ROWENTA CORDLESS CLEANER AC9736WO

CORDLESS CLEANER AC9736WO
Помічник, що завжди під рукою

Ручний пилосос Rowenta X-Touch - це новий погляд на прибирання. Все завдяки передовій технології, що забезпечує вражаючу потужність у дивовижно компактній формі. Зарядна станція підтримує ваш портативний пилосос зарядженим і готовим до роботи у будь-який час, а обтічна циліндрична конструкція забезпечує легку роботу та покращену ергономіку. Відкрийте для себе революційне рішення для прибирання, яке полегшує життя, та дозволяє швидко прибрати сміття в разі несподіваних випадків.

Номер для довідки : AC9736WO

Перевагитовару

Високопродуктивний ручний пилосос, який завжди заряджений і готовий до роботи

Ручний пилосос Rowenta X-TOUCH, що забезпечує дивовижну потужність в надлегкому корпусі, це ідеальне рішення для усунення щоденних крихт чи розлитих напоїв та прибирання в останню хвилину. Компактна зарядна станція гарантує, що ваш портативний прилад завжди заряджений і готовий до роботи. Його продуктивність поєднується зі зручними функціями та дизайном: надлегкий формат (усього 0,5 кг), легке та гігієнічне очищення та багато іншого.

Технічні характеристики / порівняння

Експлуатаційні характеристики
Категорія бездротових ручних пилососів Сухий  
Технологія Циклонна технологія  
Кількість налаштувань потужності 1  
Your habits Easy, quick and daily cleaning  
Тип акумулятора Літій-іонний  
Батарея
Тип зарядного пристрою База для підзарядки  
Обладнання,оснащення
Щілинна насадка    

Документація

Запитання та відповіді

Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.