ROWENTA EPILATEUR W&D EP4930F0

EPILATEUR W&D EP4930F0
Приголомшливо ефективний, неймовірно делікатний

Видаляйте волосся дбайливо, швидко і без побічних ефектів з новим епілятором Aquasoft. Завдяки запатентованій * технології Anti-Irritation і спеціальному м'якому покриттю насадки епілятор ефективно видаляє волоски, не дратуючи шкіру. Корпус епілятора на 100% водонепроникний, тому пристрій можна використовувати як на сухій шкірі, так і під час прийняття душу або ванни, адже вода чинить додаткову заспокійливу дію на шкіру під час епіляції. * Запатентовано у Франції, Бельгії, Іспанії, Італії, Португалії та Туреччини.

Номер для довідки : EP4930F0

Перевагитовару

Епілятор Aquasoft: приголомшливо ефективний, неймовірно делікатний

Видалення волосся не повинно бути неприємним і викликати роздратування шкіри! Епілятор Aquasoft оснащений запатентованою * технологією Anti-Irritation: завдяки ексклюзивній м'якій поверхні насадки пристрій дбайливо видаляє волосся, не викликаючи роздратування. Додатковий дбайливий режим роботи на низькій швидкості забезпечує більш делікатну епіляцію. Епілятор Aquasoft ефективно видаляє навіть найкоротше волосся (0,5 мм), не ламаючи їх, а завдяки елегантному, ергономічному і на 100% водонепроникному корпусу пристрій зручно тримати в руці і можна використовувати під водою. Унікальна технологія Skin Respect у вигляді масажних кульок знижує чутливість шкіри під час епіляції, а оптимальна швидкість обертання насадки дозволяє підвищити ефективність епіляції. У комплект входять насадка для гоління і насадка для зони бікіні, а також аксесуари для епіляції на чутливих ділянках шкіри і для більш точного видалення волосся. * Запатентовано у Франції, Бельгії, Іспанії, Італії, Португалії та Туреччини.

Технічні характеристики / порівняння

Експлуатаційні характеристики
Епіляція навіть самих короткого волосся (<0,5 мм)    
Високоточні пінцети 24  
Швидкісні режими 2  
Патенти 1  
Large active surface    
Hair guiding system    
Технологія головки Skin Respect  
Зручність використання
Масажна система кульок для знеболювання / Заспокоює шкіру під час епіляції    
Дерматологічно протестовані високоточних пінцети    
Skin Respect Technology    
Hygienic stainless steel tweezers    
Hypoallergenic silver ions coating    
Soft Mode    
Насадки/Аксесуари
Насадки 6  
Голівка для гоління    
Відлущуюча насадка (для пілінгу) на голівці для гоління    
Ексклюзивна епіляційна насадка    
Насадка для епіляції делікатних зон    
Щітка    
Чохол    
Зручність
Зони Для ніг, обличчя і тіла  
Можна використовувати у воді    
Голівка, що знімається    
Знімна голівка, що миється    
Бездротове використання    
Автономний режим Up  min
Особливості
Джерело живлення Перезаряджається  
Напруга 220-240  V
Потужність 4.5  W
Довжина шнура живлення 1,5  m
Тип акумулятора Літій-іонний  
Кольори CACHEMIRE  
Час зарядки 1h  h

Документація

Запитання та відповіді

Видалення волосся із пахв вимагає обережності, оскільки шкіра на цих ділянках тонка й чутлива (після видалення волосся на цій ділянці нерідко можна побачити червоні цятки), до того ж ці ділянки не надто зручно обробляти епілятором. Обробляти епілятором поверхню ніг може бути легко, але обробляти пахви не так зручно, оскільки ці ділянки мають вигнуту форму й подекуди треба притискати головку епілятора до шкіри, щоб ефективно видалити волосся.

На рисунках нижче наводяться належні рухи, якими ви зможете зручно й легко видалити волосся з пахв.

Пам'ятайте, що для видалення волосся з пахв на головку епілятора треба встановити насадку «для чутливих зон».

Ні. Цей прилад не можна використовувати для обробки обличчя.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Після епіляції краще не знаходитися на сонці й не купатися в морі, оскільки шкіра стане дуже чутливою. Коли ви плануєте епіляцію, дотримуйтеся таких самих порад: не піддавайте шкіру впливу сонця або морської води перед процедурою, щоб не зробити шкіру занадто чутливою.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.