ROWENTA EASY TOUCH EP1110F0

EASY TOUCH EP1110F0
Простий спосіб мати гладеньку шкіру протягом багатьох тижнів 

Відкрийте для себе просте рішення тривалої гладкості шкіри без зайвих рухів за допомогою епілятора Rowenta Easy Touch. Його сучасна технологія епіляції забезпечує легкий процес епіляції та оптимальні результати у вигляді ідеально гладенької шкіри, що зберігаються до 4 тижнів. Завдяки двом швидкостям та ергономічному дизайну епілятор дозволяє обробити навіть найскладніші та найчутливіші ділянки шкіри.

Номер для довідки : EP1110F0

749,00 UAH1 UAH 749.0
1. Рекомендована ціна (не мінімальна і не обов'язкова). Участь в екоакції враховано.

Перевагитовару

Епілятор ROWENTA EASY TOUCH EP1110F0

Надпотужний епілятор Rowenta EP1110F0 забезпечує неперевершену гладкість ваших ніжок до 4 тижнів. Компактний дизайн і зручність у використанні дадуть вам змогу ефективно обробити навіть найчутливіші ділянки тіла. Особливості виробу   Поліпшена технологія видалення волосинок. Епілятор має 24 високоточних пінцети, які працюють з широким розкриттям і під оптимальним тиском. Вони не ламають навіть волосинки менше 0,5 мм завдовжки, а ефективно видаляють їх. Завдяки принципу спрямування волосинок і широкій робочій поверхні ви одним рухом досягаєте бажаного результату на будь-якій ділянці шкіри.   Ергономічність. Конструкція цього жіночого приладу максимально полегшує процес епіляції навіть найбільш складнодоступних зон. Система масажу. Кулькова масажна система заспокоює шкіру під час епіляції. Її чутливість знижується, тому видаляти волосся стає менш болісно. Функція регулювання швидкості. Rowenta EP1110 має два швидкісних режими. Використовуйте пристрій на низький швидкості для епіляції чутливих зон і на великій швидкості — для пришвидшеного видалення волосся з менш чутливих ділянок шкіри. Довговічність. Уся техніка Rowenta має високі рейтинги продажів у світі ще й тому, що призначена для якомога більш тривалої служби в разі правильного використання. Це підтверджують і результати різноманітних тестів, які вироби проходять на заводах.   Купити епілятор вигідно й швидко   Придбайте цей ефективний епілятор у наших офіційних партнерів, які представлені на нашому сайті. Увесь продукції оригінальна та сертифікована в Україні.

Технічні характеристики / порівняння

Експлуатаційні характеристики
Епіляція навіть самих короткого волосся (<0,5 мм)    
Високоточні пінцети 24  
Швидкісні режими 2  
Non-Stop power    
Large active surface    
Hair guiding system    
Технологія головки Класичний  
Зручність використання
Масажна система кульок для знеболювання / Заспокоює шкіру під час епіляції    
Дерматологічно протестовані високоточних пінцети    
Насадки/Аксесуари
Насадки 1  
Щітка    
Зручність
Зони Для ніг і тіла  
Особливості
Джерело живлення Мережа, джерело живлення  
Напруга 220-240  V
Потужність 4.8  
Довжина шнура живлення 2  m
Кольори Яскраво-рожевий  

Запитання та відповіді

Видалення волосся із пахв вимагає обережності, оскільки шкіра на цих ділянках тонка й чутлива (після видалення волосся на цій ділянці нерідко можна побачити червоні цятки), до того ж ці ділянки не надто зручно обробляти епілятором. Обробляти епілятором поверхню ніг може бути легко, але обробляти пахви не так зручно, оскільки ці ділянки мають вигнуту форму й подекуди треба притискати головку епілятора до шкіри, щоб ефективно видалити волосся.

На рисунках нижче наводяться належні рухи, якими ви зможете зручно й легко видалити волосся з пахв.

Пам'ятайте, що для видалення волосся з пахв на головку епілятора треба встановити насадку «для чутливих зон».

Ні. Цей прилад не можна використовувати для обробки обличчя.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Після епіляції краще не знаходитися на сонці й не купатися в морі, оскільки шкіра стане дуже чутливою. Коли ви плануєте епіляцію, дотримуйтеся таких самих порад: не піддавайте шкіру впливу сонця або морської води перед процедурою, щоб не зробити шкіру занадто чутливою.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.