ROWENTA EASY TOUCH EP1110F0

EASY TOUCH EP1110F0
Простий спосіб мати гладеньку шкіру протягом багатьох тижнів 

Відкрийте для себе просте рішення тривалої гладкості шкіри без зайвих рухів за допомогою епілятора Rowenta Easy Touch. Його сучасна технологія епіляції забезпечує легкий процес епіляції та оптимальні результати у вигляді ідеально гладенької шкіри, що зберігаються до 4 тижнів. Завдяки двом швидкостям та ергономічному дизайну епілятор дозволяє обробити навіть найскладніші та найчутливіші ділянки шкіри.

Номер для довідки : EP1110F0

Перевагитовару

Епілятор Rowenta Easy Touch: оптимальні результати без зайвих рухів

Ефективне видалення волосся без зайвих рухів. Видалення волосся ще ніколи не було таким простим. З епілятором Rowenta Easy Touch насолоджуйтеся бездоганними результатами у вигляді ідеально гладенької шкіри до чотирьох тижнів. Його високоефективна інноваційна технологія епіляції у поєднанні із високоточними пінцетами, які видалять навіть найкоротші волосинки (0.5 мм) не обриваючи їх, а також функцією розпізнавання волосинок забезпечать оптимальну ефективність і стануть гарними помічниками для недосвідчених користувачів. Велика робоча поверхня дозволить видалити максимальну кількість волосся одним рухом. І на довершення, компактний, ергономічний дизайн і дві швидкості для м'якішої та інтенсивнішої епіляції допоможуть вам легко дістатися навіть важкодоступних місць. Інноваційна масажна система зменшить чутливість шкіри для більш комфортного видалення волосся.

Технічні характеристики / порівняння

Експлуатаційні характеристики
Епіляція навіть самих короткого волосся (<0,5 мм)    
Високоточні пінцети 24  
Швидкісні режими 2  
Non-Stop power    
Large active surface    
Hair guiding system    
Технологія головки Класичний  
Зручність використання
Масажна система кульок для знеболювання / Заспокоює шкіру під час епіляції    
Дерматологічно протестовані високоточних пінцети    
Насадки/Аксесуари
Насадки 1  
Щітка    
Зручність
Зони Для ніг і тіла  
Особливості
Джерело живлення Мережа, джерело живлення  
Напруга 220-240  V
Потужність 4.8  W
Довжина шнура живлення 2  m
Кольори Яскраво-рожевий  

Документація

Запитання та відповіді

Видалення волосся із пахв вимагає обережності, оскільки шкіра на цих ділянках тонка й чутлива (після видалення волосся на цій ділянці нерідко можна побачити червоні цятки), до того ж ці ділянки не надто зручно обробляти епілятором. Обробляти епілятором поверхню ніг може бути легко, але обробляти пахви не так зручно, оскільки ці ділянки мають вигнуту форму й подекуди треба притискати головку епілятора до шкіри, щоб ефективно видалити волосся. На рисунках нижче наводяться належні рухи, якими ви зможете зручно й легко видалити волосся з пахв. Пам’ятайте, що для видалення волосся з пахв на головку епілятора треба встановити насадку «для чутливих зон».
Ні. Цей прилад не можна використовувати для обробки обличчя.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Після епіляції краще не знаходитися на сонці й не купатися в морі, оскільки шкіра стане дуже чутливою. Коли ви плануєте епіляцію, дотримуйтеся таких самих порад: не піддавайте шкіру впливу сонця або морської води перед процедурою, щоб не зробити шкіру занадто чутливою.