ROWENTA X-Combo Vacuum Mop GZ3039WO

X-Combo Vacuum Mop GZ3039WO
Найкращий акумуляторний миючий пилосос від Rowenta: пилососить і миє одночасно або лише миє

Пилосос Rowenta X-Combo пропонує потужну дію 2-в-1: він пилососить та якісно миє підлогу одночасно, що день за днем скорочує час прибирання вдвічі. Ця комбінація електричного мопу та бездротового пилососа вдосконалена новітніми технологіями прибирання Rowenta: технологія Aerospin для надшвидкого обертання мопу, різноманітні режими вологого прибирання, режим пилососу або все це одночасно, довговічна батарея для вражаючої автономності і більше. Та все це з неперевершеною зручністю прибирання без під'єднання до мережі!

Номер для довідки : GZ3039WO

Перевагитовару

Поєднання потужної сили пилососа та якісного вологого прибирання, для ідеального прибирання без підключення до мережі, що займає вдвічі менше часу

Акумуляторний миючий пилосос, розроблений для того, щоб скоротити час прибирання вдвічі, Rowenta X-Combo — це рішення для прибирання без підключення до мережі, що не схоже на інші. Цей акумуляторний миючий пилосос 2-в-1 забезпечує одночасне всмоктування пилу та надшвидке та якісне вологе прибирання — завдяки ексклюзивній технології Rowenta для безкомпромісних результатів раз за разом. До 60 хвилин тривалого глибокого очищення* та до 20 хвилин одночасного всмоктування пилу та інтенсивного вологого прибирання 2 в 1 (*у режимі посиленого вологого прибирання, **у режимі 2 в 1) без підключення до мережі забезпечують надлегке прибирання, розроблене для задоволення всіх ваших потреб у прибиранні.

Технічні характеристики / порівняння

Your habits Cleaning and suction 2 in 1  
Сухе і вологе прибирання Режим сухого та вологого прибирання  
Технологія Циклонна технологія  
Контроль енергоспоживання    
Тип акумулятора Літій-іонний  
Рукоятка для перенесення    
Тип розетки Євро  

Документація

Запитання та відповіді

Спрацював запобіжник захисту пилососа від перегрівання. Необхідно очистити фільтр електродвигуна, замінити мікроактивний фільтр (відповідно до моделі) і замінити мішок для пилу або випорожнити пилозбірник. Потім зачекайте 30 хвилин, перш ніж знову ввімкнути прилад.
Ці явища можуть пояснюватися кількома причинами:
• регулятор-хрестовина знаходиться в повністю відкритій позиції, закрийте його.
• потік всмоктування заблоковано: перевірте трубу, сопло й шланг.
• контейнер або мішок заповнений, замініть його або випорожніть (залежно від моделі).
• систему фільтрації засмічено, очистьте або замініть її.

Якщо проблема не зникає, зверніться до авторизованого сервісного центру.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.