ROWENTA FOR ELITE SKIN SPIRIT EP2902F0

SKIN SPIRIT EP2902F0
Простий спосіб мати гладеньку шкіру протягом багатьох тижнів!
Зробіть видалення волосся легким, швидким та безболісним за допомогою епілятора Rowenta Skin Spirit. Його запатентована система полегшення больових відчуттів у поєднанні із сучасними технологіями забезпечить вам приємний процес епіляції для м’якої шкіри та довготривалих результатів - до 4-х тижнів гладенької шкіри. Завдяки двом швидкостям та ергономічному дизайну епілятор дозволяє обробити навіть найважкодоступніші та найчутливіші ділянки шкіри.

Номер для довідки : EP2902F0

1 049,00 UAH1 UAH 1049.0
1. Рекомендована ціна (не мінімальна і не обов'язкова). Участь в екоакції враховано.

Перевагитовару

Епілятор Rowenta Skin Spirit: довготривала гладкість шкіри без болю.

Видалення волосся ще ніколи не було таким швидким, легким та безболісним. За допомогою епілятора Rowenta Skin Spirit можна довго насолоджуватися ультра м'якими результатами - до чотирьох тижнів гладенької шкіри. Серед його ефективних сучасних характеристик: високоточні пінцети, які видаляють навіть найкоротші волосинки (0,5 мм) не ламаючи їх, система направлення волосся для забезпечення оптимальної ефективності, велика робоча поверхня для видалення максимальної кількості волосся одним рухом і сенсор, який ідентифікує вигини тіла, що забезпечує ефективну роботу під будь-яким кутом. Епілятор оснащений запатентованою системою полегшення больових відчуттів та інноваційною масажною системою для зменшення чутливості шкіри. Довершує все це компактний, ергономічний дизайн, який дозволяє легко дістатися навіть найважкодоступніших ділянок, а також дві швидкості для м'якої або швидкої епіляції. Знімна насадка та аксесуари, які можна мити, забезпечують легке очищення та кращу гігієнічність, а щіточка для чищення та зручний футляр роблять транспортування та зберігання простим як ніколи.

Технічні характеристики / порівняння

Експлуатаційні характеристики
Епіляція навіть самих короткого волосся (<0,5 мм)    
Плаваюча голівка    
Високоточні пінцети 24  
Швидкісні режими 2  
Non-Stop power    
Патенти 2  
Large active surface    
Hair guiding system    
Технологія головки Технологія знеболювання "Painfree"  
Curve sensor    
Multi-angle efficiency    
Зручність використання
Масажна система кульок для знеболювання / Заспокоює шкіру під час епіляції    
Дерматологічно протестовані високоточних пінцети    
Hygienic stainless steel tweezers    
Насадки/Аксесуари
Насадки 2  
Щітка    
Чохол    
Зручність
Зони Для ніг і тіла  
Голівка, що знімається    
Знімна голівка, що миється    
Особливості
Джерело живлення Мережа, джерело живлення  
Напруга 220-240  V
Потужність 4.8  W
Довжина шнура живлення 2  m
Кольори Чорний і рожевий  

Запитання та відповіді

Видалення волосся із пахв вимагає обережності, оскільки шкіра на цих ділянках тонка й чутлива (після видалення волосся на цій ділянці нерідко можна побачити червоні цятки), до того ж ці ділянки не надто зручно обробляти епілятором. Обробляти епілятором поверхню ніг може бути легко, але обробляти пахви не так зручно, оскільки ці ділянки мають вигнуту форму й подекуди треба притискати головку епілятора до шкіри, щоб ефективно видалити волосся.

На рисунках нижче наводяться належні рухи, якими ви зможете зручно й легко видалити волосся з пахв.

Пам'ятайте, що для видалення волосся з пахв на головку епілятора треба встановити насадку «для чутливих зон».

Ні. Цей прилад не можна використовувати для обробки обличчя.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Після епіляції краще не знаходитися на сонці й не купатися в морі, оскільки шкіра стане дуже чутливою. Коли ви плануєте епіляцію, дотримуйтеся таких самих порад: не піддавайте шкіру впливу сонця або морської води перед процедурою, щоб не зробити шкіру занадто чутливою.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.