ROWENTA EASY TOUCH EP1115F0

EASY TOUCH EP1115F0
Простий спосіб отримати гладку шкіру протягом декількох тижнів!
Просте рішення для гладенької шкіри протягом тривалого часу з першого разу за допомогою епілятора Rowenta Easy Touch. Передова технологія епіляції забезпечує легке видалення волосся і оптимальні результати, 4 тижні гладкої шкіри. Два режими швидкості та ергономічний дизайн, легке застосування навіть на найскладніших та чутливих ділянках.

Номер для довідки : EP1115F0

Перевагитовару

Епілятор Rowenta Easy Touch: оптимальні результати з першого разу

Епіляція зайвого волосся з першого разу. Депіляція за допомогою Rowenta Easy Touch ще ніколи не була простішою, довготривалі результати, гладка шкіра до 4 тижнів. Високоефективна вдосконалена технологія епіляції ідеально підходить для початківців, високоточні пінцети видаляють навіть найкоротше волосся (0,5 мм) не розриваючи його, система наведення для оптимальної ефективності, велика площа поверхні обробки для максимального видалення волосся за один раз. Компактний, ергономічний дизайн дозволяє з легкістю обробляти навіть важкодоступні ділянки, два режими швидкості забезпечують більш лагідну депіляцію або більш швидкі сеанси, а інноваційна масажна система зменшує чутливість шкіри для більш комфортного видалення волосся.

Технічні характеристики / порівняння

Експлуатаційні характеристики
Епіляція навіть самих короткого волосся (<0,5 мм)    
Високоточні пінцети 24  
Швидкісні режими 2  
Large active surface    
Hair guiding system    
Технологія головки Класичний  
Зручність використання
Масажна система кульок для знеболювання / Заспокоює шкіру під час епіляції    
Дерматологічно протестовані високоточних пінцети    
Hygienic stainless steel tweezers    
Насадки/Аксесуари
Насадки 1  
Щітка    
Зручність
Зони Для ніг і тіла  
Особливості
Джерело живлення Мережа, джерело живлення  
Напруга 220-240  V
Потужність 4.47  W
Довжина шнура живлення 2  m
Кольори silver mozaic  

Документація

Запитання та відповіді

Видалення волосся із пахв вимагає обережності, оскільки шкіра на цих ділянках тонка й чутлива (після видалення волосся на цій ділянці нерідко можна побачити червоні цятки), до того ж ці ділянки не надто зручно обробляти епілятором. Обробляти епілятором поверхню ніг може бути легко, але обробляти пахви не так зручно, оскільки ці ділянки мають вигнуту форму й подекуди треба притискати головку епілятора до шкіри, щоб ефективно видалити волосся. На рисунках нижче наводяться належні рухи, якими ви зможете зручно й легко видалити волосся з пахв. Пам’ятайте, що для видалення волосся з пахв на головку епілятора треба встановити насадку «для чутливих зон».
Ні. Цей прилад не можна використовувати для обробки обличчя.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Після епіляції краще не знаходитися на сонці й не купатися в морі, оскільки шкіра стане дуже чутливою. Коли ви плануєте епіляцію, дотримуйтеся таких самих порад: не піддавайте шкіру впливу сонця або морської води перед процедурою, щоб не зробити шкіру занадто чутливою.