  
Curve sensor    
Multi-angle efficiency    
Зручність використання
Масажна система кульок для знеболювання / Заспокоює шкіру під час епіляції    
Дерматологічно протестовані високоточних пінцети    
Hygienic stainless steel tweezers    
Насадки/Аксесуари
Насадки 3  
Щітка    
Чохол    
Епіляційна насадка для делікатних зон    
Зручність
Зони Для ніг і тіла  
Голівка, що знімається    
Знімна голівка, що миється    
Особливості
Джерело живлення Мережа, джерело живлення  
Напруга 220-240  V
Потужність 4.8  
Довжина шнура живлення 2  m
Кольори Блакитний  

Документація

Запитання та відповіді

Видалення волосся із пахв вимагає обережності, оскільки шкіра на цих ділянках тонка й чутлива (після видалення волосся на цій ділянці нерідко можна побачити червоні цятки), до того ж ці ділянки не надто зручно обробляти епілятором. Обробляти епілятором поверхню ніг може бути легко, але обробляти пахви не так зручно, оскільки ці ділянки мають вигнуту форму й подекуди треба притискати головку епілятора до шкіри, щоб ефективно видалити волосся.

На рисунках нижче наводяться належні рухи, якими ви зможете зручно й легко видалити волосся з пахв.

Пам'ятайте, що для видалення волосся з пахв на головку епілятора треба встановити насадку «для чутливих зон».

Ні. Цей прилад не можна використовувати для обробки обличчя.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Після епіляції краще не знаходитися на сонці й не купатися в морі, оскільки шкіра стане дуже чутливою. Коли ви плануєте епіляцію, дотримуйтеся таких самих порад: не піддавайте шкіру впливу сонця або морської води перед процедурою, щоб не зробити шкіру занадто чутливою.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.